|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Marysia 2:0 + Gorges + WKS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Miszka powalcz jeszcze troszke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
jutro z kobiet peffki Pironkova, Kerber będzie iiiiziiii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Mirza/Rodionova Australijka podobno z kontuzjąą jutro grają z Tajkami może wygrały dziś, żeby zarobić jutro z gospodarzami 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ma ktos wynik Karatanchevej z Savynikh ? z Cali 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
jutro z kobiet peffki Pironkova, Kerber będzie iiiiziiii Kerber zdecydowanie tak, Pironkova no nie wiem, z chinka nic szczegolnego nie pokazala, 3 asy i calkiem regularna gra nic wiecej. Jak chinka przechodzila do natarcia to nie bylo co zbierac, ponad 50 bledow Chinki tez swoje zrobilo, 1 set to prezent od chinki ktora nawet ze stanu 0*:5 doprowadzila do TB gdzie na wlasne zyczenie go oddala( 1 as Bulgarki, reszta pkt Pironkovej to prezenty chinki). Zakopalova pokazala dzisiaj oprocz 2 gemow (w 1 secie gem ktory zostala zlamana i 2 gem 2seta) naprawde kawal dobrego tenisa, 100% skutecznosci przy siatce bodajze 8/8, oczywiscie Cornet to samo co Chinka pomagala jak mogla i skonczylo sie tak a nie inaczej ale winnersy Czeszki i zaskakujaco mala liczba bledow jak na nia nie stawia ja w pozycji jakiegos wielkiego underdoga w spotkaniu z Pironkova ktora trzeba przyznac jakas wybitna tenisistka nie jest. Oczywiscie jak Klarze sie czajnik nie zagotuje (czyt. zrobi 2-3 glupie bledy i zacznie hurtowo wyrzucac pilki na aut lub w siatke jak Safarova w meczu z Kerber w TB 2 seta) to powinna powalczyc. Jak sie zagotuje czajnik moze polec w tym meczu ugrywajac maks 4-5 gemow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
oglądałem mecze obu i powiem, że Zakopalova zagrała tak dobrze, bo Cornet zagrała tak słabo, zero oporu ze strony przeciwniczki jak już Francuzka raz na seta zagrała mocniej to problemy miała Klara, a tak właśnie gra Tsetvana, regularnie i mocno i nie trzeba być wybitną tenisistką, żeby na tym poziomie pokonać Zakopalovą, wystarczą regularne mocne piłki, a i serwis Klary to prawie jak Radwańskiej za dawnych czasów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
oglądałem mecze obu i powiem, że Zakopalova zagrała tak dobrze, bo Cornet zagrała tak słabo, zero oporu ze strony przeciwniczki jak już Francuzka raz na seta zagrała mocniej to problemy miała Klara, a tak właśnie gra Tsetvana, a i serwis Klary to prawie jak Radwańskiej za dawnych czasów to samo mozna powiedziec o pojedynku Bulgarki z Li, Pironkova grala jak jej chinka zagrala (a ze popelniala tyle bledow to juz inna bajka) regularnie i mocno i nie trzeba być wybitną tenisistką, żeby na tym poziomie pokonać Zakopalovą, wystarczą regularne mocne piłki, Pironka do regularnych bym zaliczyl po meczu z chinka (chodzi mi o jej dyspozycje w turnieju) ale na pewno nie mocno uderzajacych, po kilku dluzszych wymianach 1 seta to wygladala jakby respiratora potrzebowala i wtedy jedynie skupiala sie na przebiciu pileczki na druga strone kortu bo gdy dochodzilo do wymiany ognia z obydwu stron to bulgarka byla niszczona
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
a i serwis Klary to prawie jak Radwańskiej za dawnych czasów pierwszy jeszcze ujdzie ale 2 to kopalnia pktow dla agresywnej zawodniczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
dokładnie też odbierałem takie wrażenie, że Pironkova zmęczona, ale jednak posyłała piłki no i nie porównujmy Na Li z Zakopalovą, Na Li psuła wszystko co mogła, ale Tsetvana i tak wyglądała w moim mniemaniu lepiej niż Czeszka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
pytanie tylko jak Pironkova dostanie zawodniczke ktora robi 3 razy mniej bledow jak zacznie grac, i to samo mozna pytanie zadac w 2 strone jak Czeszka bedzie grala jak dostanie zawodniczke ktora potrafi zrobic krzywde forehandem jak ma dobra okazje, nie to co Cornet.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
za duzo niewiadomych jak dla mnie, trzeba zrobic to co dzis obejrzec 3-4 gemy i zobaczyc jak sie obie panie zaprezentuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Na noc Ball 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Odesnik gra od pon w Brazyli na clayu,a na ziemi ostatnio idzie mu bdb. nie widzę go dziś.
swoja drogą to jakieś jaja..Sock kreczuję w singlu,a właśnie wychodzi na mecz debla...;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Kuznetsov  z Reixem przegrać, wstyd  nic więcej nie powiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511 |
psikutas jeden... do wyboru byl serra,darsis,kuzny trza miec to szczescie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Kuznetsov  z Reixem przegrać, wstyd  nic więcej nie powiem regularny tenisowy wałek i nic więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854 |
Kuznetsov  z Reixem przegrać, wstyd  nic więcej nie powiem regularny tenisowy wałek i nic więcej  Kolejny mecz po kursie 1.3 co nie wchodzi to od razu wałek haha. Ogladałem cały mecz, ktory stal na dobrym poziomie i Reix zagrał jak na siebie bardzo dobry mecz. O żadnym wałku nie moze byc mowy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|