|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Oryginalnie wysłał eksplorator: [qb]Szanowny Panie!
Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004
Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym: * W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com. [/qb] Czy mógłby ktos podać link rejestracyjny do BaW z którego mozna się zarejestrowac i otrzymać bonus 30 Euro ? Czy trzeba się zarejestrowac z tego linka żeby otrzymać bonus , czy wystarczy się zarejestrować i wpłacic co najmniej 30 Euro a bonus i tak zostanie przyznany ? pozdrawiam art
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Wiecie co wpisac w poszczególnych polach przy wypłacie z betandwin do inteligo ???? Chodzi mi o kod banku, Swift, itd.. Shoti po jakim kursie policzyli ci wypłatę ???? Ja myśle ze pierwsza wypłata jest za darmo dopiero kolejne w okresie krótszym niz miesiąc sa płatne. Dobrze myśle ???? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
kod banku: to 3-cia,4,5,6,7,8,9,10-siata cyfra z 26-cio cyfrowego numeru konta
swift: BPKOPLPW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał gruda: [qb]kod banku: to 3-cia,4,5,6,7,8,9,10-siata cyfra z 26-cio cyfrowego numeru konta
swift: BPKOPLPW[/qb] a kod banku to nie 0 ????? prosze niech ktoś poda całe info potrzebne do wypłacenia kasy z b&w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Oryginalnie wysłał eksplorator: [qb]Szanowny Panie!
Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004
Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym: * W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com. [/qb] Czy mógłby ktos podać link rejestracyjny do BaW z którego mozna się zarejestrowac i otrzymać bonus 30 Euro ? Czy trzeba się zarejestrowac z tego linka żeby otrzymać bonus , czy wystarczy się zarejestrować i wpłacic co najmniej 30 Euro a bonus i tak zostanie przyznany ? Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? pozdrawiam art
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
Podaj mi swój mail i zaraz dostaniej linka ode mnie .Tam bedzie wszystko napisane i bedzie tylko musial klinkąc na linka.(zapraszam na GG)!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
Będę po 13.15 na gg wtedy zapraszam !!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
a ten cholerny GB nie chodzi znowu a Conrad dalej daje mu 5 gwiazdek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał artbledo: [qb] Oryginalnie wysłał eksplorator: [qb]Szanowny Panie!
Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004
Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym: * W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com. [/qb] Czy mógłby ktos podać link rejestracyjny do BaW z którego mozna się zarejestrowac i otrzymać bonus 30 Euro ? Czy trzeba się zarejestrowac z tego linka żeby otrzymać bonus , czy wystarczy się zarejestrować i wpłacic co najmniej 30 Euro a bonus i tak zostanie przyznany ? pozdrawiam art[/qb] banner do tej promocji znajdziecie na mojej stronie domowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 248 |
Czy po wpłacie 30euro (i otrzymaniu bonusa 30euro) jak obstawiam pierwszy zakład za 30euro to obstawiam za bonus czy za kase która wpłaciłem?
Chodzi mi o to czy (jak przegram to zostanie mi na koncie 30 euro) moge te pieniadze wypłacić czy też musze 3 razy nimi obrócić przed wypłata? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał Atomek: [qb]Czy po wpłacie 30euro (i otrzymaniu bonusa 30euro) jak obstawiam pierwszy zakład za 30euro to obstawiam za bonus czy za kase która wpłaciłem?
Chodzi mi o to czy (jak przegram to zostanie mi na koncie 30 euro) moge te pieniadze wypłacić czy też musze 3 razy nimi obrócić przed wypłata? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Na to pytanie chyba tak naprawde nie ma odpowiedzi. Róznie mozna to interpretować, zależnie na czyją korzyść ma wyjść. Ja zawsze przyjmuje najgorszą wersję czyli najbardziej optymistyczną dla buka. Choć akurat betandwin nie jest trudno ograć. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał Atomek: [qb]Czy po wpłacie 30euro (i otrzymaniu bonusa 30euro) jak obstawiam pierwszy zakład za 30euro to obstawiam za bonus czy za kase która wpłaciłem?
Chodzi mi o to czy (jak przegram to zostanie mi na koncie 30 euro) moge te pieniadze wypłacić czy też musze 3 razy nimi obrócić przed wypłata? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Teoretycznie tak. Ale lepiej nie kombinuj, masz obrócić wpłatą 1x, bonusem 3x. Tak więc obstaw w sumie za te 120 euro i dopiero wypłacaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 248 |
woytass & Don dzięki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
Nie wysyłajcie depozytu przelewem bankowym!! Ja wpłaciłem 30 euro i czekam na wpłyniecie kasy i do tego jeszcze zapłaciłem jeszcze 61 zł (prowizje banków). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Potrzebuje dane do wypłacenia kasy przekazem na konto w inteligo. Konkretnie : 1. NAZWA BANKU 2. KOD SWIFT 3. KOD BANKU 4. NUMER KONTA (jak powinien wyglądać)
Proszę o pomoc kogoś kto juz wypłacał na inteligo, bo co drugi post to inne dane :rolleyes: Będe bardzo dźwięczny za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Dane inteligo: nazwa: PKO BP S.A. coi adres:Aleja armii ludowej 26 , 00-609 warszawa swift :BPKOPLPW kod (numer kierunkowy) 3-10 cyfra numery konta
Ja na takie dane wypłaciłem i doszło wszystko bez problemów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Wielkie dzięki Shoti <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
Ile z wygranej gdy sie wypłaca na konto zabieraja banki? Chodzi mi o ich prowizję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 22 |
w inteligo z tego co wiem to biorą napewno 11.99 za przewalutowanie!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 248 |
Czy w Betandwin można obstawiać I i II lige polskiej piłki nożnej? ewentualnie gdzie można obstawiać polska lige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> (naturalnie oprócz STS Prof i totomix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
Link skopiowany do schowka