Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by wojbest1987
to raczej w ogóle śmieszne nie jest smirk yy tzn mnie nie bawi, może innych tak, wyczerpani byli to co się dziwisz.....
dobry komentarz do tego był chyba na joemonster, że wyglądają jak uczniowie na apelu w gimnazjum laugh to jest śmieszne wg mnie

namowy napisane przed turniejem, to co się dziwić.
żenada i kompromitacja organizatorów, za brak wyczucia i zmysłu organizacyjnego.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142

Dołączył: Jan 2011
Posty: 14
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 14

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
Originally Posted by Stasiu
żem sie Stasiu ubawił po pachy - Wklej jeszcze filmiki z zadymy po meczu w Egipcie: El Masry - Al Ahly shocked Chyba, że Ci się działy pomyliły

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Quote
Podczas rozmowy instruktora z 39-letnim funkcjonariuszem doszło do przypadkowego strzału z broni, która trzymał instruktor. Pocisk trafił jego rozmówcę w głowę; celnik zmarł na miejscu.

to chyba musiało wyglądać to mniej więcej tak:

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
royalflush piwo

to tragedia oczywiscie, ale komentarz piękny grin

[Linked Image]


Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Wchodzi Murzyn w Moskwie do baru, patrzy po pólkach i nie wie, co zamówic. Wpada rasowy Rusek z budowy i zamawia szklanke spirytusu.
Barman otwiera lodówke, wyjmuje zmrozona butelke i nalewa do szklanki.
Rusek wypija, robi ''huuu'' i nic. Murzyn krzyczy:
- Dla mnie to samo!
Barman nalewa. Murzyn wypija, zaczyna sie skrecac, kaszlec, rzygac, lzy mu ciekna... Rusek klepie go w plecy i pyta:
- Co, Murzyn? Za zimne?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
http://www.weszlo.com/news/9358-Pil...treningi_w_Turcji_a_nie_w_polskim_mrozie


Dobry typ z niego zarabia grubą kasę, siedzi w ciepłej Turcji na zgrupowaniu zamiast biegać na -30 stopni w Polsce i narzeka, że tydzień poza domem jest.

A co miesiąc pewnie 50K na konto mu wpływa.




Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
Originally Posted by Geremi
http://www.weszlo.com/news/9358-Pil...treningi_w_Turcji_a_nie_w_polskim_mrozie


Dobry typ z niego zarabia grubą kasę, siedzi w ciepłej Turcji na zgrupowaniu zamiast biegać na -30 stopni w Polsce i narzeka, że tydzień poza domem jest.

A co miesiąc pewnie 50K na konto mu wpływa.

laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Kilku moich kumpli siedzi zzagranicą, zapieprza w pocie czoła za marne kilka euro za godzinę, dzieciaki widzą raz do roku na święta, ale nie płaczą tylko zaciskają gębę i zasuwają w pracy.

I nie jest to praca w słonecznej Turcji, w 5-gwiazdkowym hotelu z basenami i plażą.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Originally Posted by Geremi
Kilku moich kumpli siedzi zzagranicą, zapieprza w pocie czoła za marne kilka euro za godzinę, dzieciaki widzą raz do roku na święta, ale nie płaczą tylko zaciskają gębę i zasuwają w pracy.

I nie jest to praca w słonecznej Turcji, w 5-gwiazdkowym hotelu z basenami i plażą.


no co za pajac masakra! ciota ! ja znam setki osób które mają rodziny i przyjeżdżają do domu raz na 2 miechy na 2-3 dni i mają małe dzieci. Zresztą sam tak miałem. A ten pizduś się będzie żalił jeszcze i przeklinał bo nie ręczy za swe czyny. Jakbym podszedł i piznął to bym go oświecił.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
PS. Mam nadzieję że to początek końca jego karierki.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
nie bez powodu kraży stereotyp że piłkarz, zwłaszcza polski, to debil bez szkoły i pozer, w dupach sie przewraca z tego nierobstwa

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Są wielokrotnie przepłacani. Mają jak pączki w maśle. Jak tylko który parę razy prosto kopnie piłkę, dostaje od razu górę szmalu gwarantowaną na X lat. Od lat są rozpieszczani przez prezesów, którzy ze sobą konkurują.
Piłkarzyki mają na wszystko wyjebane. Przecież są beztalencia-napastnicy którzy po kilka lat nie potrafią strzelić gola, a dalej są zatrudniani i kasują po kilkadziesiąt tysięcy na miesiąc.

Jest jak jest i efekty są właśnie jak postawa tego pana. Jak w znanej aferze burdelowej wraz z kolegami "przymierzał ubrania" w Poznaniu, to za synkiem jakoś nie tęsknił.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
to ja znam przypadek, że ojciec (albo ocjiec i matka) zostawili 8 miesieczne dziecko dziadkom i wyjechali na 6 lat zaiwaniac do USA, to jest dopiero ból. Nie widziec dziecka 6 lat.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
komentarz zony tez dobry; szkoda ze nikt nie liczy sie z tym ze na kazdego z was czeka ktos steskniony

laugh

co za tepaki, takie siano na miesiac zarabia i narzeka ze ma za co utrzymac rodzine, mam nadziejze ze ten tepak do reprezentacji juz nie trafi

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Self-Confident
to ja znam przypadek, że ojciec (albo ocjiec i matka) zostawili 8 miesieczne dziecko dziadkom i wyjechali na 6 lat zaiwaniac do USA, to jest dopiero ból. Nie widziec dziecka 6 lat.

ja w tej sprawie mam inne zdanie to nie ból

tylko glupota rodzicow
i tylko niech nikt nie pierdoli ze nie ma co do garnka wlozyc laugh
a tekst Malkowskiego to qrwa klekajcie narody
obciach ale glupota to potezna sila

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dobry koleś ;D

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, burbon, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, bukma, 11kera11, forty), 3,246 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1