Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 42 z 49 1 2 40 41 42 43 44 48 49
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by NanekHKS
Marysia 2:0 + Gorges + WKS


kasa

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Juleczka koncz ja teraz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Miszka powalcz jeszcze troszke.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
jutro z kobiet peffki Pironkova, Kerber będzie iiiiziiii

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Mirza/Rodionova Australijka podobno z kontuzjąą jutro grają z Tajkami może wygrały dziś, żeby zarobić jutro z gospodarzami wink

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
ma ktos wynik Karatanchevej z Savynikh ? z Cali hmm

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by mlody_wilk
jutro z kobiet peffki Pironkova, Kerber będzie iiiiziiii

Kerber zdecydowanie tak, Pironkova no nie wiem, z chinka nic szczegolnego nie pokazala, 3 asy i calkiem regularna gra nic wiecej. Jak chinka przechodzila do natarcia to nie bylo co zbierac, ponad 50 bledow Chinki tez swoje zrobilo, 1 set to prezent od chinki ktora nawet ze stanu 0*:5 doprowadzila do TB gdzie na wlasne zyczenie go oddala( 1 as Bulgarki, reszta pkt Pironkovej to prezenty chinki). Zakopalova pokazala dzisiaj oprocz 2 gemow (w 1 secie gem ktory zostala zlamana i 2 gem 2seta) naprawde kawal dobrego tenisa, 100% skutecznosci przy siatce bodajze 8/8, oczywiscie Cornet to samo co Chinka pomagala jak mogla i skonczylo sie tak a nie inaczej ale winnersy Czeszki i zaskakujaco mala liczba bledow jak na nia nie stawia ja w pozycji jakiegos wielkiego underdoga w spotkaniu z Pironkova ktora trzeba przyznac jakas wybitna tenisistka nie jest. Oczywiscie jak Klarze sie czajnik nie zagotuje (czyt. zrobi 2-3 glupie bledy i zacznie hurtowo wyrzucac pilki na aut lub w siatke jak Safarova w meczu z Kerber w TB 2 seta) to powinna powalczyc. Jak sie zagotuje czajnik moze polec w tym meczu ugrywajac maks 4-5 gemow grin

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
oglądałem mecze obu i powiem, że Zakopalova zagrała tak dobrze, bo Cornet zagrała tak słabo, zero oporu ze strony przeciwniczki jak już Francuzka raz na seta zagrała mocniej to problemy miała Klara, a tak właśnie gra Tsetvana, regularnie i mocno i nie trzeba być wybitną tenisistką, żeby na tym poziomie pokonać Zakopalovą, wystarczą regularne mocne piłki, a i serwis Klary to prawie jak Radwańskiej za dawnych czasów

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by mlody_wilk
oglądałem mecze obu i powiem, że Zakopalova zagrała tak dobrze, bo Cornet zagrała tak słabo, zero oporu ze strony przeciwniczki jak już Francuzka raz na seta zagrała mocniej to problemy miała Klara, a tak właśnie gra Tsetvana, a i serwis Klary to prawie jak Radwańskiej za dawnych czasów

to samo mozna powiedziec o pojedynku Bulgarki z Li, Pironkova grala jak jej chinka zagrala (a ze popelniala tyle bledow to juz inna bajka)

Originally Posted by mlody_wilk
regularnie i mocno i nie trzeba być wybitną tenisistką, żeby na tym poziomie pokonać Zakopalovą, wystarczą regularne mocne piłki,


Pironka do regularnych bym zaliczyl po meczu z chinka (chodzi mi o jej dyspozycje w turnieju) ale na pewno nie mocno uderzajacych, po kilku dluzszych wymianach 1 seta to wygladala jakby respiratora potrzebowala i wtedy jedynie skupiala sie na przebiciu pileczki na druga strone kortu bo gdy dochodzilo do wymiany ognia z obydwu stron to bulgarka byla niszczona grin

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by mlody_wilk
a i serwis Klary to prawie jak Radwańskiej za dawnych czasów

pierwszy jeszcze ujdzie ale 2 to kopalnia pktow dla agresywnej zawodniczki

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
dokładnie też odbierałem takie wrażenie, że Pironkova zmęczona, ale jednak posyłała piłki no i nie porównujmy Na Li z Zakopalovą, Na Li psuła wszystko co mogła, ale Tsetvana i tak wyglądała w moim mniemaniu lepiej niż Czeszka

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
pytanie tylko jak Pironkova dostanie zawodniczke ktora robi 3 razy mniej bledow jak zacznie grac, i to samo mozna pytanie zadac w 2 strone jak Czeszka bedzie grala jak dostanie zawodniczke ktora potrafi zrobic krzywde forehandem jak ma dobra okazje, nie to co Cornet.

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
za duzo niewiadomych jak dla mnie, trzeba zrobic to co dzis obejrzec 3-4 gemy i zobaczyc jak sie obie panie zaprezentuja grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Na noc Ball boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by OuLuBack
Na noc Ball boks
boks
i Odesnik po 2:O boks boks

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Odesnik gra od pon w Brazyli na clayu,a na ziemi ostatnio idzie mu bdb. nie widzę go dziś.

swoja drogą to jakieś jaja..Sock kreczuję w singlu,a właśnie wychodzi na mecz debla...;/

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Kuznetsov smirk

z Reixem przegrać, wstyd smirk

nic więcej nie powiem

Dołączył: Jul 2011
Posty: 511
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511

psikutas jeden... do wyboru byl serra,darsis,kuzny trza miec to szczescie..

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by Rusedski
Kuznetsov smirk

z Reixem przegrać, wstyd smirk

nic więcej nie powiem
regularny tenisowy wałek i nic więcej wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
Originally Posted by mlody_wilk
Originally Posted by Rusedski
Kuznetsov smirk

z Reixem przegrać, wstyd smirk

nic więcej nie powiem
regularny tenisowy wałek i nic więcej wink

Kolejny mecz po kursie 1.3 co nie wchodzi to od razu wałek haha. Ogladałem cały mecz, ktory stal na dobrym poziomie i Reix zagrał jak na siebie bardzo dobry mecz. O żadnym wałku nie moze byc mowy.

Strona 42 z 49 1 2 40 41 42 43 44 48 49

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, rafal08, Lukasz111, poozon, latajaca_holenderka), 2,984 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,403
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1