Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Ludwiczek
Od siebie dodam Good Night and Good Luck

Film o Edward R. Murrow - przez rok mieszkałem w tym samym domu co on, aczkolwiek w innych czasach...

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ja od siebie polece 2 seriale Harper's Island i Sherlock. W obu fajny pomysł i akcja, dobrze i szybko się ogląda, smile

I jak ktoś ogląda to 31/01 wznowiony Ringer (S01E11), a od 05/02 zaczyna się już regularna emisja Luck (S01E02) - ten o zakładach. smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
member
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
Cześć. Już kiedyś ten film szedł w TV,ale obejrzałem go z ciekawością,jest to film USA pt. Zabójca jest w domu.18-latek posądzony o zabójstwo byłej zamężnej starszej od niego modelki.Matka tego chłopca na własną rękę szuka dowodów jego niewinności.Trzyma w napięciu,a i wyjasnienie tej sprawy jest zaskakujące.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Róża - ostatnie dzielo Smarzowskiego, film bardzo ciezki, oglada sie w skupieniu, zdecydowanie bez zadnych smichow chichow, bardzo fajna gra aktorska Kuleszy i Dorocinskiego, zdecydowanie warto, ja bylem zachwycony (jesli mozna tak powiedziec o dolujacym i depresyjnym filmie) smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Mitul
Róża - ostatnie dzielo Smarzowskiego, film bardzo ciezki, oglada sie w skupieniu, zdecydowanie bez zadnych smichow chichow, bardzo fajna gra aktorska Kuleszy i Dorocinskiego, zdecydowanie warto, ja bylem zachwycony (jesli mozna tak powiedziec o dolujacym i depresyjnym filmie) smile

tez bylem wczoraj i film faktycznie b. ciezki

ostatnio na co sie nie wybiore to same sceny gwaltow doslownie caly czas - W ciemnosci i Roza

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli ktoś jakimś cudem jeszcze tego nie obejrzał to polecam serial Hustle produkcji BBC. Przyjemnie się ogląda, niektóre odcinki są świetne, inne tylko dobre, ale serial zdecydowanie można polecić.

Jeszcze mini-serial Identity (także brytyjski) warto obejrzeć, mało znany ale wciąga.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 494
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 494
Szukam filmów z angielskim humorem w stylu:
Four Lions
Zgon na pogrzebie
Jak ktoś kojarzy jakieś to proszę podać tytuły.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
My Week with Marilyn, oglądał ktoś to już? Dziś wyciągnęła mnie kobieta na nocny seans.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by bykovic
Szukam filmów z angielskim humorem w stylu:
Four Lions
Zgon na pogrzebie
Jak ktoś kojarzy jakieś to proszę podać tytuły.

Hot fuzz
How to lose firends and alienate people
Autostopem przez galaktykę

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by Mitul
Róża - ostatnie dzielo Smarzowskiego, film bardzo ciezki, oglada sie w skupieniu, zdecydowanie bez zadnych smichow chichow, bardzo fajna gra aktorska Kuleszy i Dorocinskiego, zdecydowanie warto, ja bylem zachwycony (jesli mozna tak powiedziec o dolujacym i depresyjnym filmie) smile

tez bylem wczoraj i film faktycznie b. ciezki

ostatnio na co sie nie wybiore to same sceny gwaltow doslownie caly czas - W ciemnosci i Roza
"W ciemności" była scena gwałtu ? Bo chyba mi coś umknęło

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Naszło mnie dzisiaj i sobie obejrzałem Moneyball

Wielkim fanem baseballu nie jestem ale zorientowwany w temacie jestem, nawet kilka meczów na żywo zaliczyłem, film mnie totalnie nie zachwycił, lub rozczarował, jak kto woli.

Wiem film biograficzny/sportowy, znaczy się specyficzny i w pewnym sensie hermetyczny ale ja oglądając po prostu nic nie poczułem... w tej kategorii to już film Rudy który kiedyś w TV widziałem większe wrażenie na mnie zrobił. Mimo mojej wiedzy, jakiegoś tam zainteresowania baseballem, dla mnie to po prostu słaby film, nie dlatego, że pałkarzy nie lubię, ale dlatego, że nad dobrym filmem zawsze się pochylę.

Co do Pitta, poprawnie, ale nominacja do oskara... ?? Miał dużo lepsze role.

Wydaje mi się, że nawet dla fanów/miłośników baseballa, jako film to raczej ciężkostrawne danie (może książka była lepsza)

filmowi totalnie brakuje jakichś emocji, a skoro zdecydowali się na film fabularny, a nie dokument, to jednak spory minus.

Także generalnie film można obejrzeć, ale bardziej jako ciekawostkę niż dobre kino.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Na co można iśc z koleżanką grin do kina 14-tego ?

Jakies propozycję z aktualnego repertuaru ?
Osobiście jakoś teraz nie jestem na bieżąco , a z repertuaru widzę , że może 1-2 filmy się nadają.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
hmmm możesz iść na Big Love z Antkiem Pawlickim, nie wiem czy film dobry ale wiem że Pawlicki to dobry aktor a film raczej w sam raz na randkę.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Ale lepiej poszukaj wcześniej opinii bo różnie może być nie chcę Cię wsadzić na minę , sam miałem różne wpadki kinowe z dziewczynami grin

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Mnie też średnio podchodza komedie romatyczne , szczególnie made in Poland.
Inne propozycje ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
teraz same mordy, gwałty i żydzi. bojkotuję te gówna. lektury w szkole wystarczą.

sam myślę o My Week with Marilyn. czas się wyluzować.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Ludwiczek
Mnie też średnio podchodza komedie romatyczne , szczególnie made in Poland.
Inne propozycje ?

idź na "Różę" - tytuł idealnie pod Walentynki grin grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
2 Broke Girls

Co prawda obejrzałem tylko pierwsze odcinki, ale serial po prostu świetny,
komediowy, dość proste i dosłowne poczucie humoru.
Naprawdę kupa śmiechu i dobrej zabawy.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Ludwiczek
Na co można iśc z koleżanką grin do kina 14-tego ?

Jakies propozycję z aktualnego repertuaru ?
Osobiście jakoś teraz nie jestem na bieżąco , a z repertuaru widzę , że może 1-2 filmy się nadają.

big love

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Llama
teraz same mordy, gwałty i żydzi. bojkotuję te gówna. lektury w szkole wystarczą.

sam myślę o My Week with Marilyn. czas się wyluzować.

jak się zdecydujesz to polecam, można iść ja byłem we wtorek i było całkiem całkiem wink

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,049 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1