|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
do ludzi ktorzy wyplacali: jak wypalcaliscie? jakie dane wpisywaliscie? np do mBanku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Witam ponownie.Czy trzeba im wysyłać jakieś skany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
ja bardzo prosze tych co wyplacali zeby napisali co wpisywali przy wyplacie bo ja nie moge !!!!!! pliz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6 |
ja wyplacalem i kasa doszla. wpisywalem numer konta, adres banku i kod SWIFT mojego banku. Oni maja na swojej stronie troch emalo miejsca na te wszystkie dane wiec wyslalalem im maila ze wszystkimi danym a oni wyplacili mi pieniadze po ok 8 dniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Witam . Potrzebuje wypłacic sianko i mam kilka wątpliwości. a lepiej zapytać o głupote niz sie potem męczyc i wyjaśniać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Mam konto w mBanku. CO trzeba wpisać w polu "Account No#:" , domyślam sie ze numer konta , ale moze chodzi o numer klienta w Arenabet ? Czy w polu "Bank" wystarczy wpisać BRE Bank SA - mBank ?
Aha i czy mógłby ktos wkleić treść maila, którego tam wysyłaliście ? Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
No i wypłacili dzisaj kase. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Co prawda zleciłem wypłate 40 euro a wypłacili tylko 88 zł. Ale zawsze coś. Duzo tych kosztów bankowych mają :rolleyes: PRZEKAZ Z ZAGRANICY NA KWOTĘ EUR 18,20; KURS 4,8239; KOSZTY BANKU ZAGRANI CZNEGO EUR 9,80; EUR 12; Ale dobrze ze wypłacili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Oryginalnie wysłał Kibic: [qb]Witam a jezeli mam konto w INTELIGO to moge tam przeslac te pieniadze? i co mam wpisac w tych rubrykach? Sorting Code: ........ Account No#: ........ Bank: ........ Bank Adr.: ........ Bank City ........ z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam Kibic[/qb] Pytanie do tych co wypłacali z tego buka czy w polu Account No#: wpisuje sie cały numer 26 cyfr czy ostatnie 16 i czy to mniej wiecej ma wygladac tak dla mbanku: Sorting Code: 11402004 Account No#: 26 / 16 cyfr ?? Bank: BRE Bank S.A. – mBank Bank Adr.: al. Mickiewicza 10 Bank City: Lodz 90-050
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Nikt nie zna odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , Czy Sorting Code: to ( sort code - 11402004 Mbanku, czy kod Swift BREXPLPWMUL ? przy wypłacie wpisałem tam Kod banku (sort code)11402004, czekam juz 2 tygodnie i nic, zadnego emaila nie przysłali że jest coś źle, chyba zaraz coś do nich naskrobie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka