Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#52210 04/02/2004 05:13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
do ludzi ktorzy wyplacali:
jak wypalcaliscie?
jakie dane wpisywaliscie?
np do mBanku

Bonus: Unibet
#52211 04/02/2004 15:02
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Witam ponownie.Czy trzeba im wysyłać jakieś skany ?

#52212 10/02/2004 03:03
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
ja bardzo prosze tych co wyplacali zeby napisali co wpisywali przy wyplacie bo ja nie moge !!!!!!
pliz

#52213 10/02/2004 13:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
ja wyplacalem i kasa doszla. wpisywalem numer konta, adres banku i kod SWIFT mojego banku. Oni maja na swojej stronie troch emalo miejsca na te wszystkie dane wiec wyslalalem im maila ze wszystkimi danym a oni wyplacili mi pieniadze po ok 8 dniach.

#52214 12/02/2004 01:57
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Witam .
Potrzebuje wypłacic sianko i mam kilka wątpliwości. a lepiej zapytać o głupote niz sie potem męczyc i wyjaśniać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Mam konto w mBanku.
CO trzeba wpisać w polu "Account No#:" , domyślam sie ze numer konta , ale moze chodzi o numer klienta w Arenabet ?
Czy w polu "Bank" wystarczy wpisać BRE Bank SA - mBank ?

Aha i czy mógłby ktos wkleić treść maila, którego tam wysyłaliście ?
Byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52215 19/02/2004 03:21
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
No i wypłacili dzisaj kase. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Co prawda zleciłem wypłate 40 euro a wypłacili tylko 88 zł. Ale zawsze coś. Duzo tych kosztów bankowych mają :rolleyes:
PRZEKAZ Z ZAGRANICY NA
KWOTĘ EUR 18,20; KURS 4,8239; KOSZTY BANKU ZAGRANI
CZNEGO EUR 9,80; EUR 12;
Ale dobrze ze wypłacili.

#52216 25/04/2004 01:50
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Quote
Oryginalnie wysłał Kibic:
[qb]Witam
a jezeli mam konto w INTELIGO to moge tam przeslac te pieniadze? i co mam wpisac w tych rubrykach?
Sorting Code: ........
Account No#: ........
Bank: ........
Bank Adr.: ........
Bank City ........
z gory dzieki za odpowiedz,
pozdrawiam
Kibic[/qb]
Pytanie do tych co wypłacali z tego buka czy w polu Account No#: wpisuje sie cały numer 26 cyfr czy ostatnie 16 i czy to mniej wiecej ma wygladac tak dla mbanku:

Sorting Code: 11402004
Account No#: 26 / 16 cyfr ??
Bank: BRE Bank S.A. &#8211; mBank
Bank Adr.: al. Mickiewicza 10
Bank City: Lodz 90-050

#52217 11/05/2004 21:09
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Nikt nie zna odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ,
Czy Sorting Code: to ( sort code - 11402004 Mbanku, czy kod Swift BREXPLPWMUL ?
przy wypłacie wpisałem tam Kod banku (sort code)11402004, czekam juz 2 tygodnie i nic, zadnego emaila nie przysłali że jest coś źle, chyba zaraz coś do nich naskrobie.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, forty), 1,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,832
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1