|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Mam do sprzedania kupione w pierwszej puli: wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine Mecz 24: SWE - FRA Regulamin Stadion Olimpijski Kijów Kategoria 3 - 4 bilety oraz niedziela 24 czerwca 20:45 - 20:45 M28 / Euro 2012 - Ukraine Mecz 28: ID - IIC (ćwierćfinał) Regulamin Stadion Olimpijski Kijów Kategoria 3 - 4 sztuki W razie zainteresowania proszę o kontakt: [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Mam do sprzedania kupione w pierwszej puli: wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine Mecz 24: SWE - FRA Regulamin Stadion Olimpijski Kijów Kategoria 3 4 bilety oraz niedziela 24 czerwca 20:45 - 20:45 M28 / Euro 2012 - Ukraine Mecz 28: ID - IIC (ćwierćfinał) Regulamin Stadion Olimpijski Kijów Kategoria 3 4 bilety W razie zainteresowania proszę o kontakt: [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2011
Posty: 17 |
Posiadam bilety na mecze: niemcy-portugalia niemcy-holandia hiszpania-irlandia kontakt [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Sprzedam wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 24: SWE - FRA Regulamin Stadion Olimpijski Kijów Kategoria 3 4 bilety 1 BILET TYLKO ZA 180 ZŁ,- CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKIE CZTERY NARAZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Sprzedam wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 24: SWE - FRA Regulamin Stadion Olimpijski Kijów Kategoria 3 4 bilety 1 BILET TYLKO ZA 180 ZŁ,- CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKIE CZTERY NARAZ JUŻ NIEAKTUALNE -"OŻENIONE" 4SZT ZA "TYSIAKA"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
niezle, zwlaszcza ze sprzedawales przecietny mecz i to az w Kijowie, jak rozumiem udalo Ci sie dorwac jakiegos szweda albo francuza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
[quote=zwil]Sprzedam wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 24: SWE - FRA Regulamin Stadion Olimpijski Kijów Kategoria 3 4 bilety 1 BILET TYLKO ZA 180 ZŁ,- CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKIE CZTERY NARAZ JUŻ NIEAKTUALNE -"OŻENIONE" 4SZT ZA "TYSIAKA" [/quote a moge wiedzieć gdzie wystawiałeś je, lub w jaki sposób znalazłes klienta?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Mam do sprzedania 4 bileciki
1 kategoria - 1/4 Finału w Warszawie 21 czerwca 2012 20:45 CEST 1A - 2B Stadion Narodowy, Warszawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jak juz macie do sprzedania to piszcie na jakich warunkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
[quote=zwil]Sprzedam wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 24: SWE - FRA Regulamin Stadion Olimpijski Kijów Kategoria 3 4 bilety 1 BILET TYLKO ZA 180 ZŁ,- CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKIE CZTERY NARAZ JUŻ NIEAKTUALNE -"OŻENIONE" 4SZT ZA "TYSIAKA" [/quote a moge wiedzieć gdzie wystawiałeś je, lub w jaki sposób znalazłes klienta? Powiem Ci tak, wystawiłem wczoraj na alegr. i wczoraj sprzedałem, mialem zaczekac dłużej ale postanowiłem sprzedąć je, zostawiając sobie 3 kategori na cwiercfinal w kijowie-mam 4 sztuki - jade na pewno pod stadion i 4 sprzedam a moze sam ogladne a te co mi zostana sprzedam.dużo nie wziąlem ale zawsze jakiś zysk, dla porównania na allegro koles miał identyczne i chce 2 razy tyle co ja czyli "2 kółka"..przynajmniej ten zysk pokryje te bilety cwiercfinałowe, Moja ocena: jezeli koles chce 2 kola na francja szwecja to wątpie żeby sprzedał na allegro i to jeszcze polakowi....francuzowi lub szwedowi ale nie na tym serwisie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
to pewnie ta aukcja http://allegro.pl/bilety-euro-2012-mecz-szwecja-francja-kategoria-3-i2089734019.htmlbylem ciekaw jaka miales tresc aukcji. widze cene nominalna, czyli teoretycznie ten kto kupil, moglby sie domagac biletow w takiej wlasnie cenie, a nie za tysiaka. koles ktory kupil od Ciebie, faktycznie skontaktowal sie przed zakupem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Patrzac na maila ktoreg podal to tak: [email protected]gosc ktory kupil dostalby po 480 jakby zglosil to do allegro, wiec zwil troche zaryzykowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Witam,
Posiadam 2 bilety na ćwierćfinał w Gdańsku kat 1. Mógłbym z kimś się zamienić na 2 bilety na mecz grupowy z udziałem Polaków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2009
Posty: 74 |
Mecz Polaków a jakiś cwiercfinał  mógłbym się zamnienic jakbym wiedział ze w tym cwiercfinale Polacy wystąpią a tak to 3 krotnie więcej chce za bilet polaków, za 3 kategorie to 6krortie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366 |
Aktualnie na platformie do kupienia m. in.
poniedziałek 18 czerwca 20:45 Mecz 21: CRO - ESP, Arena Gdansk, Kategoria 1 - 480,00zł
AnJay a bilety na mecz Polaków muszą być w 1 kategorii ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
_nowy_, jeszcze nie mam do końca opracowanego najlepszego rozwiązania, ale kategoria 2 byłaby do przyjęcia, kat. 3 być może też... Jak coś to pisz na priv.
Jest też spora szansa że Polska w tym ćwierćfinale zagra, tak więc muszę się zastanowić co lepsze.
W każdym razie, jestem z Warszawy i na pewno wolałbym mecz w Warszawie niż w Gdańsku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
Odsprzedam: Mecz nr 1 2x POL - GRE (I kat) Cena 1400zł/szt /ale wolałbym odsprzedać w komplecie/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Patrzac na maila ktoreg podal to tak: [email protected]gosc ktory kupil dostalby po 480 jakby zglosil to do allegro, wiec zwil troche zaryzykowal no ale dlaczego zaryzykowałem? to że inni kolesie podają "odbiór własny wyspy dziewicze to coś zmienia" ?? skontaktowal sie ze mną ,a kliknąl aukcje pewnie dlatego żeby mieć pewność, pozatym jakby "dostał bilety jakby zgłosil do alegr." sadziłby się i co by mu to dało??niech sie cieszy że ma w dobrej cenie :-)alegr. zarobilo 16 zł prowizji to niech też będą happy....pozatym mogę wystawiać bilety dla kogoś a rzeczywiscie ich nie mieć, i podczas dostawy paczka uległa zniszczeniu.....:-), jak komuś zależy na pójściuna mecz i kupieniu to nie będzie kręcil...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
skontaktował sie przed zakupem, pozatym kazdy podaje na aukcji w cenie nominał, inaczej aukcja była by usunięta///
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Chetnie sie wymienie biletem Hiszpania - Irlandia 3k na inny bilet w Gdansku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|