|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5 |
Witam ja proponuje zagrac dzis overy w meczach Polska-Usa Argentyna -Chorwacja Francja -Słowacja Holandia-Ekwador Portugalia -Arabia S
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Witam ja proponuje zagrac dzis overy w meczach Polska-Usa Argentyna -Chorwacja Francja -Słowacja Holandia-Ekwador Portugalia -Arabia S dzieki wielkie za typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5 |
możesz mi powiedziec co Ci lewy nie pasi w tych typach ze tak sie z nich smiejesz pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
możesz mi powiedziec co Ci lewy nie pasi w tych typach ze tak sie z nich smiejesz pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Są zbyt suche heheh Przecież nie podałeś żadnych argumentów przemawiających za tymi typami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
Nie udzielam się zbyt często na tym forum, jednak z uwagą śledzę je prawie codziennie, a nawet kilka razy dziennie, więc chciałbym podzielić się z Wami kilkoma refleksjami na temat dzisiejszych spotkań :
- z reguły omijam szerokim łukiem z pozoru pewne mecze towarzyskie, gdyż jak wiadomo są to mecze o pietruszkę i służą jedynie jako poletko doświadczalne dla trenerów, dlatego czasem warto znaleźć jeden typ po większym kursie niż bawić się w składanie tasiemców, chociaż z drugiej strony dzisiaj jest kilka spotkań po kursach 1,5 - 2, które są naprawde godne uwagi.
Kurs na Kostarykę, nie wydaje mi się przesacowany. Ciężko będzie im ugrać dobry wynik na gorącym terenie w Iranie (chociaż to nie zespół z Europy - ciekawe, czy Iran zagra z kimś z Europy jako gospodarz, po ostatnich animozjach z karykaturami Mahometa, wydaje się to mało prawdopodobne). Nie mam zbyt dokładnego info na temat ewentualnych składów na ten mecz, ale jeśli miałbym typować to skłaniam się ku remisow (3/10)
Spotkanie Senegal - Norwegia - wstępnie proponuje jedynkę w tym meczu. Pojedynek dwóch przegranych eliminacji MŚ. Osobiście szkoda mi Senegalu, pamiętam ostatni Mundial w ich wykonaniu, to było coś...
Korea Płd. - Angola - tu nie widzę innego rozwiązania niż jedynka. Koreańczycy są u siebie, Korea w grupie z Togo, Szwajcarią i Francją. Myślę, że ten mecz będzie dla nich przetarciem przed spotkaniem z Togo już w czerwcu i za wszelką cenę będą chcieli wygrać, zwłaszcza, że grają przed własną publicznością.
Narazie to tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157 |
Austria - Kanada 1 1.55 Toto-Mix Co wy na to gospodarze w pelnym skladzie nie wiem jak Kanada ale chyba wezme gospodarzy oni raczej podchodza powaznie do sprawy a szczegulnie w Wiedniu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
Interesuje mnie też jedynka w spotkaniu Argentyny z Chorwacją. Chorwaci wogóle nie przekonują mnie swą grą, a w starciu z gigantem z Ameryki Płd., moim zdaniem mają mizerne szanse. Podobno nie zagra Prso, a Argentyna bez większych ubytkó kadrowych, ważne, że zagra Messi.
Boję się tylko faktu, że piłkarze mogą odstawiać nogi w obawie przed jakąś groźniejszą kontuzją. Kluczem do zwycięstwa moim zdaniem będzie wyszkolenie techniczne, a tu zdecydowanie górują Argentyńczycy 1 (8/10)
Kusi mnie też zagranie na x2 w meczu Albania - Litwa ale to dopiero po analize składów i nastawienia bojowego.
Pomijam takie drobiazgi jak Francja, Holandia i Portugalia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5 |
dzieki Rafik 25 na przyszłosc postaram sie poprawic !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 282 |
ja dzisiaj zagralem
Francja+Argentyna
Nasi poludniowi sasiedzi raczej wiele nie zawojuja, sklad Francuzow wyglada bardzo solidnie, podpora kazdej formacji zawodnicy Juventusu - powinno byc dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Argumenty przemawiajace za Argentyna juz zostaly podane, podam jeszcze jeden
B&W 1.55 Expekt 1.75
chyba cos w tym jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Jest gzieś transmisja meczu Polska-USA na żywo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2006
Posty: 48 |
Czy ktoś może mnie uświadomić dlaczego kursy w meczu USA - Polska są takie a nie inne? Czy Polacy zagrają w jakimś dziwnym/okrojonym składzie. Pomijając fakt, że za zwycięstwo Polaków Unibet płaci 2.7 to za zwycięstwo dwoma lub więcej bramkami aż 6.15 !!!
19:55 USA - Polska (1-0) 1.38 4.20 6.15 Bo widzisz - masa Amerykaniow zagra zapewne na swoich rodakow, bo Amerkanie bardzo dobrze sobie radza i nie odpuszczaja meczow towarzyskich. Tak samo jest z ekipa Polakow. Nie ma mowy o zadnym testowaniu itp. bo w Polskim zespole wszystko jest dopiete praktycznie na ostatni guzik (co pokazalo miejsce w kwalifikacjach do MS). A dodatkwo Polska prezentuje sie rewelacyjnie w tym roku - bez wzgledu czy to jest wyjazd czy gra u siebie (nawet mysle, ze na wyjezdzie im lepiej nawet idzie). Biorac pod uwage, ze jakos polska druzyna nie lezy Amerykanom - zagranie -1 na Polske przy kursie > 6.00 jest bardzo wskazane. Graj jak mozesz - dobry, wartosciowy kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2006
Posty: 48 |
Jest gzieś transmisja meczu Polska-USA na żywo? O 20:05 w TVP2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 9 |
USA - Polska Typ 2 za pare dziesiatek nie za duzo...
Polska zagra jak u siebie wszystkie bilety wykupione.Mnóstwo Polaków bedzie oglądało ten mecz na stadionie wiec doping dla polski....
Typ: Argentyna,Holandia,Francja,Anglia,Brazylia.
kurs 21 wiec za 50 zl jest 1000 okolo.ewentualnie Polske podeprzec.Wtedy kurs 11 500 pewne.Mam nadzieje. A jak bedzie to sie okaze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 45 |
brazylia nie wygra z rosja na wyjezdzie, beda grac w mrozie, na jakims klepisku i na nic sie zda technika brazylijczykow.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja sobie ten mecz odpuszczam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318 |
Polska - USA (neutr.) 1 - jestem polakiem wszytsko mowi za siebie!Polska ostatnio miala dobre mecze.Zurawski sie rozstrzelal, Boruc tez broni nawet w miare dobrze!Dudek powinien zagrac drugie 45 minut.USA niema rewelacji w skladzie nigdy niemamiala poprostu szczescie!!winik podobny do MS 2002! - a ja jestem graczem USA-Polska 1,1X Polacy tego meczu nie wygrają. Amerykanie z meczu na mecz mocniejsi, graja ładniej. Trafili na Mundialu do silnej grupy, ale myślę, że wyjdą z niej dalej. Pare lat temu Amerykanie założyli mistrzostwo świata w 2010r, 4 lata temu doszli do ćwierćfinału i tam minimalnie przegrali chyba z Niemcami 1:0. Nie wiadomomo czy Żurawski zagra. Janas powołał 30 piłkarzy więc jeszcze się okaże, że 2 różne drużyny bedą grały w obu połowach. Polacy grali po mundialu 2002 2 sparingi z USA, jeden przegrali u siebie, a w Stanach zremisowali 1:1. [color:"red"]IMHO[/color] polacy dziś nie wygrają. Ja mam kupon na 1X w UB za 1,38 - kończy mi ten mecz kupon, ale puszczę również singla, albo dubla z Iraklisem w siatkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242 |
[color:"red"] Ja nic nie czuje, zupelnie jak cyborg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> litosci Panowie ale z takimi tekstami proponuje onet.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by Biszop; 01/03/2006 12:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
yarek a pamietasz jakim skladem grali ostatni sparing z USA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Dyscyplina: Piłka Nożna Nazwa: Polska - USA Data: 2006-03-01 20:00:00 Typ: 1 Kurs: 3.02 Bet24 Stawka: 10 Wynik: ? Opis: LOL. Wiem, ze wiekszosc pouka sie w glowe, ale ja ciagle jestem zdania, ze mamy najlepsza reprezentacje od niepamietnych lat, prowadzona przez bardzo dobrego szkoleniowca. W przeciwnstwie do kadry Engela, team Pawla janasa, nie gra na afere, ze obronca wybija pilke i gdzies szczesliwie dolatuje do niej szybki murzynek albo pierdykny Radek Kaluzny straca pilki glowa, tylko jest duzo gry kombinacyjnej, z klepki, akcje sa przenoszone, z jednej strony na druga, znakomicie rozciagaja defensywe rywala, co istotne jest dobry, szybki odbior pilki w srodku pola, ktory umozliwia szybkie kontry ( nie to jak u poprzednikow kontry byly grane od obrony) no i mamy w koncu w moim przekonaniu jednego z najlepszych napasnikow swiata w postaci Zurawskiego, ktory poradzilby sobie w o wiele lepszych klubach niz Celtic. No i nie mozna zapomniec o chyba najwiekszynm odkryciu Pawla Mariuszu Jopie. Wiekszosc ludzi i pseudoekspertow pukala sie w glowe gdy Janas powolal obronce FK Moskwa,a ten wskoczyl do skladu i stal sie od razu filarem i podpora defensywy, a walki bark w bark nie potrafil z nim wygrac nawet Rooney. Wprawdzie ciagle naszym problemem sa boki obrony, ale na szczescie USa nie ma jakis szybkich jak wiatr i blyskotliwych jak Wright-Philips i Joe Cole skrzydlowych, ktorzy w meczu Ang-Pol niemilosiernie objezdzali o ile dobrze pamietam Rzase i Baszczynskiego. A Stany to bardzo przecietna druzyna, nawet chyba gorsza niz ta sprzed 4 lat, mieli male problemy w eleminacjach wiec kurs na potrojenie biore z pocalowaniem reki.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4 |
slovakia without 8 regular players today.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4 |
[color:"red"] Proponuje zapoznac sie z regulaminem tego dzialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by Biszop; 01/03/2006 12:47.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|