|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Panowie, większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei?  Legia czy Wisła?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Do tego weszło podaje, że następnym transferem może być Ismael Blanco wtedy byłaby paka skoro weszło bezbłędnie przewidziało transfery z Legii to dobrze, żeby teraz też mieli rację, już wystarczy wpadka informacyjna z Koke 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Panowie, większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei?  Legia czy Wisła? L
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Panowie, większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei?  Legia czy Wisła? L Z jednej strony Sporting gówno gra, a Standard bardzo mocno osłabiony w porównaniu z poprzednim sezonem. Ale polskie kluby na wiosnę też gówno grają więc ciężko tutaj coś wywróżyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Metalist... ja bym go nie przekreślał dziś ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Panowie, większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei?  Legia czy Wisła? L Z jednej strony Sporting gówno gra, a Standard bardzo mocno osłabiony w porównaniu z poprzednim sezonem. Ale polskie kluby na wiosnę też gówno grają więc ciężko tutaj coś wywróżyć. Legia traci dwa ważne ogniwa (Ariel, Rybus), Sporting silniejszy kadrowo od Standardu, poza tym Belgowie grają tragicznie na wyjazdach. Wisła bez większych roszad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
bardziej bym tez dawal legie ze umoczy sporting w pucharach zawsze dobrze sobie radzi forma stolecznych to wielka niewaidoma wiec 2 puszczam za pare dukatow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
Awans :
Bilbao 1.48 MU 1.3 S04 1.25 VCF 1.45 PSV 1.4 Twente 1.37 Liege 1.6
@10.7
Jakieś ale ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
U mnie na dziś Schalke,ManU, i szukam jeszcze czegoś korci Metalist...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
U mnie na dziś Schalke,ManU, i szukam jeszcze czegoś korci Metalist... + na pewno dla Ukraińców bo są w rytmie meczowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Jak ktoś nie ma Polsatu Sport, a nie chce się męczyć ze streamem to Legia będzie na Multideporte 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Panowie, większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei?  Legia czy Wisła? Wisla
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Panowie, większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei?  Legia czy Wisła? Wisla tylko L E G I A CS 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Awans :
Bilbao 1.48 MU 1.3 S04 1.25 VCF 1.45 PSV 1.4 Twente 1.37 Liege 1.6
@10.7
Jakieś ale ? W sumie wydaje się ze jest duże prawdopodobieństwo że wejdzie tylko to Liege mi tam nie pasuje. Jakieś to takie mało patriotyczne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
D U mnie na dziś Schalke,ManU, i szukam jeszcze czegoś korci Metalist... + na pewno dla Ukraińców bo są w rytmie meczowym Zagram Metalist... Tylko jeszcze nie wiem jak ..  Schalke, ManU, Metalist A co myślisz dziś o Anderlechcie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Panowie, większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei?  Legia czy Wisła? Wisla Wisła, ich tutaj w ogole być nie powinno. Nad Wisłą kolejny cud to za dużo. Byli najgorszą drużyną w grupie, awansowali fuksem więc Liege powinni pokazać im miejsce w szeregu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
D U mnie na dziś Schalke,ManU, i szukam jeszcze czegoś korci Metalist... + na pewno dla Ukraińców bo są w rytmie meczowym Zagram Metalist... Tylko jeszcze nie wiem jak ..  Schalke, ManU, Metalist A co myślisz dziś o Anderlechcie ? Prędzej Valencia (Britannia to już nie twierdza do zdobycia), Udine (PAOK dostał awans), Sporting lub Hannover
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Panowie, większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei?  Legia czy Wisła? Wisla Wisła, ich tutaj w ogole być nie powinno. Nad Wisłą kolejny cud to za dużo. Byli najgorszą drużyną w grupie, awansowali fuksem więc Liege powinni pokazać im miejsce w szeregu.  Odense gorsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Witam na początek Al Saad ov 0,5 HT @2,37 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Panowie, większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei?  Legia czy Wisła? Wisla Wisła, ich tutaj w ogole być nie powinno. Nad Wisłą kolejny cud to za dużo. Byli najgorszą drużyną w grupie, awansowali fuksem więc Liege powinni pokazać im miejsce w szeregu.  A niby to Liege to taka drużyna której Wisła nie jest w stanie wyeliminować?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|