|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Atomek: [qb]Czy w Betandwin można obstawiać I i II lige polskiej piłki nożnej? ewentualnie gdzie można obstawiać polska lige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> (naturalnie oprócz STS Prof i totomix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )[/qb] można jako single
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
ile czasu idzie wam hajs od betandwin na konto w mbanku ? ****a czekam juz od 5 lutego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
od momentu jak otrzymaja skan dowodu osobistego 3-4 dni. Chyba ,że cos pokopałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb]ile czasu idzie wam hajs od betandwin na konto w mbanku ? ****a czekam juz od 5 lutego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Mi szedł 5 dni ale jak mówi Shoti może skana im nie przesłałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Czy ktos sie orientuje jaki jest limit (na singla na maksa)postawionej kasy w betandwin ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
powiedzcie mi jak dokladnie wyplenic te dane aby [przelac kase do mbanku z betandwin. bo wlansie mi napisale emial ze ****a zler wpisalem dane a na tych danych zawsze jechalem z expekta. ( teraz tylko zmienilem imie wlasciela konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - czy oni tpo sprawdzaja? . prosze o dokladne wutlumasczenie co mam gdzie wpisac bo juz szajba peka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21 |
Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro? -------------------------------------------- tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
dzieki a ile sie czeka na bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb]dzieki a ile sie czeka na bonus?[/qb] ------------------------------------------------- U mnie bonus został dodany dzień po pojawieniu się wpłaconych przeze mnie pieniędzy na moim koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181 |
Oryginalnie wysłał vasques: [qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro? -------------------------------------------- tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb] No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał Furi: [qb] Oryginalnie wysłał vasques: [qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro? -------------------------------------------- tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb] No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ja wpłaciłem ale w euro. Jak tylko wpłaciłem napisalem mejla i po ok godzinie bonus został mi przyznany. Myśle ze jak wpłaciłes w $ to taki tez bonus zostanie Ci doliczony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
No to pięknie. Do****li mi limity. A juz zaczynalem mieć dobre zdanie o nich. Próbuje postawić na jutro 4 szkocką: 2 zdarzenia ako ok 2,2 za 50 euro a tu wyskakuje komunikat : Wnosząc taką stawkę przekroczyłbyś Twój limit zakładów, który wynosi 25,00 Euro W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z operatorem. Adres: support@betandwin.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ktoś z was próbował negocjować te limity ?? Gra za 25 euro troche mija sie z celem. Jak ktoś z Was wynegocjował coś u nich to niech napisze w jaki sposób to zrobił. A i tak chyba bedzie trzeba zmienić buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał woytass: [qb] Oryginalnie wysłał Furi: [qb] Oryginalnie wysłał vasques: [qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro? -------------------------------------------- tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb] No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ja wpłaciłem ale w euro. Jak tylko wpłaciłem napisalem mejla i po ok godzinie bonus został mi przyznany. Myśle ze jak wpłaciłes w $ to taki tez bonus zostanie Ci doliczony[/qb] Ja wpłaciłem w dolarach i dostałem $30 bonusu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181 |
Oryginalnie wysłał Furi: [qb] Oryginalnie wysłał vasques: [qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro? -------------------------------------------- tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb] No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Jak obiecywałem co dostane od supporta to napisze.A więc jest tak jak myślałem euro czy dolary nie ma znaczenia.Obracasz 4 razy i kasa przyznana:ponizej podaję słowa supporta: "Takie same warunki promocji dotycza graczy prowadzacych konta w USD jak i euro. Jessi obroci Pan bonusem czterokrotnie w kazdym dowolnym momencie bedzie mogl Pan zrealizowac wyplate. Nawet po zakonczeniu akcji promocyjnej"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał woytass: [qb]No to pięknie. Do****li mi limity. A juz zaczynalem mieć dobre zdanie o nich. Próbuje postawić na jutro 4 szkocką: 2 zdarzenia ako ok 2,2 za 50 euro a tu wyskakuje komunikat : Wnosząc taką stawkę przekroczyłbyś Twój limit zakładów, który wynosi 25,00 Euro W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z operatorem. Adres: support@betandwin.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ktoś z was próbował negocjować te limity ?? Gra za 25 euro troche mija sie z celem. Jak ktoś z Was wynegocjował coś u nich to niech napisze w jaki sposób to zrobił. A i tak chyba bedzie trzeba zmienić buka[/qb] Ponawiam pytanie : negocjowal ktoś z was nakładane przez B&W limity ???? :rolleyes: ps. dziś mnie ten limit uratował od większej wtopy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moze nie jest taki najgorszy
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hej mam do was pytanie, przysłali mi z Betandwin, że teraz minimalna kwota wpłaty to 15 euro. Czy możecie to potwierdzić. bo nie jestem przekonany.Pozdrawian. A i ponoć jest juz nowa promocja 20% od wpłaty max 50Euro. Co o niej sądzićie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam.Co do mimimalnego depozytu to prawda zmniejszyli do 15 Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A co do tej promocji to narazie nic nie wiadomo.Dlatego ze trwa promocja 30 euro,ale zmiejszajac depozyt moga zachecajac wrzucic nowa. Ja zapraszam Promocja BETANDWIN [ *******prv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał Noe34: [qb]Hej mam do was pytanie, przysłali mi z Betandwin, że teraz minimalna kwota wpłaty to 15 euro. Czy możecie to potwierdzić. bo nie jestem przekonany.Pozdrawian. A i ponoć jest juz nowa promocja 20% od wpłaty max 50Euro. Co o niej sądzićie[/qb] Tak minimalna kwota to teraz 15 euro. Co do promocji 20% to chodzi tylko o lige mistrzów i trafne wytypowanie zwycięzców. Trwa to do 17 lutego. Pozatym nie polecam tego buka. Grałem sobie swobodnie przez ok 3 tygodnie, potem narzucili limit stawki max 25 euro. Napisałem ze gra o pietruszke mnie nie obchodzi i chciałbym prosic o zwiekszenie stawki, to mi odpisali : Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladow oraz sposob, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki na 25,00 euro.
Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.
Poniewaz konta naszych klientow sa regularnie sprawdzane, wyznaczone limity sa zwiekszane, zmniejszane lub pozostaja bez zmian.
Przykro nam, ale w chwili obecnej nie mozemy zmienic wyznaczonego limitu. Prosimy o ponowny kontakt w tej sprawie za kilka miesiecy- ponownie rozpatrzymy Pana prosbe o podwyzszenie limitu.
Z powazaniem,
Support Team z betandwin.com "...za kilka miesięcy..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Za kilka miesięcy to ja będe sobie grał ale u innego buka. Odradzam betandwin :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181 |
Sprawdzili w jaki sposób Pan wnosil zakłady???
A w jaki niezgodny sposób wnosiłeś zakłady(mały kurs wysoka stawka czy wysoki kurs wysoka stawka czy jeszcze inaczej)
|
|
|
Link skopiowany do schowka