|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
proponuje, zebysmy informowali sie tutaj o naszych dluzszych nieobecnosciach na forum. czyli po prostu piszcie tu o swoich wakacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja zaczne: wyjezdzam w poniedzialek, wroce w piatek (20.07). bede zwiedzal piekne gory stolowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Panowie, proszę się nie wygłupiać i nie wyjeżdżać bo z torbami pójdę (sic!!!).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Hi!
Jestem z niemiec i wyjezdzam w poniedzialek do Polski (Czestochowa) na 4 tygodnie!! Juz sie nie moge doczekac!
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
wrocilem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Wyjeżdzam jutro (30.07), wracam około 15.08. Powodzenia w walce z bukami.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie bede na forum w dniach 01.08 - 17.08 z powodu wyjazdu. W tym czasie nie grajcie na Hancocka i wszystkie druzyny w ktorych ta stonka amerykanska jezdzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Wróciłem dzisiaj z urlopu z Francji Znowu jestem z wami...
Szakal teraz strona jest jeszcze lepsza Tak trzymaj!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
wyjezdzam w srode wracam w niedziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Wyjezdzam w czwartek wieczorem nad nasze piekne morze i wroce za mnie wiecej tydzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Hej Ahonen to może się spotkamy, ja też wyjeżdżam w czwartek popołudniu, tylko na kilka dni dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178 |
Ja tez was opuszczam na kilka dni WAKACJE!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Trafil mi sie nagly wyjazd i nie mam pojecia kiedy bede mial normalnie dostep do internetu na razie i udanego wypoczynku P.S. Mam nadzieje ze nie strace zbyt duzo kasy przez nieobecnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
wróciłem! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Witam ,. Nie bedzie mnie na forum od 12.07.01-do ...No wlasnie nie wiem do kiedy. MInimum 2 tygodnie, a jak bedzie dobrze to na rok moze dwa, jade bowiem do Szkocji sie wybrobowac. Pozdrawiam Powodzenia w typowaniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178 |
Wrócilem!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co dobre szybko sie konczy.. czas zrobic maly deficyt w kasach bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Koncze wlasnie przeprowadzke, mam duzo pracy i w tym tygodniu nie bede mogl podac swoich kuponow do TT. W sobote ide na mecz, w poniedzialek lece do Tunezji na zasluzony odpoczynek. Wiec prosze wziac to pod uwage i mnie nie wyautowac :-) Za 3 tyg znow sie pojawie. Zycze duzo szczescia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka