Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#52064 14/02/2004 22:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał eksplorator:
[qb]Szanowny Panie!

Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004

Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym:

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com.
[/qb]
Czy mógłby ktos podać link rejestracyjny do BaW z którego mozna się zarejestrowac i otrzymać bonus 30 Euro ?

Czy trzeba się zarejestrowac z tego linka żeby otrzymać bonus , czy wystarczy się zarejestrować i wpłacic co najmniej 30 Euro a bonus i tak zostanie przyznany ?

pozdrawiam art

Bonus: Unibet
#52065 14/02/2004 23:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Wiecie co wpisac w poszczególnych polach przy wypłacie z betandwin do inteligo ????
Chodzi mi o kod banku, Swift, itd..
Shoti po jakim kursie policzyli ci wypłatę ???? Ja myśle ze pierwsza wypłata jest za darmo dopiero kolejne w okresie krótszym niz miesiąc sa płatne. Dobrze myśle ???? :rolleyes:

#52066 14/02/2004 23:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
kod banku: to 3-cia,4,5,6,7,8,9,10-siata cyfra z 26-cio cyfrowego numeru konta

swift: BPKOPLPW

#52067 15/02/2004 02:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]kod banku: to 3-cia,4,5,6,7,8,9,10-siata cyfra z 26-cio cyfrowego numeru konta

swift: BPKOPLPW[/qb]
a kod banku to nie 0 ?????
prosze niech ktoś poda całe info potrzebne do wypłacenia kasy z b&w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52068 15/02/2004 13:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał eksplorator:
[qb]Szanowny Panie!

Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004

Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym:

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com.
[/qb]
Czy mógłby ktos podać link rejestracyjny do BaW z którego mozna się zarejestrowac i otrzymać bonus 30 Euro ?

Czy trzeba się zarejestrowac z tego linka żeby otrzymać bonus , czy wystarczy się zarejestrować i wpłacic co najmniej 30 Euro a bonus i tak zostanie przyznany ?

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie?

pozdrawiam art

#52069 15/02/2004 14:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
Podaj mi swój mail i zaraz dostaniej linka ode mnie .Tam bedzie wszystko napisane i bedzie tylko musial klinkąc na linka.(zapraszam na GG)!

#52070 15/02/2004 14:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
Będę po 13.15 na gg wtedy zapraszam !!

#52071 15/02/2004 15:26
Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
a ten cholerny GB nie chodzi znowu a Conrad dalej daje mu 5 gwiazdek

#52072 16/02/2004 01:11
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał eksplorator:
[qb]Szanowny Panie!

Promocja rejestracyjna aktualna jest do 31.03.2004

Oto Warunki uczestnictwa w Bonusie rejestracyjnym:

* W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com.
[/qb]
Czy mógłby ktos podać link rejestracyjny do BaW z którego mozna się zarejestrowac i otrzymać bonus 30 Euro ?

Czy trzeba się zarejestrowac z tego linka żeby otrzymać bonus , czy wystarczy się zarejestrować i wpłacic co najmniej 30 Euro a bonus i tak zostanie przyznany ?

pozdrawiam art[/qb]
banner do tej promocji znajdziecie na mojej stronie domowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52073 16/02/2004 02:24
Dołączył: May 2003
Posty: 248
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 248
Czy po wpłacie 30euro (i otrzymaniu bonusa 30euro) jak obstawiam pierwszy zakład za 30euro to obstawiam za bonus czy za kase która wpłaciłem?

Chodzi mi o to czy (jak przegram to zostanie mi na koncie 30 euro) moge te pieniadze wypłacić czy też musze 3 razy nimi obrócić przed wypłata? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#52074 16/02/2004 03:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał Atomek:
[qb]Czy po wpłacie 30euro (i otrzymaniu bonusa 30euro) jak obstawiam pierwszy zakład za 30euro to obstawiam za bonus czy za kase która wpłaciłem?

Chodzi mi o to czy (jak przegram to zostanie mi na koncie 30 euro) moge te pieniadze wypłacić czy też musze 3 razy nimi obrócić przed wypłata? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Na to pytanie chyba tak naprawde nie ma odpowiedzi. Róznie mozna to interpretować, zależnie na czyją korzyść ma wyjść. Ja zawsze przyjmuje najgorszą wersję czyli najbardziej optymistyczną dla buka. Choć akurat betandwin nie jest trudno ograć. Powodzenia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52075 16/02/2004 08:32
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał Atomek:
[qb]Czy po wpłacie 30euro (i otrzymaniu bonusa 30euro) jak obstawiam pierwszy zakład za 30euro to obstawiam za bonus czy za kase która wpłaciłem?

Chodzi mi o to czy (jak przegram to zostanie mi na koncie 30 euro) moge te pieniadze wypłacić czy też musze 3 razy nimi obrócić przed wypłata? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Teoretycznie tak. Ale lepiej nie kombinuj, masz obrócić wpłatą 1x, bonusem 3x.
Tak więc obstaw w sumie za te 120 euro i dopiero wypłacaj.

#52076 16/02/2004 14:20
Dołączył: May 2003
Posty: 248
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 248
woytass & Don dzięki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52077 16/02/2004 17:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
Nie wysyłajcie depozytu przelewem bankowym!!
Ja wpłaciłem 30 euro i czekam na wpłyniecie kasy i do tego jeszcze zapłaciłem jeszcze 61 zł (prowizje banków). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#52078 16/02/2004 21:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Potrzebuje dane do wypłacenia kasy przekazem na konto w inteligo. Konkretnie :
1. NAZWA BANKU
2. KOD SWIFT
3. KOD BANKU
4. NUMER KONTA (jak powinien wyglądać)

Proszę o pomoc kogoś kto juz wypłacał na inteligo, bo co drugi post to inne dane :rolleyes:
Będe bardzo dźwięczny za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52079 16/02/2004 22:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Dane inteligo:
nazwa: PKO BP S.A. coi
adres:Aleja armii ludowej 26 , 00-609 warszawa
swift :BPKOPLPW
kod (numer kierunkowy) 3-10 cyfra numery konta

Ja na takie dane wypłaciłem i doszło wszystko bez problemów

#52080 17/02/2004 00:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Wielkie dzięki Shoti <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52081 17/02/2004 22:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
Ile z wygranej gdy sie wypłaca na konto zabieraja banki?
Chodzi mi o ich prowizję.

#52082 18/02/2004 02:27
Dołączył: Oct 2003
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 22
w inteligo z tego co wiem to biorą napewno 11.99 za przewalutowanie!

#52083 18/02/2004 03:39
Dołączył: May 2003
Posty: 248
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 248
Czy w Betandwin można obstawiać I i II lige polskiej piłki nożnej?
ewentualnie gdzie można obstawiać polska lige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> (naturalnie oprócz STS Prof i totomix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1