|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Adelaide 33333 ale brama hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Ajax-Man Utd Powyżej 2.5 @ 2.15 goli Powyżej 10.0 @ 1.90 rożnych Porto-Man City Powyżej 2.5 @ 2.05 goli Powyżej 10.0 @ 2.05 rożnych AKO 17.24 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Nacho Novo nowym pilkarzem Legii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Dobry transfer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Nacho Novo nowym pilkarzem Legii  o prosze ;} pogratulowac ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511 |
''Pierwsza informacja dzisiejszego dnia - kontrakty z Łódzkim Klubem Sportowym podpisali: pomocnicy Maciej Iwański i Olegs Laizans oraz obrońcy Seweryn Gancarczyk i Ronald Gercaliu. Zawodnicy Ci będą mogli zagrać w piątkowym spotkaniu z Polonią Warszawa.'' No to jazda po puchary!  Wiadomo jak u was z kasa ?? ile juz macie na koncie ? o ile jeszcze zbieracie kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Bursa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Wiadomo jak u was z kasa ?? ile juz macie na koncie ? o ile jeszcze zbieracie kase Na wczoraj z wpłat zebranych przez kibiców jest 62,132,93,- Do tego dochodzą licytację które są w trakcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wiadomo jak u was z kasa ?? ile juz macie na koncie ? o ile jeszcze zbieracie kase Na wczoraj z wpłat zebranych przez kibiców jest 62,132,93,- Do tego dochodzą licytację które są w trakcie. To chyba nawet nie wystarczy na miesięczną pensję tej nowej czwórki którą wymieniłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Nie wystarczy, ale przecież w międzyczasie razem ze Świerczewskim przyszedł niejaki p. Voigt który zainwestuje troszkę pieniążków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
Jadzia bedzie napierac w tej rundzie az milo dwojeczka w Kielcach tylko świst
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511 |
Nie wystarczy, ale przecież w międzyczasie razem ze Świerczewskim przyszedł niejaki p. Voigt który zainwestuje troszkę pieniążków. oki to powodzenia !! bo szkoda jak by klub upadl lub zaczal od B klasy.. U nas niby pieniadze sa ale zawsze klub mowi ze nie ma pieniedzy i jest bida..  chodzi o LP
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Jakie to polskie nie?  Swoją drogą jestem ciekawy meczu ostatniej kolejki Jagiellonia - ŁKS raczej wygra ten kto będzie tego potrzebował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Nacho Novo nowym pilkarzem Legii   Jestem pod wrażeniem. Ale i tak 3 marca się bójcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 511 |
Alkmaar obie strz Standard obie strz Hannover obie strz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To nie tylko polski zwyczaj - marcin.
Pod koniec sezonów, to inne nacje, też pokazują swoje ciemne strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
Nacho Novo kozak grajek poamietam jego super rajdy w Rangersach szacunek dla bereta wkoncu cos zaczal robic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
To nie tylko polski zwyczaj - marcin.
Pod koniec sezonów, to inne nacje, też pokazują swoje ciemne strony. Tak, ja wiem, ale nawet nie chodzi tutaj o to, że to ostatnia kolejka, chodzi o Hajtę i Świerszcza. Jeśli byłby to początek wiosennej batalii - remis byłby murowany? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nacho Novo kozak grajek poamietam jego super rajdy w Rangersach szacunek dla bereta wkoncu cos zaczal robic Robić, a zrobić, to jest różnica. Zarząd trochę się przestraszył, że za dużo sprzedaje, to wreszcie wyraził zgodę na zakup. Jak chce opchnąć klub, to nie może jego wartość rynkowa, za mocno spaść. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jadzia bedzie napierac w tej rundzie az milo dwojeczka w Kielcach tylko świst już pograna po @3.4 do tego +0,25 trochę mocniej 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|