Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#52190 22/01/2004 00:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
Witam. czy wi ekots czy ta firma jest wiarygodna? wygralem u nich 80E i chcialem je wyplacic.al nie odpowiadaja na moje maile. Czy ktos z Was wypłacił z tamtad kase?

Bonus: Unibet
#52191 22/01/2004 00:55
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Jak nie odpowiadaja na maile to masz juz zarys ich profesjonalizmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . A tak calkiem powaznie to nie wiem dokladnie ale slyszalem ze stwarzaja graczom jakies trudnosci przy wyplatach.

#52192 22/01/2004 00:58
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
mi na meila odpowiedzieli ze potrzebuja swifta, nr banku i adres i wszystko teraz czekam zaobaczymy.

#52193 22/01/2004 03:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam

a jezeli mam konto w INTELIGO to moge tam przeslac te pieniadze? i co mam wpisac w tych rubrykach?
Sorting Code: ........
Account No#: ........
Bank: ........

z gory dzieki za odpowiedz,
pozdrawiam
Kibic

#52194 22/01/2004 16:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
tylko ze swift jest 26 cyfrowy a tam jest tylko 19 miejsc, lepiej na karte chyba

#52195 22/01/2004 18:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]tylko ze swift jest 26 cyfrowy a tam jest tylko 19 miejsc, lepiej na karte chyba[/qb]
1. swift to nie cyfry
2. i ma 11 liter

#52196 24/01/2004 02:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
arenabet odblokowała mi konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...
trenuję dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#52197 25/01/2004 17:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Wypłacił juz ktos od nich jakies pieniadze??????

#52198 25/01/2004 18:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
ja wyplacilem w srode 38 euro i czekam zaobaczymy

#52199 26/01/2004 02:35
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]ja wyplacilem w srode 38 euro i czekam zaobaczymy[/qb]
a jak tam wygladaja oplaty? w jaki sposob wyplacales? przedstawisz wiecej szczegolow?

#52200 26/01/2004 10:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
jeszce nic nei wiem bo pieniadze jeszcze nie doszly (pewnie wcale nei djada)

#52201 31/01/2004 12:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]jeszce nic nie wiem bo pieniadze jeszcze nie doszly (pewnie wcale nie dojda)[/qb]
I co w końcu, wyplacili ??

#52202 31/01/2004 13:23
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
naarzie nic ale w poniedzialek dostelem od nich meiel ze podalem zle dane banku !? podalem im jeszcze raz i czekam. Zobaczymy

#52203 31/01/2004 23:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
No to jest szansa ze jednak wyplacą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Daddycool - co wpisales w pole sorting code ?? - SWIFT ?

#52204 01/02/2004 21:25
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]No to jest szansa ze jednak wyplacą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Daddycool - co wpisales w pole sorting code ?? - SWIFT ?[/qb]
tak

#52205 01/02/2004 22:29
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]naarzie nic ale w poniedzialek dostelem od nich meiel ze podalem zle dane banku !? podalem im jeszcze raz i czekam. Zobaczymy[/qb]
Jezeli wypłacałeś na konto w mbanku to powiedz co wpisałeś w poszczególnych rubrykach?
A jak do innego banku to napisz co sie tam wpisuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52206 02/02/2004 20:36
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Działa Wam w ogóle ich strona teraz ?
Mi czasem sie załączy.
Ale odkąd mam powyżej 30 euro to nie moge sie jakoś zalogować.
hmmmm .......dziwne ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Może to poprostu przypadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Napiszcie co sie tam wpisuje w tych rubrykach zeby wypłacic.(mam konto w mbanku i ekarte)

#52207 02/02/2004 21:36
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
No wiec wyplacilem od nich 38 euro czyli na polskie cos kolo 140 ziko i narescie doszly tyle ze 90 ziko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli odbieraja 15 euro za transfer.
CZYLI SA UCZCIWI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla nich

#52208 02/02/2004 21:51
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Quote
Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]No wiec wyplacilem od nich 38 euro czyli na polskie cos kolo 140 ziko i narescie doszly tyle ze 90 ziko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli odbieraja 15 euro za transfer.
CZYLI SA UCZCIWI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla nich[/qb]
W jakis sposób wypłacałeś ?
Do jakiego banku ?
Napisz co trzeba tam wpsiać o kolei jezeli mozesz.
Dobrze ze w ogóle wypłacicli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52209 03/02/2004 01:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
NO !!mi tez wyplacili,wygralem 80Euro ale dali 285zl, czyli no 100zl za****li!!ale i tak dobrze,uczciwi sa!!

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec, Akhu), 2,598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,284
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1