|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395 |
Boston proszę bardzo o one timera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
ciekawe jak teraz rozegraja pewno na lokiec pierca
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
mozna snic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaake
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
ciekawe jak teraz rozegraja pewno na lokiec pierca a jak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaake  uffff
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ale czapa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395 |
Było do przewidzenia. Btw drugi raz rozergrali te końcowe sekundy jak frajerzy totalnie nie przygotowane pozycje.
Houston +3,5 do boju !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2012
Posty: 259 |
Typ dnia to Lakersi, po pierwsze każda seria kiedyś się kończy, a przy całej mojej sympatii do Celtów 5 zwycięstw z rzędu to trochę na nich za dużo. Po drugie wracając do serii, to 3 porażka z rzędu LAL? Nie sądzę. Nie odnoszę się tylko do suchych wyników, bo widziałem ich cały mecz z 76tkami i wiele do zwycięstwa nie brakło. Z Utah też nie byli gorsi, chociaż całego meczu nie widziałem. To nie Lakersi z najlepszych czasów, ale nadal drużyna z bardzo dużym potencjałem. Kurs warty ryzyka moim zdaniem... podsumowujac - kazda seria sie konczy - 5 wygranych to za duzo - 4 przegrane to za duzo nie no gruba analiza, nie ma co  i seria się skończyła  do tego Suns a nie jakies smieszne Hujston  kurs spada, vegas chce jedynki PHOENIX SUNS  zobaczymy jak ta gruba analiza  się sprawdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Typ dnia to Lakersi, po pierwsze każda seria kiedyś się kończy, a przy całej mojej sympatii do Celtów 5 zwycięstw z rzędu to trochę na nich za dużo. Po drugie wracając do serii, to 3 porażka z rzędu LAL? Nie sądzę. Nie odnoszę się tylko do suchych wyników, bo widziałem ich cały mecz z 76tkami i wiele do zwycięstwa nie brakło. Z Utah też nie byli gorsi, chociaż całego meczu nie widziałem. To nie Lakersi z najlepszych czasów, ale nadal drużyna z bardzo dużym potencjałem. Kurs warty ryzyka moim zdaniem... podsumowujac - kazda seria sie konczy - 5 wygranych to za duzo - 4 przegrane to za duzo nie no gruba analiza, nie ma co  i seria się skończyła  do tego Suns a nie jakies smieszne Hujston  kurs spada, vegas chce jedynki PHOENIX SUNS  zobaczymy jak ta gruba analiza  się sprawdzi nie zgrywaj teraz cwaniaczka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
Typ dnia to Lakersi, po pierwsze każda seria kiedyś się kończy, a przy całej mojej sympatii do Celtów 5 zwycięstw z rzędu to trochę na nich za dużo. Po drugie wracając do serii, to 3 porażka z rzędu LAL? Nie sądzę. Nie odnoszę się tylko do suchych wyników, bo widziałem ich cały mecz z 76tkami i wiele do zwycięstwa nie brakło. Z Utah też nie byli gorsi, chociaż całego meczu nie widziałem. To nie Lakersi z najlepszych czasów, ale nadal drużyna z bardzo dużym potencjałem. Kurs warty ryzyka moim zdaniem... podsumowujac - kazda seria sie konczy - 5 wygranych to za duzo - 4 przegrane to za duzo nie no gruba analiza, nie ma co  i seria się skończyła  do tego Suns a nie jakies smieszne Hujston  kurs spada, vegas chce jedynki PHOENIX SUNS  zobaczymy jak ta gruba analiza  się sprawdzi nie zgrywaj teraz cwaniaczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
BOS Celtics0.0 @ 1.64 113,08 PLN Singiel BOS Celtics0.0 @ 1.64 350,00 PLN Singiel 1 DAL Stars DAL Stars @ CLB Bluejackets 1.83 Wygrana 2 WAS Capitals WIN Jets @ WAS Capitals1.58 Przegrana 3 Powyżej 5.0 MON Canadiens @ NY Islanders (Sumy w meczu) 10/02/2012 Brak 1.68 Wygrana Zakłady akumulowane Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zysk Zwroty Treble 1 50,00 50,00 195,99 0,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
HOUSTON bić leszczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
To teraz rekreacyjnie: ciekawie, co zjebie się tym razem  1 HOU Rockets HOU Rockets @ PHX Suns (Wygra mecz) 10/02/2012 Brak 2.00 Odbędzie się 2 SAC Kings OKC Thunder @ SAC Kings (Wygra mecz) 10/02/2012 Brak 2.75 Odbędzie się Zakłady akumulowane Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zysk Zwroty Duble 1 162,00 162,00 729,00
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|