|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477 |
Witam. Mam dość głupi problem. Mianowicie;
Chce sobie jutro w Profesjonalu puścić system, ale nie wiem jak to napisać na karteczce. Nie wiem co na niej dokładnie napisać.
Prooosze pomóżcie mi i powiedzcie co czeba napisac na kartce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477 |
Mam to tak napisać na kartce i zanieść do Profa?
Daje przykład:
A) 423-1 853-1 Q43-1 231-2
B) 653-1 843-1 954-1
C) 853-1 945-1 D) 473-1 943-1 853-0 943-1
System: 2 z 4 Stawka 2 zł
I żebym coś wygrał muszą wejśc np. A,B lub C,A ?
PS : Ile łącznie zapłace za system 2 z 4 przy stawce 2 złote?
Prosze odpowiedźcie na wszystkie moje pytania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Mam to tak napisać na kartce i zanieść do Profa?
Daje przykład:
A) 423-1 853-1 Q43-1 231-2
B) 653-1 843-1 954-1
C) 853-1 945-1 D) 473-1 943-1 853-0 943-1
System: 2 z 4 Stawka 2 zł
I żebym coś wygrał muszą wejśc np. A,B lub C,A ?
PS : Ile łącznie zapłace za system 2 z 4 przy stawce 2 złote?
Prosze odpowiedźcie na wszystkie moje pytania. dobrze napisałeś. 2z4 to chyba 6 kombinacji więc przy stawce 2zł. zapłacisz 12PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
A jest jakis system żeby łącznie zapłacić 10 do 15 złotych? Jesli tak to jaki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
A jest jakis system żeby łącznie zapłacić 10 do 15 złotych? Jesli tak to jaki? 3z5 przy stawce 1zl = 10 zl 4z6 przy stawce 1zl = 15 zl 3z4 przy stawce 1zl = 4 zl przy stawce 2zl = 8zl 2z4 przy stawce 1zl = 6 zl przy stawce 2zl = 12 zl 4z5 przy stawce 1zl = 5 zl przy stawce 2zl = 10 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 55 |
oblicznie kombinacji w systemie
system x z y = y!/x!(y-x)!
|
|
|
Link skopiowany do schowka