|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b][color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Piątek[/color]
[color:"blue"]1:00 | Atlanta v Sacramento [/color] 1:30 | Boston v Indiana [color:"blue"]1:30 | New York v Chicago [/color] 1:30 | Philadelphia v Washington [color:"blue"]2:30 | Dallas v Charlotte [/color] 2:30 | Houston v Denver [color:"blue"]3:00 | Phoenix v Orlando [/color] 4:00 | Utah v LA Clippers [color:"blue"]4:30 | Golden State - LA Lakers [/color] 4:30 | Seattle v Detroit ========================================
[color:"green"]Gospodarze na pierwszym miejscu , pomocne linki w przyklejonym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159 |
Na pierwszy rzut oka widac że Dallas wygra z Charlotte.Dallas we własnej hali 26-4 i passa cały czas trwa no bo wczoraj z SA to chyba na wyjeździe przegrali.Bobcats na wyjazdach 6-25.W Charlotte nadal nie ma Okafora.Gośćie nie mają co marzyc o wygranej z Dallas.Ja osobiści estawiam tutaj na under 201 w profie.Kurs na Dallas malutki a na sume pkt jest 1,85.Spodziewam się tutaj ponad setki ze strony Dallas i bardzo słabej skuteczności Bobków cos na poziomie 80-85pkt.
Boston jakby odrzył po meczu gwiazd.szczególnie na wyjazdach 3 wygrane z rzędu a wcześniej zaledwie 4 na 20 porażek.Wg mnie spowodowane jest to wzmocnieniem drużyny przez Wally'ego Szczerbiak'a.Sądze iż Boston poradzi sobie z Indianą która wygrała z Waschington ostatnio i to jej narazie wystarczy.Nawet Peja tu nie pomoże.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 606 |
No Dallas pewnie wygra, tylko moim zdaniem bez sensu grać kursy po 1.06... to śmieszne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202 |
Nie wiem czy gracie u takiego buka jak Betfair.. Widze u nich handicap I kwarty -3.5 dla Dallsa kurs 1.7... niby wszystko ladnie... Wiemy ze Dallas z niemal w 100% wygra z Charlotte ale przegladajac Bobcats mecze zauwazylem ze graja naprawde dobra koszykowke defensywna koszykowke.. Wiadoma sprawa ,meczy nie beda wygrywac bo potrzebna im sila ofensywna ale w defensywie niezle sobie radza... Moze ktos ma podbne rozmyslenia.. Waham sie nad -3.5 Dallas w pierwszej kwarcie.. I uwazam ze mimo ze to jest Dallas -13.5 to za duzy handi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
jak dla mnie meczem wieczoru jest win Clippersów, tym bardziej, że toto zafundowało mały prezencik i mozna było ich zagrac za 1,95.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś noc prawdy dla mojego typerskiego nosa - zagrałem 11 zdarzeń z NBA - za conajmniej średnie stawki - nie sposób omówić wszystkie mecze - ale kilka spróbujemy - reszta w moim temacie PP. 1/ ATL-SAC - 2(-3,5) i over 196,5 PO bez Królów - nie chce się wierzyć - ale takich meczy nie wolno odpuszczać - czyli potencjał + cheć powinien być wystarczający. Over z prostej przyczyny - Jastrzębie u siebie zawsze sporo rzucają - tanio skóry nie sprzedadzą czyli Krolowie muszą rzucić ponad 100pkt - a i rozmiary win nie bedą wyższe od 8-10pkt
2/ Boston Celtics - Indiana Pacers - wzmocnieni Celtowie (co prawda z malymi szansami na PO) - ale przeciwko osłabionej Indianie nie powinni stać na straconej pozycji - u siebie zawsze groźni - zacięty mecz z rozstrzygnieciem na korzyśc gospodarzy - un/ov - cięzej wywrozyć coś z fusów - ale przyparty do muru stawialbym under (tego nie gralem)
3/ GS - LA - 1 i over 196,5 Over za mocniejszą stawkę - oba zespoły ofensywne nastawienie - przy średniej skuteczności nie powinno być problemów. Potencjalnie mocniejsi wydają sie być Jeziorowcy - ale Chlopcy ze Zlotego miasta alczyć potrafia - tym bardziej u siebie - a dopóki droga do PO otwarta - wierzę że dadzą z siebie wszystko - mecz za 4pkt.
itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
jak dla mnie meczem wieczoru jest win Clippersów, tym bardziej, że toto zafundowało mały prezencik i mozna było ich zagrac za 1,95. Fozzie 100 procent racji a kurs smakowity możliwa absencja Kirilenko trochę sie boje tego kursu bo troszke za wysoki ale jak dają to trzeba brac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Drugi mecz który dziś gram to Atlanta Sacrameto 2 Sac walczy o playoff zaczeli grać coraz lepiej no i niepskromione zwierze Artest zaczeło coś grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Witam
Przede wszystkim Pistons. Marne @1.45 u naziemnych... ale w moim mniemaniu opłaca sie. Sonics to nie jest zespol, który mogly nawiazac walke z Mistrzami.
Phila... za @1.65.. jak najbardziej. Nie lubie washu i jestem do tego zespolu z góry negatywnie nasawiony. Co prawda Phila ostatnio sporo wygrywala, a wash 2 wtopy z rzedu....ale nawet to mnie nie przokonuje. Phila u siebie jest w stanie postraszyc kazdego...to tymbardziej slaby wash.
Houston... 2 porazki z rzedu... ostatni dzwonek aby zaczac jakas serie, która moze uratowac play offy. Denver raczej zespol wlasnego parkietu... po zwyciestwie nad pistons... to lekka dekoncentracja ? Jezeli tak to TMac juz bedzie wiedzial co z tym zrobic. Zajebiście zapowiada sie pojednyek pod koszem... Yao - Camby.
Boston u siebie to naprawde soldna firma. Ostatnio przegrali z Miami minimalnie. Rywal co prawda dzisiaj ciezki, jednak mam czuja ze Celtics wygrają. Kurs ładny.
NYK ... mysle, ze najwyzszy czas na zwyciestwo boroków z Nowego Jorku. Kurs co prawda marny, jak na taki zdarzenie... jednak kiedys ten NY musi wygrać. Brawn działaj...
Fsio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Atlanta-Sacramento 2
Hawks dwie wygrane z rzędu,co jaki na nich to bardzo długa seria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Kings widać,ze powoli się pozbierali po przyjściu Artesta i zaczynają ginić pajacy z Lakers(oby dogonili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />).Potencjał raczej dla gości,ostatnio wygrali w Cleveland ,wiec w Atlancie też powinni sobie dac rade,moim zdaniem pzrewaga pod koszami i lepsza obrona da wygraną króli.
Boston-Indiana 1
Pacers jak na ich sytuacje kadrową to sobie ostro pogrywa,ale Celtowie u siebie są mocni i czas na wyjazdową wtopke Indianców.
NY-Chicago 2
Knicks grają obecnie największą kaszane w lidze i ja gram każdy przyzwoity kurs przeciwko nim,a 1,75 na bydełko pasi,meczyk w tv,wiec trzeba postawić,ale też w sportowym aspekcie goście są lepsi i raczej ogolą NY.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
NY-Chicago 2
Knicks grają obecnie największą kaszane w lidze i ja gram każdy przyzwoity kurs przeciwko nim,a 1,75 na bydełko pasi,meczyk w tv,wiec trzeba postawić,ale też w sportowym aspekcie goście są lepsi i raczej ogolą NY. no wlasnie, typ nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> do tego undey sac i bostonu oraz dwucyfrowy kursik na orlando <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Ja dzisiaj 2 typy ale mam nadzieje ze wejdą, Sacramento i NYK, nie bede ich opisywał bo jestem zmeczony ale sądzę ze wejdą. Sacramento już pokazało w Cleveland jak sie walczy do końca. Co do NYK gram ich od paru kolejek na przełamanie i dzisiaj to sie stanie jest prawie pewny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159 |
No i weszło tak jak mówiłem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|