|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Siemanko Panowie odpisał wam dzisaj support na meila bo ja czekam i czekam zadałem mu wczoraj pytanko i nic ?? Prosze o odp Ja dzisiaj dostalem bon... a wyslalem w czwartek o 15... tak wiec czekaj ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
Ja nie czekam na bon bon już mam tylko czekam na to żeby mi zmienili walute na koncie nan pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mam euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ja też wkońcu dostałem kod, ale co z tego jak nadal nie mogę się zalogować ("Bledne haslo"), a jak chce by mi przysłali przypomnienie hasła na e-mail to też wyskakuje błąd. I z inncyh kompów też nie działa, ktoś może zaradzić lub też tak ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
ja czekam od czwartku kolo 20 wyslaem meila i napisali mi zeby czekac ale jak zawsze mam takie szczescie ot nie dostane tego bonusa.:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Tez tak mialem.... a to tylko dlatego ze login tam podalem z DUZEJ litery... np Bazgal... a pisalem bazgal... i to samo mialem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Panowie spokojnie, spokojnie , mysle, za kazdy dostanie tego bonusa... Tylko cierpliwosci! Ja wyslalem maila o bonus w piatek po poludniu z konta na wp.pl i dzis patrze na poczte: jest mail od bet24 z voucherem! Panowie cierpliwosci!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
czt w bet24 jest mozliwość grania zakładów 1x,x2?????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14 |
Mozecie sia zalogowac do bet24 ?? Wpisuje login i haslo i nie chce mnie zalogowac wraca spowrotem do stronki gdzie trzeba wpisac login i hasło... NIE wyskakuje okienko "wrong password"... Dane wprowadzam poprawnie... Mial ktos podobny problem ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
czt w bet24 jest mozliwość grania zakładów 1x,x2????????? nie ale maja duzo handi +1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Troche tu smietnik sie zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Przeczytalem 2 tematy ..z 1000 postow z czego 580 bylo: nie mam jeszcze kodu, a 400 ja juz dostalem :[ Boshh ludzie zalozcie sobie do tego osobny temat, bo jesli ktos szuka WAZNYCH info to musi przedzierac sie przez ten szajs Pytanie 1: czy kod z promocji 90minut dziala na konta starszych? np zalozonych miesiac temu? Pytanie 2: czy ktos probowal na 1 koncie realizowac 2-3 kody z promocji 90 minut? Udalo sie czy blokada? Pytanie 3: czy ktos realizowal na swoim koncie kod z promocji 90minut ORAZ kod z meczu Legii? obydwa przyjelo? dziekuje za odpowiedzi i ludzie nie zasmiecajcie tego tematu postami: nie dostalem jeszcze i placze..lub dostalem ... PO CO TO KOMU?????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
po 62 godzinach cierpliwego oczekiwania kod przyszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brawo dla bet24.com - napewno mają ciężki weekend.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
No wlasnie nie robcie smietnika. I niech juz kazdy nie wpisuje ze mu przyszedl kod, bo kazdemu przyjdzie.
Ja tez mam pytania co do wyplaty akurat:
Adres banku: Wpisac tu adres Centrali w wawie czy oddzialu, chodzi o PKO BP Miasto w ktorym jest banku: j.w Kod pocztowy banku: j.w
Aha i jaka nazwe wpisac w nazwi banku: PKO BP, czy Pelnymi wyrazami ??
Aha i jeszcze jedno: Pytalem jzu o to ale nie mam nadal odpowiedzi.
Czy jesli wzialem udzial w tej promocji 90minut.pl i wyplace kase, to czy jesli teraz wplace 150zl to dostane jeszcze ten bonus za pierwsza wplata, podwojony depozyt.
Prosilbym o odpowiedzi, jesli ktos zna.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Pierwszy minus dla bet24 na live Wisła-Groclin było zdarzenie "Penalty Given and Missed" jak wiadomo Wiślak przestrzelił, drugi dobił , czyli wchodzi.
Zakład po bramce trwał może dwie minuty i został zdjęty. Wchodzę do historii i zakład mam ... przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rozumiem , że można to zinterpretować , że "Penalty Given and Missed" zadziałało po raz wtóry, ale przecież w innych meczach na live gdy padało takie coś zdarzenie takie było wycofywane.
No i gołym okiem widać różnicę pomiędzy "Penalty Given and Missed" a "Two Penalties Given and Missed". A niewątpliwie w tym meczu było "Penalty Given and Missed". A rozliczono "2" , więc w takim razie wg bet24 zdarzenie "karny i przetrzelony" nie miał miejsca w tym meczu, co jest nieprawdą.
Zrobili błąd , więc niech płacą.
Warto mailować i wykłócać sie z nimi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Coś nie chcą odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poczekamy , zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
Qcz ja probowalem wpisac drigi kod lecz wyskoczyl komunikat, ze mozna miec tylko jeden kod na jedno konto... Dla wszystkich ktorzy sie nie moga zalogowac... wystarczy wejsc na stronke http://www.proxy4free.com/page1.html i znalezc obojetnie jaki dzialajacy server proxy...nastepnie wejsc w opcje IE-polaczenia i wpisac ten adres proxy i port...zeby laczylo przez to...i teraz juz nie ma bata, chodzi elegancko..ja tak zrobilem, pozniej tylko odznaczasz ta opcje wlasnego proxy i dalej korzystasz z proxy od operatora... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114 |
No i nawet ja sie doczekalem na kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zrobilem obrot i mam 500 PLN. Chce wypłacić kasę, w związku z tym mam pytanko do tych którzy juz wyplacali... Czy mozna wyplacic kase na e-karte? (mimo ze jeszcze nie wplacalem do nich kasy e-kartą?) Jeśli tak to ile dni (okolo) idzie kaska? I dla porownania, ile idzie kasa na rachunek w mbanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
tak dostaniesz podwojenie depozytu. Dolaczaja do kodu przeciez info: Jednocześnie informujemy o innej promocji na naszej stronie - podwajamy depozyt do wysokości 150 złotych. Czyli jeśli wpłacisz 150 złotych, będziesz miał 300. Jednak i tym razem aby wypłacić pieniądze, musisz zagrać trzy razy za wysokość bonusa. Koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem i warunkami promocji!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114 |
Czy jesli wzialem udzial w tej promocji 90minut.pl i wyplace kase, to czy jesli teraz wplace 150zl to dostane jeszcze ten bonus za pierwsza wplata, podwojony depozyt. mozna na 100% bo pytalem support o to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
tak dostaniesz podwojenie depozytu. Dolaczaja do kodu przeciez info: Jednocześnie informujemy o innej promocji na naszej stronie - podwajamy depozyt do wysokości 150 złotych. Czyli jeśli wpłacisz 150 złotych, będziesz miał 300. Jednak i tym razem aby wypłacić pieniądze, musisz zagrać trzy razy za wysokość bonusa. Koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem i warunkami promocji! To dobrze, trzeba zarobic podwojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A zna ktos odpowiedz na moje wczesniejsze pytanie o te dane banku ?? Mi sie wydaje ze chyba chodzi o ten moj lokalny oddzil w ktorym zakladalem konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114 |
Tak, na 100% wpisuje się zawsze oddział twojego banku, ja tak zawsze dobie i dochodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Panowie z innej beczki: klikam na wyplate wpisuje kwote i mam tylko opcje na karte kredytowa nie mam pół na wpisanie adresu banku, numeru konta itp, nawet jak klikne po wpisaniu kwoty dalej co jest grane mial ktos juz tak?????
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|