Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by mat2000
Dziewczyna z tatuażem - słabizna

Szwedzki czy remake?

taaaa

szwedzki film "Dziewczyna z tatuażem" !!! brawo laugh

o czym to?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3A+Mężczyźni%2C+którzy+nienawidzą+kobiet-2009-465857


Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
Originally Posted by Piostar
http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3A+Mężczyźni%2C+którzy+nienawidzą+kobiet-2009-465857

widzisz roznice miedzy tytulami
"Mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet", a "Dziewczyna z tatuazem"?

wiec dla mnie jesli ktos pisze "Dziewczyna z tatuzem" to ma na mysli tylko i wylacznie jeden film

Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 778
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Conrad
Warto obejrzeć serial "Outcasts"?

Nie. Nie, myślę, że chyba nie.

Aż taka mega-bryndza? smile Akurat szukałem coś co można podczepić pod sci-fi, do tego produkcja BBC...

serial dobry, ale ma otwarte zakonczenie na nastepna serie, tyle, ze dostal "canceled", wiec ogladac nie ma sensu, bo po tych 8 odcinkach i tak nic nie wiadomo

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Originally Posted by mat2000
Dziewczyna z tatuażem - słabizna

blush

Dla mnie bardzo dobry, a fabuła idealna, do końca nie wiesz co i jak.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by Synu
Originally Posted by mat2000
Dziewczyna z tatuażem - słabizna

blush

Dla mnie bardzo dobry, a fabuła idealna, do końca nie wiesz co i jak.

Gdyby nie było krytyki świat byłby nudny smile Może jakieś małe referendum na temat tego filmu smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by liczoncy_dolary92
Originally Posted by Piostar
http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3A+Mężczyźni%2C+którzy+nienawidzą+kobiet-2009-465857

widzisz roznice miedzy tytulami
"Mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet", a "Dziewczyna z tatuazem"?

wiec dla mnie jesli ktos pisze
"Dziewczyna z tatuzem" to ma na mysli tylko i wylacznie jeden film

ale kogo to obchodzi?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Dokładnie jak pisze kolega wyżej. Te filmy różnią się tytułami.

Po przeczytaniu książki, która była bardzo dobra liczyłem na więcej. Może napiszę co mi się nie podobało.

Za dużo epizodów przez co akcja jest rwana i nie jest spójna.
Spłycona, beznamiętna dwójka głównych bohaterów. Już nawet nie chodzi o to, że nie można wpaśc na to co czują albo myślą. U mnie nie wzbudzili żadnych emocji, aż do sceny która kończy film. Do mordercy też jakiejś odrazy czy strachu nie czułem.
Craig ma jedną minę przez cały film i ani ona jest groźna ani przenikliwa.
W ogóle bohaterów jest za dużo. Pierwszego kuratora Lisbeth, Cecilie, czy Aramanskiego powinno się albo wywalić albo przedstawić bliżej widzowi.
Ze Szwedzkiej prowincji też można było wyciągnąć więcej. Ciemność czy mgła niemal przez 80% czasu- ani to dla mnie ładne, ani w tym przypadku nastrojowe.
Rozwiazanie zagadki inne niż w książce też dla mnie in minus.
Poza zagadkami nic nie przyciąga uwagi widza.

'Ucywilizowanie' Lisbeth akurat moim zdaniem dobre.

Szwedzkiego pierwowzoru nie widziałem.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Był ktoś na Gwiezdnych wojnach 3D z dubbingiem?
proszę o relację z odsłuchu piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Najgorsze, że tego programu nie posiadam smile wielka szkoda frown

nie film, nie serial, ale program muzyczny laugh laugh laugh ale kurna jaki shocked

http://polotv.pl/program/disco_relax/67/disco_relax_odc_1_cz_1/522

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
wielkimi krokami nadchodzi PROMETEUSZ Ridleya Scotta smile

a troszkę wcześniej wraca GOT wink


Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
byl ktos z Was juz moze na Big Love/I ze Cie nie opuszcze/Sponsoring? jakies opinie?

na co lepiej sie wybrac z panna?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Ja bylem z moja dziewczyna w walentynki na " I ze Cie nie opuszcze " i zeby nie kupiony popcorn to pewnie bym zasnal laugh ale mojej kobiecie sie spodobal, wiec i pewnie i Twojej sie spodoba wink

No ale cel uswieca srodki tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
jakie macie opinie na temat idy marcowe .kobieta meczy mnie zeby to obejzec ale jakos nie pale sie do tego . seans ma sie zaczac o 21 w domciu tak wiec moze wyrazicie opinie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by zalayeta
jakie macie opinie na temat idy marcowe .kobieta meczy mnie zeby to obejzec ale jakos nie pale sie do tego . seans ma sie zaczac o 21 w domciu tak wiec moze wyrazicie opinie

jak na polityczny film całkiem w porządku

chociaż gdyby nie grali w nim Clooney i Gosling byłby jeszcze lepszey

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+skaza%C5%84c%C3%B3w-2010-478478

kapitalny film, polecam

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
jak ktos widzial Sponsoring to niech da znac

Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Originally Posted by Krystian
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+skaza%C5%84c%C3%B3w-2010-478478

kapitalny film, polecam

Również polecam.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by Dyniu
Originally Posted by Krystian
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+skaza%C5%84c%C3%B3w-2010-478478

kapitalny film, polecam

Również polecam.

Wczoraj zachęcony pozytywnym komentarzem zassałem, ale mam problem z napisami. Ściągnąłem je z napi projekt i napisy.info ale nie wiedzieć czemu bestplayer nie chce ich przyjmować i krzyczy, że nieprawidłowy format. Skąd macie swoje ??

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Adrian na kinomaniak.tv masz za darmo z wbudowanymi napisami

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1