|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Ja rowniez mam pytanie: co z tymi darmowymi 30 euro od betandwin ? Zalozylem sobie u nich konto,jednak jeszcze nie dokonalem wplaty.Jakies specjalne linki dotyczace promocji..etc ?
Prosze o wiecej informacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Ja również mam pytanie: Ile pieniędzy zabiera B&W przy wypłacie? Sprawdzał to ktoś? Dowiedziałem się, że przy wpłacie kartą kredytową nie wiadomo za co liczą sobie 2%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
Witajcie Mam problem z Betandwin może doradzicie mi co mam zrobić. Zalogowałem sie w zeszłym tygodniu, w czwartek przelałem do nich 30Euro - niestety z Banku stacjonarnego (potrącili mi 50 pln kosztów, a oprócz tego Bank w którym ma konto B&W potrącił mi z konta równowartość 25 Euro jako prowizję od wpłaty. Cóż nie jest to przyjemne nie mniej nie zmienia to faktu że... na koncie u booka nadal mam "0". Czy ktoś miał tego rodzaju sytuację? prosze o pomoc:) pozdrawaiam Udko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Ja rowniez mam pytanie: co z tymi darmowymi 30 euro od betandwin ? Zalozylem sobie u nich konto,jednak jeszcze nie dokonalem wplaty.Jakies specjalne linki dotyczace promocji..etc ?
Prosze o wiecej informacji.[/qb] Bonus jest doliczany od razu po depozycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb]Czy promocyjne 30 euro dotyczy tylko nowych lientów czy mogą wpłacać np ci co mają puste konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Bonus sign-up przyznawany jest jedynie tym osobom, ktore nie posiadaja konta w betandwin.com i od 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) po raz pierwszy zarejestruja sie w betandwin.com.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
czy w bet&win jest powiadamianie sms o wyniku zakladu?? jesli tak to jakie sa opcje?? chodzi mi o to czy mozna zamowic np sms po kazdej bramce itp i jaki jest tego ew. koszt??? z gory dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
Uff... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kaska doszła i automatycznie przyznano mi dodatkowe 30 Euro z promocji:)oby teraz pomnożyć tą kase:) Czy ktoś się orientuje może jeśli chodzi o typowanie zakładów z podpórkami jak to u nich (B&W) wygląda? NIe mogę tego znaleść na stronie ani w Helpie. Dziękuje za odpowiedz ps. jestem w razie czego na gg 2696424 pozdrawiam życząc sukcesów UDKO
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
2. Czasy gry
a) W przypadku piłki nożnej miarodajny jest wynik uzyskany po 90 minutach (regulaminowy czas gry), w przypadku hokeja na lodzie po 60 minutach (regulaminowy czas gry). Ewentualne przedłużenia czasu gry oraz rzuty karne itd. nie mają zasadniczo wpływu na wypłatę wygranej z zakładów. O wyjątkach w pojedynczych przypadkach poinformuje betandwin.
witajcie fragment regulaminu z Betandwin.com co sądzicie o Meczu As.MOnaco - nice w 90 minucie gospdarze prowadzą 1 - 0 , Nice wyrównuje w 96 minucie z karnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Czy z wypłatami z Betandwin nie ma problemu ? Wpłacając kartą Inteligo jest możliwe by kase wpłacili z powrotem na konto w Inteligo ? Wpłacają w euro i kasa jest przewalutowywana na PLN po kursie z danego dnia NBP czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Czy z wypłatami z Betandwin nie ma problemu ? Wpłacając kartą Inteligo jest możliwe by kase wpłacili z powrotem na konto w Inteligo ? Wpłacają w euro i kasa jest przewalutowywana na PLN po kursie z danego dnia NBP czy jak ?[/qb] Nie ma problemu z wypłatami... Tak, kase bedziesz mial z powrotem na koncie Za przewalutowywanie Inteligo pobierze Ci 11 złotych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Udko: [qb]2. Czasy gry
a) W przypadku piłki nożnej miarodajny jest wynik uzyskany po 90 minutach (regulaminowy czas gry), w przypadku hokeja na lodzie po 60 minutach (regulaminowy czas gry). Ewentualne przedłużenia czasu gry oraz rzuty karne itd. nie mają zasadniczo wpływu na wypłatę wygranej z zakładów. O wyjątkach w pojedynczych przypadkach poinformuje betandwin.
witajcie fragment regulaminu z Betandwin.com co sądzicie o Meczu As.MOnaco - nice w 90 minucie gospdarze prowadzą 1 - 0 , Nice wyrównuje w 96 minucie z karnego.[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
langak jeszcze jedno stary....przy wyplacie z btandwin wymagaja jakiegos kodu banku...co to jest..? Poza tym nie moge wyplacic calej kasy z ich konta ..mam 70e a wyplacic moge max 54 z hakiem.....co to jest ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]langak jeszcze jedno stary....przy wyplacie z btandwin wymagaja jakiegos kodu banku...co to jest..? Poza tym nie moge wyplacic calej kasy z ich konta ..mam 70e a wyplacic moge max 54 z hakiem.....co to jest ???[/qb] 250 zlotych chcesz wyplacac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />DDDDDD
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]langak jeszcze jedno stary....przy wyplacie z btandwin wymagaja jakiegos kodu banku...co to jest..? Poza tym nie moge wyplacic calej kasy z ich konta ..mam 70e a wyplacic moge max 54 z hakiem.....co to jest ???[/qb] kod banku to pierwszy człon numeru konta dlaczego nie mozesz wypłacic całej sumy to nie wiem. Pewnie zapisałeś sie do nich z linka promocyjnego 30 euro, a wiec bys mogł wypłacic te 30 euro to musisz najpierw iles tam razy nimi obrocic (zreszta nie wiem bo nie znam warunkow tej promocji)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Przerzucam kase do innego buka...a pierwszy czlon z numeru konta to co to jest? Ile cyft bierzemy pod uwage..?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam !
Numer rachunku dzielimy jak na poniższym przykładzie:
Mamy przykładowy numer konta: 07102055450000872008311459
Dizeli się ono tak:
07 - liczba kontrolna 10205545 - numer placówki banku 0000872008311459 - numer klienta i odpowiedzniego rachunku
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Mam pytanie, co jest potrzebne do rejestracji izałożenia konta w betandwin?? Czy jest tyle zachodu co w centrebecie? Jaka jest minimalna wpłata? Kiedy dostaje się promocyjny bonus? Gdzie wpłacać? Na jakie konto? Gdzie najszybciej? Czy pobierane są jakieś prowizje? Ufff.... przepraszam za ogrom pytań, ale jeśli ktoś mógłby to wszystko wyjaśnić, to myslę ze kilku osobom by się przydało. Albo jak ma chwilke to do mnie na gg 3895507. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.
P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27 |
Ta promocja bonus 30E od depozytu 30 jest nadal aktualna? Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.
P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb]
|
|
|
Link skopiowany do schowka