|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
to raczej w ogóle śmieszne nie jest  yy tzn mnie nie bawi, może innych tak, wyczerpani byli to co się dziwisz..... dobry komentarz do tego był chyba na joemonster, że wyglądają jak uczniowie na apelu w gimnazjum  to jest śmieszne wg mnie namowy napisane przed turniejem, to co się dziwić. żenada i kompromitacja organizatorów, za brak wyczucia i zmysłu organizacyjnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2011
Posty: 14 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400 |
żem sie Stasiu ubawił po pachy - Wklej jeszcze filmiki z zadymy po meczu w Egipcie: El Masry - Al Ahly  Chyba, że Ci się działy pomyliły
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Podczas rozmowy instruktora z 39-letnim funkcjonariuszem doszło do przypadkowego strzału z broni, która trzymał instruktor. Pocisk trafił jego rozmówcę w głowę; celnik zmarł na miejscu. to chyba musiało wyglądać to mniej więcej tak: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
royalflush  to tragedia oczywiscie, ale komentarz piękny  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Wchodzi Murzyn w Moskwie do baru, patrzy po pólkach i nie wie, co zamówic. Wpada rasowy Rusek z budowy i zamawia szklanke spirytusu. Barman otwiera lodówke, wyjmuje zmrozona butelke i nalewa do szklanki. Rusek wypija, robi ''huuu'' i nic. Murzyn krzyczy: - Dla mnie to samo! Barman nalewa. Murzyn wypija, zaczyna sie skrecac, kaszlec, rzygac, lzy mu ciekna... Rusek klepie go w plecy i pyta: - Co, Murzyn? Za zimne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Kilku moich kumpli siedzi zzagranicą, zapieprza w pocie czoła za marne kilka euro za godzinę, dzieciaki widzą raz do roku na święta, ale nie płaczą tylko zaciskają gębę i zasuwają w pracy.
I nie jest to praca w słonecznej Turcji, w 5-gwiazdkowym hotelu z basenami i plażą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
Kilku moich kumpli siedzi zzagranicą, zapieprza w pocie czoła za marne kilka euro za godzinę, dzieciaki widzą raz do roku na święta, ale nie płaczą tylko zaciskają gębę i zasuwają w pracy.
I nie jest to praca w słonecznej Turcji, w 5-gwiazdkowym hotelu z basenami i plażą. no co za pajac masakra! ciota ! ja znam setki osób które mają rodziny i przyjeżdżają do domu raz na 2 miechy na 2-3 dni i mają małe dzieci. Zresztą sam tak miałem. A ten pizduś się będzie żalił jeszcze i przeklinał bo nie ręczy za swe czyny. Jakbym podszedł i piznął to bym go oświecił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
PS. Mam nadzieję że to początek końca jego karierki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
nie bez powodu kraży stereotyp że piłkarz, zwłaszcza polski, to debil bez szkoły i pozer, w dupach sie przewraca z tego nierobstwa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Są wielokrotnie przepłacani. Mają jak pączki w maśle. Jak tylko który parę razy prosto kopnie piłkę, dostaje od razu górę szmalu gwarantowaną na X lat. Od lat są rozpieszczani przez prezesów, którzy ze sobą konkurują. Piłkarzyki mają na wszystko wyjebane. Przecież są beztalencia-napastnicy którzy po kilka lat nie potrafią strzelić gola, a dalej są zatrudniani i kasują po kilkadziesiąt tysięcy na miesiąc.
Jest jak jest i efekty są właśnie jak postawa tego pana. Jak w znanej aferze burdelowej wraz z kolegami "przymierzał ubrania" w Poznaniu, to za synkiem jakoś nie tęsknił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
to ja znam przypadek, że ojciec (albo ocjiec i matka) zostawili 8 miesieczne dziecko dziadkom i wyjechali na 6 lat zaiwaniac do USA, to jest dopiero ból. Nie widziec dziecka 6 lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
komentarz zony tez dobry; szkoda ze nikt nie liczy sie z tym ze na kazdego z was czeka ktos steskniony  co za tepaki, takie siano na miesiac zarabia i narzeka ze ma za co utrzymac rodzine, mam nadziejze ze ten tepak do reprezentacji juz nie trafi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
to ja znam przypadek, że ojciec (albo ocjiec i matka) zostawili 8 miesieczne dziecko dziadkom i wyjechali na 6 lat zaiwaniac do USA, to jest dopiero ból. Nie widziec dziecka 6 lat. ja w tej sprawie mam inne zdanie to nie ból tylko glupota rodzicow i tylko niech nikt nie pierdoli ze nie ma co do garnka wlozyc  a tekst Malkowskiego to qrwa klekajcie narody obciach ale glupota to potezna sila
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|