Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#5209 14/07/2001 21:01
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
proponuje, zebysmy informowali sie tutaj o naszych dluzszych nieobecnosciach na forum. czyli po prostu piszcie tu o swoich wakacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja zaczne:
wyjezdzam w poniedzialek, wroce w piatek (20.07). bede zwiedzal piekne gory stolowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#5210 14/07/2001 21:21
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
free time 14.7.-23.7.

#5211 15/07/2001 02:55
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Panowie, proszę się nie wygłupiać i nie wyjeżdżać bo z torbami pójdę (sic!!!).

#5212 15/07/2001 03:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Hi!

Jestem z niemiec i wyjezdzam w poniedzialek do Polski (Czestochowa) na 4 tygodnie!! Juz sie nie moge doczekac!

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5213 20/07/2001 22:37
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
wrocilem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5214 29/07/2001 22:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Wyjeżdzam jutro (30.07), wracam około 15.08.
Powodzenia w walce z bukami.

#5215 30/07/2001 19:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie bede na forum w dniach 01.08 - 17.08 z powodu wyjazdu.
W tym czasie nie grajcie na Hancocka i wszystkie druzyny w ktorych ta stonka amerykanska jezdzi.

#5216 30/07/2001 23:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Wróciłem dzisiaj z urlopu z Francji
Znowu jestem z wami...

Szakal teraz strona jest jeszcze lepsza
Tak trzymaj!

#5217 30/07/2001 23:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
wyjezdzam w srode wracam w niedziele

#5218 01/08/2001 20:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Wyjezdzam w czwartek wieczorem nad nasze piekne morze i wroce za mnie wiecej tydzien.

#5219 01/08/2001 23:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Hej Ahonen to może się spotkamy, ja też wyjeżdżam w czwartek popołudniu, tylko na kilka dni dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#5220 02/08/2001 14:01
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
Ja tez was opuszczam na kilka dni
WAKACJE!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5221 03/08/2001 16:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Trafil mi sie nagly wyjazd i nie mam pojecia kiedy bede mial normalnie dostep do internetu
na razie i udanego wypoczynku
P.S. Mam nadzieje ze nie strace zbyt duzo kasy przez nieobecnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#5222 05/08/2001 17:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
wróciłem! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5223 11/08/2001 19:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Witam ,.
Nie bedzie mnie na forum od 12.07.01-do ...No wlasnie nie wiem do kiedy. MInimum 2 tygodnie, a jak bedzie dobrze to na rok moze dwa, jade bowiem do Szkocji sie wybrobowac.
Pozdrawiam
Powodzenia w typowaniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#5224 15/08/2001 13:27
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
Wrócilem!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co dobre szybko sie konczy.. czas zrobic maly deficyt w kasach bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#5225 28/08/2001 17:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Koncze wlasnie przeprowadzke, mam duzo pracy i w tym tygodniu nie bede mogl podac swoich kuponow do TT. W sobote ide na mecz, w poniedzialek lece do Tunezji na zasluzony odpoczynek. Wiec prosze wziac to pod uwage i mnie nie wyautowac :-) Za 3 tyg znow sie pojawie. Zycze duzo szczescia.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO), 1,929 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,408
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1