|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Grałem single, dużą stawką, kursy były w granicach 1,7 - 2,5. Pewnie sie zdenerwowali bo zaraz przed limitem miałem ładną serie w czasie której wygrałem w sumie ponad 600e i trafiłem jednego farciocha z ako 8,5, po czym wypłaciłem duża częsc pieniędzy. Do dupy ten buk
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40 |
Oryginalnie wysłał woytass: [qb]Grałem single, dużą stawką, kursy były w granicach 1,7 - 2,5. Pewnie sie zdenerwowali bo zaraz przed limitem miałem ładną serie w czasie której wygrałem w sumie ponad 600e i trafiłem jednego farciocha z ako 8,5, po czym wypłaciłem duża częsc pieniędzy. Do dupy ten buk[/qb] Masz prywatna wiadomosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał rzepek: [qb] Oryginalnie wysłał woytass: [qb]Grałem single, dużą stawką, kursy były w granicach 1,7 - 2,5. Pewnie sie zdenerwowali bo zaraz przed limitem miałem ładną serie w czasie której wygrałem w sumie ponad 600e i trafiłem jednego farciocha z ako 8,5, po czym wypłaciłem duża częsc pieniędzy. Do dupy ten buk[/qb] Masz prywatna wiadomosc[/qb] Odpisałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181 |
Do dupy bo własnie miałem obstawiać live tenisa a tu lipa strona ich sie nie otwiera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 54 |
Bardzo do dupy wczoraj na live dzis nie wiem co z nimi pozostale buki bez problemów jak zawsze betandwin ma problem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181 |
Jak się po długim czasie wkońcu dostałem na betandwin to były przekłamnia.Mecz live w tenisa Henin ze Sfar.Henin wygrywała juz 6:1 w setach a w Betandwinie jeszcze wynik 3:0.NA SZCZĘSCIE ZABLOKOWALI OBSTAWIANIE.Takiej okazji bym nie przegapił jakby na chwilke włączyli a ja znałem już wynik.hehhehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka