|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
po mojemu dzis czapa Legii
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
dzis Legia DNB, 1, X, 1X ja tam konsekwentnie od dwumeczu ze Spartakiem grywam ich, osłabień Legii w sumie nie ma. Odszedł Borysiuk, mimo że był dość solidny, to często debilnie faulował (np. mecz w Moskwie). Gol jak grał, to na dobrym poziomie, zastąpi go i raczej wielkiej różnicy nie będzie. Oglądałem kilka meczów Portugalskiej w tym sezonie i poziomem to w sumie taka sama chujnia jak u nas, brak dynamiki, niecelne podania, daremne akcje. Może Legia nie awansuje, ale w tym meczu wyciągną ten remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no raczej, kadrowo zjadaja L na sniadanko, do tego nowa miotla u portugalczykow, co zazwyczaj daje niezlego kopa od samego poczatku
pomijajac juz fakt, ze sa pinto to czlowiek z "wewnatrz" sportingu a nie jakis tam importowany burek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
a radovic to rezerwowy? hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak mozna nie wspomniec o radovicu, przeca bez niego nie ma L w LE  99% ofensywy to on 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no dobra, przesadzilem, 90%
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
jak ugryzc lige europejska?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Charków x2 Alkmar over 2,5 Schalke x2 Legia 1x Wisła 1x Hanover over 2,5 Valencia x2 Porto 1x
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Charków x2 w leb Alkmar over 2,5 Schalke x2 Legia 1x Wisła 1x w leb Hanover over 2,5 Valencia x2 Porto 1x
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
CSkA 1-1 ale Katarce 0-0 i czerwo jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
ole ole ole ola dzis tylko Sporting Sporting Lizbona !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Widziałem chyba cztery mecze Sportingu w tym roku. Dobre wrażenie zrobili tylko z Porto 0-0 u siebie. W innych meczach nic specjalnego. Gdyby Legia była w rytmie meczowym to ładowałbym jedynkę. A że to pierwszy mecz po przerwie zimowej to 1x po 1,60 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
bez wiekszych filozofii Manchester powinien gladko rozpykac zagubiony (moj ulubiony) ajax przygoda Pilzna tez juz raczej powinna sie skonczyc dlatego Schalke noi Udinese zaprawione w bojach z konkretnymi druzynami na paok powinni cos wymyslic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
dzis Legia DNB, 1, X, 1X ja tam konsekwentnie od dwumeczu ze Spartakiem grywam ich, osłabień Legii w sumie nie ma. Odszedł Borysiuk, mimo że był dość solidny, to często debilnie faulował (np. mecz w Moskwie). Gol jak grał, to na dobrym poziomie, zastąpi go i raczej wielkiej różnicy nie będzie. Oglądałem kilka meczów Portugalskiej w tym sezonie i poziomem to w sumie taka sama chujnia jak u nas, brak dynamiki, niecelne podania, daremne akcje. Może Legia nie awansuje, ale w tym meczu wyciągną ten remis. Słyszałeś o takim zawodniku jak Maciej Rybus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
MU - waga super ciezka Sporting - Waga ciezka Hanover - waga srednia Wisla , Trabzon - waga kogucia To dzis boksuje AMATORnowicjusz a jak , Ja boksuje to jest  i  po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
dzis Legia DNB, 1, X, 1X ja tam konsekwentnie od dwumeczu ze Spartakiem grywam ich, osłabień Legii w sumie nie ma. Odszedł Borysiuk, mimo że był dość solidny, to często debilnie faulował (np. mecz w Moskwie). Gol jak grał, to na dobrym poziomie, zastąpi go i raczej wielkiej różnicy nie będzie. Oglądałem kilka meczów Portugalskiej w tym sezonie i poziomem to w sumie taka sama chujnia jak u nas, brak dynamiki, niecelne podania, daremne akcje. Może Legia nie awansuje, ale w tym meczu wyciągną ten remis. Słyszałeś o takim zawodniku jak Maciej Rybus? Rybus zagra w obu meczach, więc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
dzis Legia DNB, 1, X, 1X ja tam konsekwentnie od dwumeczu ze Spartakiem grywam ich, osłabień Legii w sumie nie ma. Odszedł Borysiuk, mimo że był dość solidny, to często debilnie faulował (np. mecz w Moskwie). Gol jak grał, to na dobrym poziomie, zastąpi go i raczej wielkiej różnicy nie będzie. Oglądałem kilka meczów Portugalskiej w tym sezonie i poziomem to w sumie taka sama chujnia jak u nas, brak dynamiki, niecelne podania, daremne akcje. Może Legia nie awansuje, ale w tym meczu wyciągną ten remis. Słyszałeś o takim zawodniku jak Maciej Rybus? Rybus zagra w obu meczach, więc? więc FAIL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
co tam radovic, wazne ze przecietny rybus zagra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
0-0 z Porto to pewnie z Legią wpierdol 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|