|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Dobry wieczór  HJK ov 2,5 + Bartoli(-5,5)  HJK  jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
A Grosika to na 29 lutego na Portugalie nie ma opcji zeby go nie bylo powołanego Franka Smudy nie znosz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 208 |
witam ktos patrzy na kijów maja szanse na brame , jakis sety ? przewazaja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
A Grosika to na 29 lutego na Portugalie nie ma opcji zeby go nie bylo powołanego Franka Smudy nie znosz? Mysle ze Pan Franek mial caly czas go na liscie. Grosik w sumie skupił sie na klubie i to mu dobrze wyszlo , dzisiaj ogladalem troche 1 polowe i koncowke spotkania, widzialem nie wiem moze to moje odczucie ze poprawil odbior pilki to co Smuda zawsze chcial od Maleckiego,Grosickiego mysle ze na Euro i tak Grosicki pojedzie i Lewe skrzydło chyba bedzie jego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
W sumie Grosika z konieczności mozna i na szpicy wystawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816 |
To Lazio -1AH już nie podoba mi się tak bardzo jak rano 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Lazio wygra ale 1 bramka bedzie 2-1 badz 3-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Jesli chodzi o Atak jest Lewy i kto minimum 3 musi byc ktorzy sa w rytmie meczowym
Jelen ciezko ma w Lille i raczej lawka szkoda Brozek jest nadzieja wczoraj prawie 20 minut w Celticu , oby z czasem zalapal sie do 11 Swierczok chyba raczej nie zagral 2 spotkania i lawka ostatnio do Rep jeszcze daleko
ten Jutkiewicz z Middlesbrough zastanawial bym sie nad nim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Zamiast Lazio Napoli panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816 |
Lazio wygra ale 1 bramka bedzie 2-1 badz 3-2  Ja się martwię o jakiś skromne 1:0, które ich zadowoli. Nie sądzę, żeby Cesena mogła wturlać 2 gole.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Lazio wygra ale 1 bramka bedzie 2-1 badz 3-2  Ja się martwię o jakiś skromne 1:0, które ich zadowoli. Nie sądzę, żeby Cesena mogła wturlać 2 gole. oglądałem Cesene z Napoli, Cavani sam powininen 3 strzelić, tyle miał okazji. Dziś nie powinni mieć tyle szczęścia ale...to włoska liga. Mocno zastanawiam się nad tym czy zagrać Lazio
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Jesli chodzi o Atak jest Lewy i kto minimum 3 musi byc ktorzy sa w rytmie meczowym
Jelen ciezko ma w Lille i raczej lawka szkoda Brozek jest nadzieja wczoraj prawie 20 minut w Celticu , oby z czasem zalapal sie do 11 Swierczok chyba raczej nie zagral 2 spotkania i lawka ostatnio do Rep jeszcze daleko
ten Jutkiewicz z Middlesbrough zastanawial bym sie nad nim w polsce sa lepsi napastnicy niz Jelenie Brozki itp gremliny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Jesli chodzi o Atak jest Lewy i kto minimum 3 musi byc ktorzy sa w rytmie meczowym
Jelen ciezko ma w Lille i raczej lawka szkoda Brozek jest nadzieja wczoraj prawie 20 minut w Celticu , oby z czasem zalapal sie do 11 Swierczok chyba raczej nie zagral 2 spotkania i lawka ostatnio do Rep jeszcze daleko
ten Jutkiewicz z Middlesbrough zastanawial bym sie nad nim w polsce sa lepsi napastnicy niz Jelenie Brozki itp gremliny jest pare zawodników ale czy od razu Rep?Wymień kilka nazwisk ktore na poziomie Reprezentacyjnym sie nie spala ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Orebro 1111111111 jeszcze dwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
Ale Cafe Futbol w niedziele bedzie sie dzialo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
D.Kiev 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Ale Cafe Futbol w niedziele bedzie sie dzialo Jakas impra bedzie czy po imprezie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
spala nie spala ... wiekszego syfu i tak nie zagraja niz Ci z zagranicy Piech Jankowski Wozniak Zyro prawda taka jest Lewy i dalej nic potem Grosicki i kompletnie nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
spala nie spala ... wiekszego syfu i tak nie zagraja niz Ci z zagranicy Piech Jankowski Wozniak Zyro prawda taka jest Lewy i dalej nic potem Grosicki i kompletnie nic  Rudneva brac i mamy najlepsza parę napadziorów na euro 
|
|
|
Link skopiowany do schowka