|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70 |
Co to jest za buk ? Jak można wpłacać i wypłacać pieniądze i czy wogóle jest wypłacalny? Kursy wydaje się mieć ciekawe ( dużo value i sure)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Kiedyś tam wpłaciłem kartą m-Banku, aby zagrać sure beta. Wypadło, że zakład został wygrany u innego buka więc konto mam czyste. Chyba więcej do nich nie wpłacę, bo przy rejestracji nie było możliwości wyboru Polski jako mojej narodowości. Wybrałem Germany :eek: Ale pieniądze przyjęli bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Dżordż K: [qb]dużo value i sure[/qb] Dokładnie, też to zauważyłem, ale poza tym niewiele o nich wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70 |
Ponawiam pytanie . Czy ma ktoś doświadczenia z tym bukiem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Owner of ScandicBookmakers (SBR rating C-) tells SBR that they will no longer be accepting clients outside of Scandinavia, stating they have sustained a loss due to an increase in professional players and have not been able to attract the type of customer they would like.
W skrocie, nie beda juz sie mogly u nich zarejestrowac osoby spoza skandynawi bo za duzo na tym stracili. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka