Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#520695 28/02/2006 23:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#520696 01/03/2006 11:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Wypłaciłem kase z Sportingbet na moje konto w mbanku w piątek rano i ciągle kasy nie ma. Jak grałem w tamtym roku to jakoś szybciej to trwało 1-2 dni. Jak to jest u Was z wypłatami na mBank?

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Post deleted by Conrad

#520698 01/03/2006 12:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
nowa promocja jest! zwrot 50% stawki na mecze polskiej ligi

#520699 01/03/2006 13:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Quote
nowa promocja jest! zwrot 50% stawki na mecze polskiej ligi

A dla starych klientów (ponad pol roku w SB) zwrot przegranego zakladu 60% nawet do 200zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#520700 01/03/2006 13:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Czesc,

Lampe, nie wiem dlaczego nie masz jeszcze kasy na koncie, wyslij mi swoje ID na priva - zbadam.

Rzeczywiscie, jest nowa promocja na stronie.
Oczywiscie z ukłonem dla lojalnych graczy oferujemy dla nich trochę większy cashback 60%.

Poszerzamy ofertę na Orange Ekstraklase - dostepne sa zaklady podwojna szansa i under/over (pojawi sie w ciagu dnia).

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#520701 01/03/2006 20:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
jest dalej 100=200? bo nie widze odnosnika na glownej stronie?!

#520702 01/03/2006 21:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
jest dalej 100=200? bo nie widze odnosnika na glownej stronie?!

O qrwa rooootfl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#520703 01/03/2006 21:32
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
hmm, ile czekaliscie na wyplate kasy ze sportingbet ?? ja zlecilem wyplate na konto w piatek, a do dzis nie ma:> ez tak dlugo wam szlo?? dalem wyplate do mbanku, dla porownania z baw przyszlo w 2 dni

#520704 01/03/2006 21:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
ostatnią wypłatę zlecałem w niedzielę to kasę miałem dopiero w piatek na koncie ...więc dość długo to trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#520705 01/03/2006 21:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Czy ten "live chat" na stronie Sportingbet działa ? U mnie Nie wyświetla strony.

#520706 01/03/2006 21:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
member
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
hej jedno pytanko.. czy moge wyplacic pieniadze na konto bankowe kolegi.. Swojego jeszcze nie mam ;/ Jezeli nie ma takiej opcji bede musial szybko udac sie do jakiegos banku ;]

#520707 01/03/2006 21:52
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
nie mozesz,zaloz sobie konto w Mbanku

#520708 02/03/2006 08:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Mam pytanie dotyczace tej promocji na ligę polską. Czy dostyczy ona zakładu na jeden mecz czy mogę złożyć sobie zestaw z kilku meczu ligi polskiej?? I czy w razie wpadki zostanie mi również oddana kasa??

#520709 02/03/2006 08:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Czy wypłacał ktoś z Was kiedyś kaske z sportingbet na e-karte w mBanku? Może to jest lepszy sposób na wypłacanie i kaska idzie szybciej niż na konto bankowe? Jak to wygląda w rzeczywistości? Ile dni Wam idzie wypłata na e-karte?

#520710 02/03/2006 08:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Quote
Mam pytanie dotyczace tej promocji na ligę polską. Czy dostyczy ona zakładu na jeden mecz czy mogę złożyć sobie zestaw z kilku meczu ligi polskiej?? I czy w razie wpadki zostanie mi również oddana kasa??

Drugi punkt regulaminu promocji mówi tak:
"Zakłady podlegające promocji to pierwsze zakłady, jakie klient wniesie na 18. kolejkę Orange Ekstraklasy w okresie 01.03.2006 &#8211; 05.03.2006. Nie ma ograniczeń co do rodzaju zakładu ani stawki na zakład."

Nie ma ograniczeń co do rodzaju zakładu ... czyli można grać 1X2, o/u ... a także single i AKO (tak ja to rozumiem).

#520711 02/03/2006 10:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam,

Lampe, tak dobrze rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#520712 02/03/2006 11:02
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

a czy w promocji biora tez udzial zaklady ako z typem na mecz ligi polskiej i typem np z tenisa albo nba lub innego sportu ??

#520713 03/03/2006 08:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
chce zalozyc konto w sportingbecie tylko powiedzcie mi czemu nie moge wybrac waluty PLN?

Wyskakuje mi taka uwaga wtedy:

"Uwaga! Aby zasilić konto kartą kredytową,
musiszwybrać walutę: EURO, USD lub GBP"

#520714 03/03/2006 09:04
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
No właśnie wybierając PLN nie masz możliwości wpłat kartą kredytową. Musisz mieć konto w EUR USD lub GBP. Dziwne ale prawdziwe ...

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel, alfa), 1,132 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,902
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1