|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16 |
Witam. czy wi ekots czy ta firma jest wiarygodna? wygralem u nich 80E i chcialem je wyplacic.al nie odpowiadaja na moje maile. Czy ktos z Was wypłacił z tamtad kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Jak nie odpowiadaja na maile to masz juz zarys ich profesjonalizmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . A tak calkiem powaznie to nie wiem dokladnie ale slyszalem ze stwarzaja graczom jakies trudnosci przy wyplatach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
mi na meila odpowiedzieli ze potrzebuja swifta, nr banku i adres i wszystko teraz czekam zaobaczymy.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam
a jezeli mam konto w INTELIGO to moge tam przeslac te pieniadze? i co mam wpisac w tych rubrykach? Sorting Code: ........ Account No#: ........ Bank: ........
z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam Kibic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
tylko ze swift jest 26 cyfrowy a tam jest tylko 19 miejsc, lepiej na karte chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb]tylko ze swift jest 26 cyfrowy a tam jest tylko 19 miejsc, lepiej na karte chyba[/qb] 1. swift to nie cyfry 2. i ma 11 liter
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
arenabet odblokowała mi konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ... trenuję dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Wypłacił juz ktos od nich jakies pieniadze??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
ja wyplacilem w srode 38 euro i czekam zaobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb]ja wyplacilem w srode 38 euro i czekam zaobaczymy[/qb] a jak tam wygladaja oplaty? w jaki sposob wyplacales? przedstawisz wiecej szczegolow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
jeszce nic nei wiem bo pieniadze jeszcze nie doszly (pewnie wcale nei djada)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb]jeszce nic nie wiem bo pieniadze jeszcze nie doszly (pewnie wcale nie dojda)[/qb] I co w końcu, wyplacili ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
naarzie nic ale w poniedzialek dostelem od nich meiel ze podalem zle dane banku !? podalem im jeszcze raz i czekam. Zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
No to jest szansa ze jednak wyplacą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Daddycool - co wpisales w pole sorting code ?? - SWIFT ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Oryginalnie wysłał Don: [qb]No to jest szansa ze jednak wyplacą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Daddycool - co wpisales w pole sorting code ?? - SWIFT ?[/qb] tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb]naarzie nic ale w poniedzialek dostelem od nich meiel ze podalem zle dane banku !? podalem im jeszcze raz i czekam. Zobaczymy[/qb] Jezeli wypłacałeś na konto w mbanku to powiedz co wpisałeś w poszczególnych rubrykach? A jak do innego banku to napisz co sie tam wpisuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Działa Wam w ogóle ich strona teraz ? Mi czasem sie załączy. Ale odkąd mam powyżej 30 euro to nie moge sie jakoś zalogować. hmmmm .......dziwne ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Może to poprostu przypadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Napiszcie co sie tam wpisuje w tych rubrykach zeby wypłacic.(mam konto w mbanku i ekarte)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
No wiec wyplacilem od nich 38 euro czyli na polskie cos kolo 140 ziko i narescie doszly tyle ze 90 ziko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli odbieraja 15 euro za transfer. CZYLI SA UCZCIWI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla nich
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb]No wiec wyplacilem od nich 38 euro czyli na polskie cos kolo 140 ziko i narescie doszly tyle ze 90 ziko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli odbieraja 15 euro za transfer. CZYLI SA UCZCIWI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla nich[/qb] W jakis sposób wypłacałeś ? Do jakiego banku ? Napisz co trzeba tam wpsiać o kolei jezeli mozesz. Dobrze ze w ogóle wypłacicli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16 |
NO !!mi tez wyplacili,wygralem 80Euro ale dali 285zl, czyli no 100zl za****li!!ale i tak dobrze,uczciwi sa!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka