Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 74 1 2 30 31 32 33 34 73 74
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
po mojemu dzis czapa Legii

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
dzis Legia DNB, 1, X, 1X
ja tam konsekwentnie od dwumeczu ze Spartakiem grywam ich, osłabień Legii w sumie nie ma. Odszedł Borysiuk, mimo że był dość solidny, to często debilnie faulował (np. mecz w Moskwie). Gol jak grał, to na dobrym poziomie, zastąpi go i raczej wielkiej różnicy nie będzie.
Oglądałem kilka meczów Portugalskiej w tym sezonie i poziomem to w sumie taka sama chujnia jak u nas, brak dynamiki, niecelne podania, daremne akcje. Może Legia nie awansuje, ale w tym meczu wyciągną ten remis.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
no raczej, kadrowo zjadaja L na sniadanko, do tego nowa miotla u portugalczykow, co zazwyczaj daje niezlego kopa od samego poczatku

pomijajac juz fakt, ze sa pinto to czlowiek z "wewnatrz" sportingu a nie jakis tam importowany burek

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
a radovic to rezerwowy? hehe

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
jak mozna nie wspomniec o radovicu, przeca bez niego nie ma L w LE grin

99% ofensywy to on smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
no dobra, przesadzilem, 90%

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
jak ugryzc lige europejska?? laugh smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Charków x2
Alkmar over 2,5
Schalke x2
Legia 1x
Wisła 1x
Hanover over 2,5
Valencia x2
Porto 1x

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by TEO
Charków x2 w leb
Alkmar over 2,5
Schalke x2
Legia 1x
Wisła 1x w leb
Hanover over 2,5
Valencia x2
Porto 1x

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Czas pokaże

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
CSkA 1-1 ale Katarce 0-0 i czerwo jest frown

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
ole ole ole ola dzis tylko Sporting Sporting Lizbona !!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Widziałem chyba cztery mecze Sportingu w tym roku. Dobre wrażenie zrobili tylko z Porto 0-0 u siebie. W innych meczach nic specjalnego. Gdyby Legia była w rytmie meczowym to ładowałbym jedynkę. A że to pierwszy mecz po przerwie zimowej to 1x po 1,60 boks

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
bez wiekszych filozofii
Manchester powinien gladko rozpykac zagubiony (moj ulubiony) ajax
przygoda Pilzna tez juz raczej powinna sie skonczyc dlatego Schalke
noi Udinese zaprawione w bojach z konkretnymi druzynami na paok powinni cos wymyslic

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Tazen
dzis Legia DNB, 1, X, 1X
ja tam konsekwentnie od dwumeczu ze Spartakiem grywam ich, osłabień Legii w sumie nie ma. Odszedł Borysiuk, mimo że był dość solidny, to często debilnie faulował (np. mecz w Moskwie). Gol jak grał, to na dobrym poziomie, zastąpi go i raczej wielkiej różnicy nie będzie.
Oglądałem kilka meczów Portugalskiej w tym sezonie i poziomem to w sumie taka sama chujnia jak u nas, brak dynamiki, niecelne podania, daremne akcje. Może Legia nie awansuje, ale w tym meczu wyciągną ten remis.

Słyszałeś o takim zawodniku jak Maciej Rybus?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
MU - waga super ciezka
Sporting - Waga ciezka
Hanover - waga srednia
Wisla , Trabzon - waga kogucia

To dzis boksuje AMATORnowicjusz a jak , Ja boksuje to jest ooo i piwo po meczu smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Tazen
dzis Legia DNB, 1, X, 1X
ja tam konsekwentnie od dwumeczu ze Spartakiem grywam ich, osłabień Legii w sumie nie ma. Odszedł Borysiuk, mimo że był dość solidny, to często debilnie faulował (np. mecz w Moskwie). Gol jak grał, to na dobrym poziomie, zastąpi go i raczej wielkiej różnicy nie będzie.
Oglądałem kilka meczów Portugalskiej w tym sezonie i poziomem to w sumie taka sama chujnia jak u nas, brak dynamiki, niecelne podania, daremne akcje. Może Legia nie awansuje, ale w tym meczu wyciągną ten remis.

Słyszałeś o takim zawodniku jak Maciej Rybus?
Rybus zagra w obu meczach, więc?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Tazen
dzis Legia DNB, 1, X, 1X
ja tam konsekwentnie od dwumeczu ze Spartakiem grywam ich, osłabień Legii w sumie nie ma. Odszedł Borysiuk, mimo że był dość solidny, to często debilnie faulował (np. mecz w Moskwie). Gol jak grał, to na dobrym poziomie, zastąpi go i raczej wielkiej różnicy nie będzie.
Oglądałem kilka meczów Portugalskiej w tym sezonie i poziomem to w sumie taka sama chujnia jak u nas, brak dynamiki, niecelne podania, daremne akcje. Może Legia nie awansuje, ale w tym meczu wyciągną ten remis.

Słyszałeś o takim zawodniku jak Maciej Rybus?
Rybus zagra w obu meczach, więc?

więc FAIL laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
co tam radovic, wazne ze przecietny rybus zagra piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
0-0 z Porto to pewnie z Legią wpierdol laugh

Strona 32 z 74 1 2 30 31 32 33 34 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1