Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 74 1 2 28 29 30 31 32 73 74
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by Max11
Originally Posted by crova
Originally Posted by Stasiu
Originally Posted by _Korver_
Panowie,
większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei? wink

Legia czy Wisła?
Wisla


Wisła, ich tutaj w ogole być nie powinno.
Nad Wisłą kolejny cud to za dużo. Byli najgorszą drużyną w grupie, awansowali fuksem więc Liege powinni pokazać im miejsce w szeregu.

boks
A niby to Liege to taka drużyna której Wisła nie jest w stanie wyeliminować?
Ich bilans w fazie grupowej to 4 zwycięstwa, 2 remisy, 0 porażek. W sześciu meczach stracili JEDNĄ bramkę.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Loonatic
Ich bilans w fazie grupowej to 4 zwycięstwa, 2 remisy, 0 porażek. W sześciu meczach stracili JEDNĄ bramkę.

Belgowie bardzo dużą uwagę przywiązują do pucharów, Anderlecht wygrał wszystkie 6 spotkań. Dla nich to bardzo dobra okazja do promocji

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Torino U20 ov 1,5 HT @1.80 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by katowiczanin
Torino U20 ov 1,5 HT @1.80 boks

0-2222222222222 smile

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by crova
Originally Posted by Stasiu
Originally Posted by _Korver_
Panowie,
większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei? wink

Legia czy Wisła?
Wisla


Wisła, ich tutaj w ogole być nie powinno.
Nad Wisłą kolejny cud to za dużo. Byli najgorszą drużyną w grupie, awansowali fuksem więc Liege powinni pokazać im miejsce w szeregu.

boks


najgorsza druzyna w grupie, a wygrala ze wszystkimi przeciwnikami cool

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
na Anderlecht soczysty kurs blush

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by Domel
Odense gorsze[/quote
jak dla mnie jedno G

[quote=Max11]
A niby to Liege to taka drużyna której Wisła nie jest w stanie wyeliminować?


O ile nie wyczerpali limitu szczescia w grupie?! Czekam aż im ktoś wrzuci z 5-0 przyciągnie ku ziemi grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
peer reaktywacja?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
w Salzburgu over 2.5
Anderlecht +0.5
Udine
ManU hmm
Legia +0.5
City hmm
Valencia
Brugge +1.5
Liege +0.5

tak to dzisiaj widze tongue

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896


Originally Posted by huge
Originally Posted by crova
Originally Posted by Stasiu
Originally Posted by _Korver_
Panowie,
większa szansa jest, że która z naszych ekip pucharowych się wykolei? wink

Legia czy Wisła?
Wisla


Wisła, ich tutaj w ogole być nie powinno.
Nad Wisłą kolejny cud to za dużo. Byli najgorszą drużyną w grupie, awansowali fuksem więc Liege powinni pokazać im miejsce w szeregu.

boks


najgorsza druzyna w grupie, a wygrala ze wszystkimi przeciwnikami cool
widocznie gówno w papierku mozna nazwać cukierkiem, ja nazywam rzeczy po imieniu grin

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by crova
Originally Posted by huge
najgorsza druzyna w grupie, a wygrala ze wszystkimi przeciwnikami cool
widocznie gówno w papierku mozna nazwać cukierkiem, ja nazywam rzeczy po imieniu grin

przekonales mnie swoim bardzo rzeczowym argumentem laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
witam piwo

dzisiaj taktyka dziadkow z sts, tylko nie z kursami 1.2 1.3 - wklejam przed bo wejda wszystkie 3 laugh smile

Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Man City powyżej 2.5 FC Porto v Man City
(Drużyna - Ilość goli) 16/02/2012 Brak 6.00 Odbędzie się
2 Trabzonspor powyżej 2.5 Trabzonspor v PSV
(Drużyna - Ilość goli) 16/02/2012 Brak 6.00 Odbędzie się
3 Man Utd powyżej 2.5 Ajax v Man Utd
(Drużyna - Ilość goli) 16/02/2012 Brak 3.50 Odbędzie się
Zakłady akumulowane

Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Lokomotiv Moskwa powyżej 1.5 Lokomotiv Moskwa v Athletic Bilbao
(Drużyna - Ilość goli) 16/02/2012 Brak 2.62 Odbędzie się
2 Man Utd powyżej 1.5 Ajax v Man Utd
(Drużyna - Ilość goli) 16/02/2012 Brak 1.80 Odbędzie się
3 FC Metalist Kharkiv powyżej 1.5 FC Salzburg v FC Metalist Kharkiv
(Drużyna - Ilość goli) 16/02/2012 Brak 2.25 Odbędzie się
4 Sporting powyżej 1.5 Legia Warszawa v Sporting
(Drużyna - Ilość goli) 16/02/2012 Brak 2.37 Odbędzie się
5 Trabzonspor powyżej 1.5 Trabzonspor v PSV
(Drużyna - Ilość goli) 16/02/2012 Brak 2.37 Odbędzie się
6 Man City powyżej 1.5 FC Porto v Man City
(Drużyna - Ilość goli) 16/02/2012 Brak 2.50 Odbędzie się
7 Udinese - Nie Udinese v PAOK Saloniki
(Czyste konto) 16/02/2012 Brak 1.66 Odbędzie się
8 Schalke - Nie Plzen v Schalke
(Czyste konto) 16/02/2012 Brak 1.50 Odbędzie się
Zakłady akumulowane

Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa v Athletic Bilbao
(Wynik końcowy) 16/02/2012 Brak 2.62 Odbędzie się
2 Man Utd Ajax v Man Utd
(Wynik końcowy) 16/02/2012 Brak 1.72 Odbędzie się
3 Anderlecht +0.5 AZ v Anderlecht
(Handicap azjatycki) 16/02/2012 Brak 1.775 Odbędzie się
4 Sporting Legia Warszawa v Sporting
(Wynik końcowy) 16/02/2012 Brak 2.20 Odbędzie się
5 Plzen +0.5 Plzen v Schalke
(Dodatkowy handicap azjatycki) 16/02/2012 Brak 1.775 Odbędzie się
6 Standard Liege Wisła Kraków v Standard Liege
(Wynik końcowy) 16/02/2012 Brak 2.80 Odbędzie się
7 Trabzonspor Trabzonspor v PSV
(Wynik końcowy) 16/02/2012 Brak 2.75 Odbędzie się
8 PAOK Saloniki +0.5 Udinese v PAOK Saloniki
(Handicap azjatycki) 16/02/2012 Brak 2.05 Odbędzie się
9 Man City FC Porto v Man City
(Wynik końcowy) 16/02/2012 Brak 2.80 Odbędzie się
10 Club Brugge +0.5 Hannover 96 v Club Brugge
(Dodatkowy handicap azjatycki) 16/02/2012 Brak 2.05 Odbędzie się
Zakłady akumulowane


ZAKAZ CYTOWANIA stop

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
@bitnap ładna lista grin

Jednak Malaga wczoraj ogarneła smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
no overek ci wjechal na luzie wink

ps: z tego co sie orientuje, udine dzis bez natalki, asamoaha i isli ... dodac do tego wloskie podejscie do pucharow ... = grac paok 2, x2, 2 dnb lub inne tym podobne smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
Originally Posted by Max11
Originally Posted by Synth
Awans :

Bilbao 1.48
MU 1.3
S04 1.25
VCF 1.45
PSV 1.4
Twente 1.37
Liege 1.6

@10.7

Jakieś ale ?
W sumie wydaje się ze jest duże prawdopodobieństwo że wejdzie tylko to Liege mi tam nie pasuje. Jakieś to takie mało patriotyczne grin

Fakt , że mało patriotycznie ale przekonały mnie statystyki . Liege zagrało świetnie w grupie , mają rytm meczowy i jakoś panuje jakiś mały stereotyp , że nasi sobie nigdy nie radzą w takich meczach . Nawet jak dzisiaj Wisła ugra 1:0 , 2:1 to jeszcze jest rewanż

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by bitnap
no overek ci wjechal na luzie wink

ps: z tego co sie orientuje, udine dzis bez natalki, asamoaha i isli ... dodac do tego wloskie podejscie do pucharow uefa, ligi europejskiej ... = grac paok 2, x2, 2 dnb lub inne tym podobne smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
nacho novo w L?

obcieli mu jedna noge w gijonie czy sie uderzyl o prog w domu?

a moze jezdzil palcem po globusie i wypadlo na wawe? blush

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
CSKA ov 2,5 + Quatar SC ov 2,5 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by bitnap
no overek ci wjechal na luzie wink

ps: z tego co sie orientuje, udine dzis bez natalki, asamoaha i isli ... dodac do tego wloskie podejscie do pucharow uefa, ligi europejskiej ... = grac paok 2, x2, 2 dnb lub inne tym podobne smile

też właśnie sie zastanawiałem nad tym PAOK-iem smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
al-sadd o1.5 czekamy na @2 i atakujemy wink

Strona 30 z 74 1 2 28 29 30 31 32 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1