Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#520755 07/03/2006 14:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
We're sorry, your transaction could not be processed at this time.
We'll do all we can to fix this problem quicky and make sure you can withdraw your funds from SportingBet account!

Help: If you require any assistance please email shirleyg@sportingbet.com or call our Helpline.

pojawil mi sie taki komunikat jak dzis chcialem zrobic wyplate przelewem. mial ktos podobny przypadek? czekac czy kontaktowac sie z kims w tej sprawie?

Bonus: Unibet
#520756 07/03/2006 15:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
ok, sprawa nieaktualna, poszlo, chyba chwilowe problemy techniczne byly

#520757 07/03/2006 20:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Może ktoś wkleić o co chodzi z tą promocją w kasynie, odnośnie 5$ (dzisiaj maile rozsyłali), bo niechcący maila skasowałem tongue

#520758 07/03/2006 20:48
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Sportingbet uruchomił nową PROMOCJE w kasynie

Zaloguj się do kasyna i otrzymaj 5 USD za FREE na gre


Sportingbet informuje :
"Zeby ulatwic Ci poznanie wszystkich atrakcji czekajacych w NOWYM kasynie przygotowalismy specjalny bonus: kazdy nowy gracz logujacy sie do kasyna otrzyma 5 USD "

http://pl.sportingbet.com/content/casino/bonus5usd.asp

#520759 07/03/2006 21:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
z tym ze przy pierwszym logowaniu trzeba przetransferowac conajmiej 5 USD do kasyna...

i wtedy jest bonus... kolejne 5 USD...

tylko nie wiem, czy mozna odrazu przelac znowu na zaklady bukmacherskie te 5 USD, ktore przelalismz do kasyna...

#520760 07/03/2006 21:58
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
kamasss mylisz się - nic nie trzeba przetransferować, wystarczy sciągnąc oprogramowanie i zalogować się, a 5$ automatycznie zostanie dodane do naszego konta

#520761 07/03/2006 22:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
sorrka w takim razie,



zmylilo mnie to...

Bonus ten przyznawany jest tylko przy pierwszym logowaniu i tylko kiedy do kasyna transferowna* jest kwota nie mniejsza niż 5 USD.


ale ok, juz instaluje oprogramowanie...

#520762 07/03/2006 22:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Niewiem czy tylko mi tak długo rozliczaja każdy zakład ??? jestem tym faktem bardzo zniesmaczony

#520763 07/03/2006 22:38
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
czemu opragramowanie wgralem...a teraz laduje mi sie 30min;/??

#520764 08/03/2006 00:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
Witam!!
Mam konto w sportingbet i nie moge dokonac wplaty pieniedzy.dokonuje wplaty za pomoca karty kredytowej.mial ktos taki problem?dzieki

#520765 08/03/2006 06:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
Quote
Kiedy w końcu ruszą statystyki programu partnerskiego? Start mial byc w lutym a tu nadal nic
Panie Macieju to jak ruszą te statystyki czy nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#520766 08/03/2006 09:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Zleciłem wypłatę do mbanku w poprzednią środę - tydzień minął a kaski nie widać. Trochę długo to trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#520767 08/03/2006 09:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
We're sorry, your transaction could not be processed at this time.
We'll do all we can to fix this problem quicky and make sure you can withdraw your funds from SportingBet account!


tak jak kolega w pierwszym poście tej strony próbóję od wczoraj bezskutecznie zlecić wypłatę pieniędzy z konta.

Panie Macieju.... skąd te problemy???

pozdrawiam

#520768 08/03/2006 10:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
* Moje pytanie nieaktualne... widocznie jakieś zawirowania systemowe. zgłoszenie wysłane.. teraz czekam na pieniążki...

#520769 08/03/2006 10:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
To co wyprawiaja w ostatnim czasie Panowie analitycy ze Sportingbetu woła o pomste do nieba!!Oferta na sporty zimowe to w zasadzie jedynie opcja Outright,pary jesli są
to gora dwie.Czyżby firma miała w d...e graczy??Jak to się ma w stosunku do agresywnej reklamy tego typu praktyki raczej nie zachęcaja do pozostania tam na dłużej.Pozatym wiele do zyczenia pozostawia godzina wystawienia tejze oferty nie wiem jak was ale mnie nie interesuje oferta wystawiona godzine przed biegiem.

Mysle ze dobrym rozwiazaniem było by załozenie tematów dla firm bukmacherskich w ktorych pracownicy supportu odnosil by sie do wszelkich propozycji i zarzutów grajacych na pewno przyniosło by to porzadany skutek.A ze jest to wykonalne udawadnia forum pokerowe pokerzysta.pl gdzie istnieje watek sportingbetu i pracownik supportu odpowiada w nim na wszelkie pytania.

Co o tym sadzicie?

#520770 08/03/2006 11:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Czesc,

Zaraz sprawdze dlaczego nie mogliscie wyplacic kasy przelewem, z mojej strony wszystko dziala poprawnie.
Dzisiaj bedziemy pracowac nad formularzem wyplat przelewem.
Good news jest taki, że nie pobieramy juz 20 EUR za kazdy kolejny przelew w miesiacu kalendarzowym.
Panel partnerski - dzisiaj mam miec jakieś info na ten temat.

Mikolajow - W ten weekend oferujemy Rosyjski Puchar i Ligę, znajda sie w ofercie ligi krajów nadbałtycki jak tylko rozgrywki ruszą. Zapraszam więc do wplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

arktos- nie wiem czy zauwazyłeś, ale od jakiegoś czasu jestem na tym forum i smiało pisz jak masz jakiekolwiek zastrzeżenia lub sugestie. Każda krytyka się przyda.
Nie sledziłem ostatnio tego, co się dzieje w Sportach Zimowych po Olimpiadzie (która była szeroko wystawiona), nasz dział analityków jest cały czas rozbudowywany. Potwierdzeniem niech będa nowe rodzaje zakładów (Orange Ekstraklasa,Puchar Polski - zakłady live, 9 rodzajów zakładów) i ciągle zwiekszająca się oferta.
Mimo to przyjmuję krytykę i sprawdzę co się dzieje z zimowa ofertą aktualnie, chociaż szczerze to mam nadzieję, że ta zima się skończy niebawem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#520771 08/03/2006 11:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
lol nie wiem jak to sie stalo ze nie zauwazylem Twojej obecnosci tutaj?
W kazdym razie ciesze sie niezmiernie ze ta praktyka z forum pokerowego jest tutat powielana.
Co do uwag z mojej strony,byłbym niezmiernie szczesliwy gdyby Sportingbet oferowal nam na sporty zimowe nie tylko oferte outright a rowniez przynajmniej kilka pojedynkow w poszczegolnych parach juz nie wymagam kilkunastu jak to robi chocby expekt ale chociaz kilka.Nie wiem czym to jest spowodowane moge tylko przypuszczac ze taka forma zakladów nie przynosi wam odpowiednich zysków od czasu zakonczenia igrzysk kilkukrotnie spotkalem sie z taka wlasnie sytuacja ze byla tylko oferta outright.Przykład z dnia dzisiejszego mamy biathlon i biegi łączone Pań i Panów a oferty nie ma.
I nie zrzucajmy tu winy na koniec sezonu bo dla mnie koniec sezonu jest rownoznaczny z zakonczeniem ostatniej konkurencji nidgy wszesniej.
Druga sprawa to kwalifikacje do turniejów tenisowych czy stanowi to duzy problem aby opracowac zestawienie na takie kwalifijkacje?Nie mówie tutaj o jakis podrzednych turniejach ale Masters ma chyba odpowiednia marke zeby go potraktowac preferencyjnie?

Nie wiem jaki wpływ na tego typu decyzje ma polski support ale wydaje mi sie kazda sugestia ze strony grajacych jest warta rozpatrzenia.W kazdym razie jak do tej pory jestem niezmiernie zadowolony ze wspolpracy z wasza firma i niechciałbym z powodu spadku atrakcyjnosci oferty przenosic sie gdzie indziej bo mysle ze jest to sprawa do rozwiazania.Jestem przekonany ze moja opinia nie jest odosobniona.

Pozdrawiam
arktos

#520772 08/03/2006 13:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
Quote
Witam!!
Mam konto w sportingbet i nie moge dokonac wplaty pieniedzy.dokonuje wplaty za pomoca karty kredytowej.mial ktos taki problem?dzieki

próbuję również wpłacić kartą, ale nie wyświetlają mi się rodzaje kart , w wynku czego nie mogę przejść dalej...co począć z tym fantem ???

#520773 08/03/2006 13:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
pewno masz konto zlotowkowe w takim przypadku nie mozesz wpacac karta

#520774 08/03/2006 13:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
Quote
pewno masz konto zlotowkowe w takim przypadku nie mozesz wpacac karta

zgadza się... w PŁATNOŚCIACH jak byk pisze
Karty kredytowe (Tylko konta w EUR/USD/GBP)

THX

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, betowiec, aker, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1