Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
W tym momencie nie dojdziemy jaki był kurs, ale jestem przekonany, ze spisywałem z bet365 prawidłowy kurs na to zdarzenie. Jeśli się pomyliłem to przepraszam.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jedyną rozsądną decyzją jest policzenie kursu po 1,73.
Nikt inny nie wystawił wyższego więc nie mamy tutaj innej możliwości. No chyba, że miałbyś print zakładu zagrany wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
Artur...jest szansa na tabelkę??? hmm wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
@Dziabor-typujemy max 6j-podałes 7j???

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by arturro
@Dziabor-typujemy max 6j-podałes 7j???

dzieki za czujnosc piwo poprawilem

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by arturro
@Dziabor-typujemy max 6j-podałes 7j???

dzieki za czujnosc piwo poprawilem
spoko smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by arturro
Artur...jest szansa na tabelkę??? hmm wink
Jest jest.

Wygląda to trochę tragicznie, gdyż czas nie pozwalał na sprawdzanie tego wszystkiego ale dziś późnym wieczorem będzie tabelka cool

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
,,Puchar Primery,,teraz będzie losowanie par-czy jest jakaś drabinka???

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Ciebie boją się chyba wszyscy wink
Kto z pozostałych da mi najwięcej $ ten ew. spotka się z Tobą w finale.

A na poważnie - na początku przed losowaniem przyjąłem 1-3, 2-4 itd więc tym razem będzie podobnie cool

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Panowie, 'dałem lekko ciała' w Pucharze do czego się przyznaję.
Nie wiem jakim sposobem w terminarzu podałem o jedną rundę za mało smirk
Patrząc na swoje stare zapiski z terminarzem widzę, że początkowo było dobrze. Później nie wiem czemu wywaliłem jedną rundę i teraz pojawia się problem.
Do końca wg tego co jest gramy tylko trzy razy a potrzebne jest pięć meczów (u siebie i rewanż dwa razy oraz finał).

Stąd do WAS (ósemki, która została) ważna kwestia i proszę o decyzję: kiedy rozgrywamy dodatkowe dwa mecze?

Wybieracie dwie dowolne kolejki ligowe, np. z miesiąca maja, przenosimy pierwotny finał na mecz 1/2 PP, a jedna z majowych kolejek będzie finałem.

Można też zagrać to w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów i UEFA. Terminy 27-29.03 i 3-5.04 tylko wówczas nie wiadomo jak to będzie wyglądało z hiszpańskimi drużynami.

Proszę o jakieś pomysły na rozwiązanie problemu,
wybaczcie za taką wtopę.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
""Można też zagrać to w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów i UEFA. Terminy 27-29.03 i 3-5.04 tylko wówczas nie wiadomo jak to będzie wyglądało z hiszpańskimi drużynami"".

-jak będzie odpowiednia ilość drużyn hiszpanskich-to ja jestem za tym terminem... cool

Dołączył: May 2006
Posty: 918
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 918
Witam smile. Przychylam się do koncepcji arturro. Poczekajmy do piątku na wyniki rewanżów LE; jest duża szansa, że hiszpańskie drużyny awansują w komplecie do ćwierćfinałów. Wtedy w 1/2 Pucharu Primery będziemy typować mecze 1/4 LM I LE. Pozdrawiam.


Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Originally Posted by Jaros
Witam smile. Przychylam się do koncepcji arturro. Poczekajmy do piątku na wyniki rewanżów LE; jest duża szansa, że hiszpańskie drużyny awansują w komplecie do ćwierćfinałów. Wtedy w 1/2 Pucharu Primery będziemy typować mecze 1/4 LM I LE. Pozdrawiam.

jestem tego samego zdania

pozdr

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
Jeżeli przejdą 3 drużyny jestem za pucharem.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mi to obojętne smile skoro przeszły wszystkie to problem wydaje się być rozwiązany wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Tak jest, problem rozwiązany wink

Dodatkową rundę rozegramy w dniach, które podałem, tj. 27-29.03, rewanż 3-5.04

uwaga Przypominam, że obecna środowa kolejka jest rewanżową w Purzarze cop

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
rezygnuję z gry frown

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by podstawek
rezygnuję z gry frown
Komisja stanowisko podstawka odrzuca.

Nakazuje mu walkę do końca boks !

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
gramy dzisiejsza mecze?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie, dziś jest luz cool

Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,091 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1