Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#52084 18/02/2004 03:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Atomek:
[qb]Czy w Betandwin można obstawiać I i II lige polskiej piłki nożnej?
ewentualnie gdzie można obstawiać polska lige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> (naturalnie oprócz STS Prof i totomix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )[/qb]
można jako single

Bonus: Unibet
#52085 18/02/2004 14:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
ile czasu idzie wam hajs od betandwin na konto w mbanku ? ****a czekam juz od 5 lutego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#52086 18/02/2004 15:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
od momentu jak otrzymaja skan dowodu osobistego 3-4 dni. Chyba ,że cos pokopałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52087 18/02/2004 17:34
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]ile czasu idzie wam hajs od betandwin na konto w mbanku ? ****a czekam juz od 5 lutego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Mi szedł 5 dni ale jak mówi Shoti może skana im nie przesłałeś.

#52088 18/02/2004 18:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?

#52089 19/02/2004 01:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Czy ktos sie orientuje jaki jest limit (na singla na maksa)postawionej kasy w betandwin ?

#52090 19/02/2004 01:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
powiedzcie mi jak dokladnie wyplenic te dane aby [przelac kase do mbanku z betandwin. bo wlansie mi napisale emial ze ****a zler wpisalem dane a na tych danych zawsze jechalem z expekta. ( teraz tylko zmienilem imie wlasciela konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - czy oni tpo sprawdzaja? . prosze o dokladne wutlumasczenie co mam gdzie wpisac bo juz szajba peka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52091 19/02/2004 02:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus

#52092 19/02/2004 02:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
dzieki a ile sie czeka na bonus?

#52093 19/02/2004 15:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]dzieki a ile sie czeka na bonus?[/qb]
-------------------------------------------------
U mnie bonus został dodany dzień po pojawieniu się wpłaconych przeze mnie pieniędzy na moim koncie.

#52094 20/02/2004 00:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
Quote
Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb]
No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać
Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda
czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52095 20/02/2004 02:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał Furi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb]
No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać
Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda
czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Ja wpłaciłem ale w euro. Jak tylko wpłaciłem napisalem mejla i po ok godzinie bonus został mi przyznany. Myśle ze jak wpłaciłes w $ to taki tez bonus zostanie Ci doliczony

#52096 21/02/2004 03:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
No to pięknie. Do****li mi limity. A juz zaczynalem mieć dobre zdanie o nich. Próbuje postawić na jutro 4 szkocką: 2 zdarzenia ako ok 2,2 za 50 euro a tu wyskakuje komunikat :
Wnosząc taką stawkę przekroczyłbyś Twój limit zakładów, który wynosi 25,00 Euro W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z operatorem. Adres: support@betandwin.com
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Ktoś z was próbował negocjować te limity ?? Gra za 25 euro troche mija sie z celem. stop
Jak ktoś z Was wynegocjował coś u nich to niech napisze w jaki sposób to zrobił. A i tak chyba bedzie trzeba zmienić buka

#52097 21/02/2004 14:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Furi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb]
No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać
Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda
czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Ja wpłaciłem ale w euro. Jak tylko wpłaciłem napisalem mejla i po ok godzinie bonus został mi przyznany. Myśle ze jak wpłaciłes w $ to taki tez bonus zostanie Ci doliczony[/qb]
Ja wpłaciłem w dolarach i dostałem $30 bonusu.

#52098 21/02/2004 14:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
Quote
Oryginalnie wysłał Furi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Wplacilem 30 ale dolarow tez sie kwalifikuja? czy tylko w euro?
--------------------------------------------
tak, dostaniesz 30 dolarowy bonus[/qb]
No właśnie dostaję bonus 30 dolarowy i zaczynam się obawiać bo w regulaminie piszą cały czas TYLKO o euro.Napisałem do supporta ale na razie cisza.jak bede coś wiedział to dam znać
Też jestem ciekaw ja to wszystko wygląda
czy ktoś przeszedł cało przez ten bonus i moze się pochwalić jak to wyglada!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Jak obiecywałem co dostane od supporta to napisze.A więc jest tak jak myślałem euro czy dolary nie ma znaczenia.Obracasz 4 razy i kasa przyznana:ponizej podaję słowa supporta:

"Takie same warunki promocji dotycza graczy prowadzacych konta w USD jak i euro.

Jessi obroci Pan bonusem czterokrotnie w kazdym dowolnym momencie bedzie mogl Pan zrealizowac wyplate.
Nawet po zakonczeniu akcji promocyjnej"

#52099 22/02/2004 01:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]No to pięknie. Do****li mi limity. A juz zaczynalem mieć dobre zdanie o nich. Próbuje postawić na jutro 4 szkocką: 2 zdarzenia ako ok 2,2 za 50 euro a tu wyskakuje komunikat :
Wnosząc taką stawkę przekroczyłbyś Twój limit zakładów, który wynosi 25,00 Euro W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z operatorem. Adres: support@betandwin.com
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Ktoś z was próbował negocjować te limity ?? Gra za 25 euro troche mija sie z celem. stop
Jak ktoś z Was wynegocjował coś u nich to niech napisze w jaki sposób to zrobił. A i tak chyba bedzie trzeba zmienić buka[/qb]
Ponawiam pytanie : negocjowal ktoś z was nakładane przez B&W limity ???? :rolleyes:
ps. dziś mnie ten limit uratował od większej wtopy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moze nie jest taki najgorszy

#52100 23/02/2004 23:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hej mam do was pytanie, przysłali mi z Betandwin, że teraz minimalna kwota wpłaty to 15 euro. Czy możecie to potwierdzić. bo nie jestem przekonany.Pozdrawian.
A i ponoć jest juz nowa promocja 20% od wpłaty max 50Euro. Co o niej sądzićie

#52101 24/02/2004 01:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam.Co do mimimalnego depozytu to prawda zmniejszyli do 15 Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A co do tej promocji to narazie nic nie wiadomo.Dlatego ze trwa promocja 30 euro,ale zmiejszajac depozyt moga zachecajac wrzucic nowa.

Ja zapraszam Promocja BETANDWIN [*******prv.pl]

#52102 24/02/2004 15:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał Noe34:
[qb]Hej mam do was pytanie, przysłali mi z Betandwin, że teraz minimalna kwota wpłaty to 15 euro. Czy możecie to potwierdzić. bo nie jestem przekonany.Pozdrawian.
A i ponoć jest juz nowa promocja 20% od wpłaty max 50Euro. Co o niej sądzićie[/qb]
Tak minimalna kwota to teraz 15 euro. Co do promocji 20% to chodzi tylko o lige mistrzów i trafne wytypowanie zwycięzców. Trwa to do 17 lutego. Pozatym nie polecam tego buka. Grałem sobie swobodnie przez ok 3 tygodnie, potem narzucili limit stawki max 25 euro. Napisałem ze gra o pietruszke mnie nie obchodzi i chciałbym prosic o zwiekszenie stawki, to mi odpisali :

Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladow oraz sposob, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki na 25,00 euro.

Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.

Poniewaz konta naszych klientow sa regularnie sprawdzane, wyznaczone limity sa zwiekszane, zmniejszane lub pozostaja bez zmian.

Przykro nam, ale w chwili obecnej nie mozemy zmienic wyznaczonego limitu.
Prosimy o ponowny kontakt w tej sprawie za kilka miesiecy- ponownie rozpatrzymy Pana prosbe o podwyzszenie limitu.

Z powazaniem,

Support Team z betandwin.com


"...za kilka miesięcy..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Za kilka miesięcy to ja będe sobie grał ale u innego buka. Odradzam betandwin :zobacz:

#52103 25/02/2004 01:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
Sprawdzili w jaki sposób Pan wnosil zakłady???

A w jaki niezgodny sposób wnosiłeś zakłady(mały kurs wysoka stawka czy wysoki kurs wysoka stawka czy jeszcze inaczej)

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1