|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778 |
Dziewczyna z tatuażem - słabizna Szwedzki czy remake? taaaa szwedzki film "Dziewczyna z tatuażem" !!! brawo  o czym to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3A+Mężczyźni%2C+którzy+nienawidzą+kobiet-2009-465857
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778 |
http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3A+Mężczyźni%2C+którzy+nienawidzą+kobiet-2009-465857 widzisz roznice miedzy tytulami "Mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet", a "Dziewczyna z tatuazem"? wiec dla mnie jesli ktos pisze "Dziewczyna z tatuzem" to ma na mysli tylko i wylacznie jeden film
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778 |
Warto obejrzeć serial "Outcasts"? Nie. Nie, myślę, że chyba nie. Aż taka mega-bryndza?  Akurat szukałem coś co można podczepić pod sci-fi, do tego produkcja BBC... serial dobry, ale ma otwarte zakonczenie na nastepna serie, tyle, ze dostal "canceled", wiec ogladac nie ma sensu, bo po tych 8 odcinkach i tak nic nie wiadomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Dziewczyna z tatuażem - słabizna  Dla mnie bardzo dobry, a fabuła idealna, do końca nie wiesz co i jak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
Dziewczyna z tatuażem - słabizna  Dla mnie bardzo dobry, a fabuła idealna, do końca nie wiesz co i jak. Gdyby nie było krytyki świat byłby nudny  Może jakieś małe referendum na temat tego filmu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3A+Mężczyźni%2C+którzy+nienawidzą+kobiet-2009-465857 widzisz roznice miedzy tytulami "Mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet", a "Dziewczyna z tatuazem"?
wiec dla mnie jesli ktos pisze "Dziewczyna z tatuzem" to ma na mysli tylko i wylacznie jeden film ale kogo to obchodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Dokładnie jak pisze kolega wyżej. Te filmy różnią się tytułami.
Po przeczytaniu książki, która była bardzo dobra liczyłem na więcej. Może napiszę co mi się nie podobało.
Za dużo epizodów przez co akcja jest rwana i nie jest spójna. Spłycona, beznamiętna dwójka głównych bohaterów. Już nawet nie chodzi o to, że nie można wpaśc na to co czują albo myślą. U mnie nie wzbudzili żadnych emocji, aż do sceny która kończy film. Do mordercy też jakiejś odrazy czy strachu nie czułem. Craig ma jedną minę przez cały film i ani ona jest groźna ani przenikliwa. W ogóle bohaterów jest za dużo. Pierwszego kuratora Lisbeth, Cecilie, czy Aramanskiego powinno się albo wywalić albo przedstawić bliżej widzowi. Ze Szwedzkiej prowincji też można było wyciągnąć więcej. Ciemność czy mgła niemal przez 80% czasu- ani to dla mnie ładne, ani w tym przypadku nastrojowe. Rozwiazanie zagadki inne niż w książce też dla mnie in minus. Poza zagadkami nic nie przyciąga uwagi widza.
'Ucywilizowanie' Lisbeth akurat moim zdaniem dobre.
Szwedzkiego pierwowzoru nie widziałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Był ktoś na Gwiezdnych wojnach 3D z dubbingiem? proszę o relację z odsłuchu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
byl ktos z Was juz moze na Big Love/I ze Cie nie opuszcze/Sponsoring? jakies opinie?
na co lepiej sie wybrac z panna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Ja bylem z moja dziewczyna w walentynki na " I ze Cie nie opuszcze " i zeby nie kupiony popcorn to pewnie bym zasnal  ale mojej kobiecie sie spodobal, wiec i pewnie i Twojej sie spodoba  No ale cel uswieca srodki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
jakie macie opinie na temat idy marcowe .kobieta meczy mnie zeby to obejzec ale jakos nie pale sie do tego . seans ma sie zaczac o 21 w domciu tak wiec moze wyrazicie opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
jakie macie opinie na temat idy marcowe .kobieta meczy mnie zeby to obejzec ale jakos nie pale sie do tego . seans ma sie zaczac o 21 w domciu tak wiec moze wyrazicie opinie jak na polityczny film całkiem w porządku chociaż gdyby nie grali w nim Clooney i Gosling byłby jeszcze lepszey
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+skaza%C5%84c%C3%B3w-2010-478478
kapitalny film, polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
jak ktos widzial Sponsoring to niech da znac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+skaza%C5%84c%C3%B3w-2010-478478
kapitalny film, polecam Również polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+skaza%C5%84c%C3%B3w-2010-478478
kapitalny film, polecam Również polecam. Wczoraj zachęcony pozytywnym komentarzem zassałem, ale mam problem z napisami. Ściągnąłem je z napi projekt i napisy.info ale nie wiedzieć czemu bestplayer nie chce ich przyjmować i krzyczy, że nieprawidłowy format. Skąd macie swoje ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Adrian na kinomaniak.tv masz za darmo z wbudowanymi napisami
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|