Widzę, że niedługo psychologowie ewentualnie psychiatrzy odkryją nową chorobę...derbilizm Trochę to będzie krzywdzące dla fanów emocjonujących się innymi derbami, no ale trudno
Czy wy nie macie innych zajec czy sie cholernie nudzicie szukajac sobie takich obrazkow ? A przed gran debri walicie konia ze bedziecie mozna wrzucic cos na forum na druzyne przeciwna ?
I jeszcze jedna wazna rzecz - o ile to zdjecie z messim i cyckami jest smieszne no bo po prosu jest, to jakies zdjecia zrobione w 'odpowiednim' momencie sa juz naprawde zenujace i obojetnie czy to byloby na barce czy na real. powaznie, dajcie spokoj albo zalozcie sobie jakis oddzielny temat, bo dawno nie bylo czegos naprawde smiesznego w tym temacie.
Czy wy nie macie innych zajec czy sie cholernie nudzicie szukajac sobie takich obrazkow ? A przed gran debri walicie konia ze bedziecie mozna wrzucic cos na forum na druzyne przeciwna ?
I jeszcze jedna wazna rzecz - o ile to zdjecie z messim i cyckami jest smieszne no bo po prosu jest, to jakies zdjecia zrobione w 'odpowiednim' momencie sa juz naprawde zenujace i obojetnie czy to byloby na barce czy na real. powaznie, dajcie spokoj albo zalozcie sobie jakis oddzielny temat, bo dawno nie bylo czegos naprawde smiesznego w tym temacie.