Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#52104 25/02/2004 03:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Grałem single, dużą stawką, kursy były w granicach 1,7 - 2,5. Pewnie sie zdenerwowali bo zaraz przed limitem miałem ładną serie w czasie której wygrałem w sumie ponad 600e i trafiłem jednego farciocha z ako 8,5, po czym wypłaciłem duża częsc pieniędzy. Do dupy ten buk

Bonus: Unibet
#52105 25/02/2004 13:43
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]Grałem single, dużą stawką, kursy były w granicach 1,7 - 2,5. Pewnie sie zdenerwowali bo zaraz przed limitem miałem ładną serie w czasie której wygrałem w sumie ponad 600e i trafiłem jednego farciocha z ako 8,5, po czym wypłaciłem duża częsc pieniędzy. Do dupy ten buk[/qb]
Masz prywatna wiadomosc

#52106 25/02/2004 14:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał rzepek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]Grałem single, dużą stawką, kursy były w granicach 1,7 - 2,5. Pewnie sie zdenerwowali bo zaraz przed limitem miałem ładną serie w czasie której wygrałem w sumie ponad 600e i trafiłem jednego farciocha z ako 8,5, po czym wypłaciłem duża częsc pieniędzy. Do dupy ten buk[/qb]
Masz prywatna wiadomosc[/qb]
Odpisałem

#52107 25/02/2004 20:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
Do dupy bo własnie miałem obstawiać live tenisa a tu lipa strona ich sie nie otwiera

#52108 25/02/2004 22:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 54
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 54
Bardzo do dupy wczoraj na live dzis nie wiem co z nimi pozostale buki bez problemów jak zawsze betandwin ma problem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#52109 25/02/2004 23:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
Jak się po długim czasie wkońcu dostałem na betandwin to były przekłamnia.Mecz live w tenisa Henin ze Sfar.Henin wygrywała juz 6:1 w setach a w Betandwinie jeszcze wynik 3:0.NA SZCZĘSCIE ZABLOKOWALI OBSTAWIANIE.Takiej okazji bym nie przegapił jakby na chwilke włączyli a ja znałem już wynik.hehhehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1