Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Mam do sprzedania kupione w pierwszej puli:
wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 24: SWE - FRA
Regulamin
Stadion Olimpijski
Kijów Kategoria 3 - 4 bilety

oraz
niedziela 24 czerwca 20:45 - 20:45 M28 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 28: ID - IIC (ćwierćfinał)
Regulamin
Stadion Olimpijski
Kijów Kategoria 3 - 4 sztuki

W razie zainteresowania proszę o kontakt: [email protected]

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Mam do sprzedania kupione w pierwszej puli:
wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 24: SWE - FRA
Regulamin
Stadion Olimpijski
Kijów Kategoria 3
4 bilety

oraz
niedziela 24 czerwca 20:45 - 20:45 M28 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 28: ID - IIC (ćwierćfinał)
Regulamin
Stadion Olimpijski
Kijów Kategoria 3
4 bilety

W razie zainteresowania proszę o kontakt: [email protected]

Dołączył: Dec 2011
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 17
Posiadam bilety na mecze:
niemcy-portugalia
niemcy-holandia
hiszpania-irlandia

kontakt [email protected]

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Sprzedam
wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 24: SWE - FRA
Regulamin
Stadion Olimpijski
Kijów Kategoria 3
4 bilety
1 BILET TYLKO ZA 180 ZŁ,- CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKIE CZTERY NARAZ

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by zwil
Sprzedam
wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 24: SWE - FRA
Regulamin
Stadion Olimpijski
Kijów Kategoria 3
4 bilety
1 BILET TYLKO ZA 180 ZŁ,- CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKIE CZTERY NARAZ

JUŻ NIEAKTUALNE -"OŻENIONE" 4SZT ZA "TYSIAKA"

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
niezle, zwlaszcza ze sprzedawales przecietny mecz i to az w Kijowie, jak rozumiem udalo Ci sie dorwac jakiegos szweda albo francuza grin

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by zwil
[quote=zwil]Sprzedam
wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 24: SWE - FRA
Regulamin
Stadion Olimpijski
Kijów Kategoria 3
4 bilety
1 BILET TYLKO ZA 180 ZŁ,- CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKIE CZTERY NARAZ

JUŻ NIEAKTUALNE -"OŻENIONE" 4SZT ZA "TYSIAKA" [/quote

a moge wiedzieć gdzie wystawiałeś je, lub w jaki sposób znalazłes klienta?

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Mam do sprzedania 4 bileciki

1 kategoria - 1/4 Finału w Warszawie
21 czerwca 2012 20:45 CEST
1A - 2B Stadion Narodowy, Warszawa

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
jak juz macie do sprzedania to piszcie na jakich warunkach.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by irokraw
Originally Posted by zwil
[quote=zwil]Sprzedam
wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 24: SWE - FRA
Regulamin
Stadion Olimpijski
Kijów Kategoria 3
4 bilety
1 BILET TYLKO ZA 180 ZŁ,- CHCE SPRZEDAĆ WSZYSTKIE CZTERY NARAZ

JUŻ NIEAKTUALNE -"OŻENIONE" 4SZT ZA "TYSIAKA" [/quote

a moge wiedzieć gdzie wystawiałeś je, lub w jaki sposób znalazłes klienta?

Powiem Ci tak, wystawiłem wczoraj na alegr. i wczoraj sprzedałem, mialem zaczekac dłużej ale postanowiłem sprzedąć je, zostawiając sobie 3 kategori na cwiercfinal w kijowie-mam 4 sztuki - jade na pewno pod stadion i 4 sprzedam a moze sam ogladne a te co mi zostana sprzedam.dużo nie wziąlem ale zawsze jakiś zysk, dla porównania na allegro koles miał identyczne i chce 2 razy tyle co ja czyli "2 kółka"..przynajmniej ten zysk pokryje te bilety cwiercfinałowe, Moja ocena: jezeli koles chce 2 kola na francja szwecja to wątpie żeby sprzedał na allegro i to jeszcze polakowi....francuzowi lub szwedowi ale nie na tym serwisie....

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
to pewnie ta aukcja
http://allegro.pl/bilety-euro-2012-mecz-szwecja-francja-kategoria-3-i2089734019.html

bylem ciekaw jaka miales tresc aukcji. widze cene nominalna, czyli teoretycznie ten kto kupil, moglby sie domagac biletow w takiej wlasnie cenie, a nie za tysiaka.
koles ktory kupil od Ciebie, faktycznie skontaktowal sie przed zakupem?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Patrzac na maila ktoreg podal to tak: [email protected]

gosc ktory kupil dostalby po 480 jakby zglosil to do allegro, wiec zwil troche zaryzykowal

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Witam,

Posiadam 2 bilety na ćwierćfinał w Gdańsku kat 1.
Mógłbym z kimś się zamienić na 2 bilety na mecz grupowy z udziałem Polaków.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 74
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2009
Posty: 74
Mecz Polaków a jakiś cwiercfinał laugh mógłbym się zamnienic jakbym wiedział ze w tym cwiercfinale Polacy wystąpią a tak to 3 krotnie więcej chce za bilet polaków, za 3 kategorie to 6krortie.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
Aktualnie na platformie do kupienia m. in.

poniedziałek 18 czerwca 20:45 Mecz 21: CRO - ESP, Arena Gdansk, Kategoria 1 - 480,00zł

AnJay a bilety na mecz Polaków muszą być w 1 kategorii ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
_nowy_, jeszcze nie mam do końca opracowanego najlepszego rozwiązania, ale kategoria 2 byłaby do przyjęcia, kat. 3 być może też... Jak coś to pisz na priv.

Jest też spora szansa że Polska w tym ćwierćfinale zagra, tak więc muszę się zastanowić co lepsze.

W każdym razie, jestem z Warszawy i na pewno wolałbym mecz w Warszawie niż w Gdańsku.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Odsprzedam:
Mecz nr 1
2x POL - GRE (I kat)
Cena 1400zł/szt /ale wolałbym odsprzedać w komplecie/

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by Experto
Patrzac na maila ktoreg podal to tak: [email protected]

gosc ktory kupil dostalby po 480 jakby zglosil to do allegro, wiec zwil troche zaryzykowal

no ale dlaczego zaryzykowałem? to że inni kolesie podają "odbiór własny wyspy dziewicze to coś zmienia" ?? skontaktowal sie ze mną ,a kliknąl aukcje pewnie dlatego żeby mieć pewność, pozatym jakby "dostał bilety jakby zgłosil do alegr." sadziłby się i co by mu to dało??niech sie cieszy że ma w dobrej cenie :-)alegr. zarobilo 16 zł prowizji to niech też będą happy....pozatym mogę wystawiać bilety dla kogoś a rzeczywiscie ich nie mieć, i podczas dostawy paczka uległa zniszczeniu.....:-), jak komuś zależy na pójściuna mecz i kupieniu to nie będzie kręcil...

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by gruda
to pewnie ta aukcja
http://allegro.pl/bilety-euro-2012-mecz-szwecja-francja-kategoria-3-i2089734019.html

bylem ciekaw jaka miales tresc aukcji. widze cene nominalna, czyli teoretycznie ten kto kupil, moglby sie domagac biletow w takiej wlasnie cenie, a nie za tysiaka.
koles ktory kupil od Ciebie, faktycznie skontaktowal sie przed zakupem?

skontaktował sie przed zakupem, pozatym kazdy podaje na aukcji w cenie nominał, inaczej aukcja była by usunięta///

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Chetnie sie wymienie biletem Hiszpania - Irlandia 3k na inny bilet w Gdansku wink

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel), 2,094 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,530
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1