Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#51924 21/01/2004 02:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Ja rowniez mam pytanie: co z tymi darmowymi 30 euro od betandwin ? Zalozylem sobie u nich konto,jednak jeszcze nie dokonalem wplaty.Jakies specjalne linki dotyczace promocji..etc ?

Prosze o wiecej informacji.

Bonus: Unibet
#51925 21/01/2004 03:06
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ja również mam pytanie: Ile pieniędzy zabiera B&W przy wypłacie? Sprawdzał to ktoś? Dowiedziałem się, że przy wpłacie kartą kredytową nie wiadomo za co liczą sobie 2%.

#51926 21/01/2004 17:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
Witajcie
Mam problem z Betandwin może doradzicie mi co mam zrobić. Zalogowałem sie w zeszłym tygodniu, w czwartek przelałem do nich 30Euro - niestety z Banku stacjonarnego (potrącili mi 50 pln kosztów, a oprócz tego Bank w którym ma konto B&W potrącił mi z konta równowartość 25 Euro jako prowizję od wpłaty. Cóż nie jest to przyjemne nie mniej nie zmienia to faktu że... na koncie u booka nadal mam "0". Czy ktoś miał tego rodzaju sytuację?
prosze o pomoc:)
pozdrawaiam
Udko

#51927 21/01/2004 17:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Ja rowniez mam pytanie: co z tymi darmowymi 30 euro od betandwin ? Zalozylem sobie u nich konto,jednak jeszcze nie dokonalem wplaty.Jakies specjalne linki dotyczace promocji..etc ?

Prosze o wiecej informacji.[/qb]
Bonus jest doliczany od razu po depozycie.

#51928 21/01/2004 19:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Czy promocyjne 30 euro dotyczy tylko nowych lientów czy mogą wpłacać np ci co mają puste konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Bonus sign-up przyznawany jest jedynie tym osobom, ktore nie posiadaja konta w betandwin.com i od 13.10.2003 09:00:00 (GMT + 1) po raz pierwszy zarejestruja sie w betandwin.com.

#51929 21/01/2004 20:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
czy w bet&win jest powiadamianie sms o wyniku zakladu?? jesli tak to jakie sa opcje?? chodzi mi o to czy mozna zamowic np sms po kazdej bramce itp i jaki jest tego ew. koszt??? z gory dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#51930 21/01/2004 20:49
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
Uff... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kaska doszła i automatycznie przyznano mi dodatkowe 30 Euro z promocji:)oby teraz pomnożyć tą kase:)
Czy ktoś się orientuje może jeśli chodzi o typowanie zakładów z podpórkami jak to u nich (B&W) wygląda? NIe mogę tego znaleść na stronie ani w Helpie.
Dziękuje za odpowiedz
ps. jestem w razie czego na gg 2696424
pozdrawiam życząc sukcesów
UDKO

#51931 22/01/2004 00:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
2. Czasy gry

a) W przypadku piłki nożnej miarodajny jest wynik uzyskany po 90 minutach (regulaminowy czas gry), w przypadku hokeja na lodzie po 60 minutach (regulaminowy czas gry). Ewentualne przedłużenia czasu gry oraz rzuty karne itd. nie mają zasadniczo wpływu na wypłatę wygranej z zakładów. O wyjątkach w pojedynczych przypadkach poinformuje betandwin.

witajcie
fragment regulaminu z Betandwin.com
co sądzicie o Meczu As.MOnaco - nice w 90 minucie gospdarze prowadzą 1 - 0 , Nice wyrównuje w 96 minucie z karnego.

#51932 22/01/2004 01:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Czy z wypłatami z Betandwin nie ma problemu ?
Wpłacając kartą Inteligo jest możliwe by kase wpłacili z powrotem na konto w Inteligo ?
Wpłacają w euro i kasa jest przewalutowywana na PLN po kursie z danego dnia NBP czy jak ?

#51933 22/01/2004 01:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Czy z wypłatami z Betandwin nie ma problemu ?
Wpłacając kartą Inteligo jest możliwe by kase wpłacili z powrotem na konto w Inteligo ?
Wpłacają w euro i kasa jest przewalutowywana na PLN po kursie z danego dnia NBP czy jak ?[/qb]
Nie ma problemu z wypłatami...
Tak, kase bedziesz mial z powrotem na koncie
Za przewalutowywanie Inteligo pobierze Ci 11 złotych

#51934 22/01/2004 03:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
thx

#51935 22/01/2004 19:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Udko:
[qb]2. Czasy gry

a) W przypadku piłki nożnej miarodajny jest wynik uzyskany po 90 minutach (regulaminowy czas gry), w przypadku hokeja na lodzie po 60 minutach (regulaminowy czas gry). Ewentualne przedłużenia czasu gry oraz rzuty karne itd. nie mają zasadniczo wpływu na wypłatę wygranej z zakładów. O wyjątkach w pojedynczych przypadkach poinformuje betandwin.

witajcie
fragment regulaminu z Betandwin.com
co sądzicie o Meczu As.MOnaco - nice w 90 minucie gospdarze prowadzą 1 - 0 , Nice wyrównuje w 96 minucie z karnego.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51936 23/01/2004 03:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
langak jeszcze jedno stary....przy wyplacie z btandwin wymagaja jakiegos kodu banku...co to jest..? Poza tym nie moge wyplacic calej kasy z ich konta ..mam 70e a wyplacic moge max 54 z hakiem.....co to jest ???

#51937 23/01/2004 03:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]langak jeszcze jedno stary....przy wyplacie z btandwin wymagaja jakiegos kodu banku...co to jest..? Poza tym nie moge wyplacic calej kasy z ich konta ..mam 70e a wyplacic moge max 54 z hakiem.....co to jest ???[/qb]
250 zlotych chcesz wyplacac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />DDDDDD

#51938 23/01/2004 03:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]langak jeszcze jedno stary....przy wyplacie z btandwin wymagaja jakiegos kodu banku...co to jest..? Poza tym nie moge wyplacic calej kasy z ich konta ..mam 70e a wyplacic moge max 54 z hakiem.....co to jest ???[/qb]
kod banku to pierwszy człon numeru konta
dlaczego nie mozesz wypłacic całej sumy to nie wiem. Pewnie zapisałeś sie do nich z linka promocyjnego 30 euro, a wiec bys mogł wypłacic te 30 euro to musisz najpierw iles tam razy nimi obrocic (zreszta nie wiem bo nie znam warunkow tej promocji)

#51939 23/01/2004 15:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Przerzucam kase do innego buka...a pierwszy czlon z numeru konta to co to jest? Ile cyft bierzemy pod uwage..?

#51940 23/01/2004 16:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam !

Numer rachunku dzielimy jak na poniższym przykładzie:

Mamy przykładowy numer konta:
07102055450000872008311459

Dizeli się ono tak:

07 - liczba kontrolna
10205545 - numer placówki banku
0000872008311459 - numer klienta i odpowiedzniego rachunku

pozdro

#51941 23/01/2004 17:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Mam pytanie, co jest potrzebne do rejestracji izałożenia konta w betandwin?? Czy jest tyle zachodu co w centrebecie? Jaka jest minimalna wpłata? Kiedy dostaje się promocyjny bonus? Gdzie wpłacać? Na jakie konto? Gdzie najszybciej? Czy pobierane są jakieś prowizje?
Ufff.... przepraszam za ogrom pytań, ale jeśli ktoś mógłby to wszystko wyjaśnić, to myslę ze kilku osobom by się przydało. Albo jak ma chwilke to do mnie na gg 3895507.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#51942 25/01/2004 21:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej

#51943 25/01/2004 21:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Ta promocja bonus 30E od depozytu 30 jest nadal aktualna?

Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb]

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1