Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
#522182 05/03/2006 11:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
Quote
Siemanko Panowie odpisał wam dzisaj support na meila bo ja czekam i czekam zadałem mu wczoraj pytanko i nic ?? Prosze o odp


Ja dzisiaj dostalem bon... a wyslalem w czwartek o 15... tak wiec czekaj ;]

Bonus: Unibet
#522183 05/03/2006 11:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Ja nie czekam na bon bon już mam tylko czekam na to żeby mi zmienili walute na koncie nan pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mam euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522184 05/03/2006 11:11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja też wkońcu dostałem kod, ale co z tego jak nadal nie mogę się zalogować ("Bledne haslo"), a jak chce by mi przysłali przypomnienie hasła na e-mail to też wyskakuje błąd. I z inncyh kompów też nie działa, ktoś może zaradzić lub też tak ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#522185 05/03/2006 11:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
ja czekam od czwartku kolo 20 wyslaem meila i napisali mi zeby czekac ale jak zawsze mam takie szczescie ot nie dostane tego bonusa.:-/

#522186 05/03/2006 11:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
Tez tak mialem.... a to tylko dlatego ze login tam podalem z DUZEJ litery... np Bazgal... a pisalem bazgal... i to samo mialem..

#522187 05/03/2006 11:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Panowie spokojnie, spokojnie , mysle, za kazdy dostanie tego bonusa... Tylko cierpliwosci!
Ja wyslalem maila o bonus w piatek po poludniu z konta na wp.pl i dzis patrze na poczte: jest mail od bet24 z voucherem!
Panowie cierpliwosci!

#522188 05/03/2006 11:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
czt w bet24 jest mozliwość grania zakładów 1x,x2?????????

#522189 05/03/2006 11:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14
Mozecie sia zalogowac do bet24 ?? Wpisuje login i haslo i nie chce mnie zalogowac wraca spowrotem do stronki gdzie trzeba wpisac login i hasło... NIE wyskakuje okienko "wrong password"... Dane wprowadzam poprawnie... Mial ktos podobny problem ??

#522190 05/03/2006 11:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
czt w bet24 jest mozliwość grania zakładów 1x,x2?????????
nie ale maja duzo handi +1

#522191 05/03/2006 11:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Troche tu smietnik sie zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Przeczytalem 2 tematy ..z 1000 postow z czego 580 bylo: nie mam jeszcze kodu, a 400 ja juz dostalem :[ Boshh ludzie zalozcie sobie do tego osobny temat, bo jesli ktos szuka WAZNYCH info to musi przedzierac sie przez ten szajs tongue
Pytanie 1: czy kod z promocji 90minut dziala na konta starszych? np zalozonych miesiac temu?
Pytanie 2: czy ktos probowal na 1 koncie realizowac 2-3 kody z promocji 90 minut? Udalo sie czy blokada?
Pytanie 3: czy ktos realizowal na swoim koncie kod z promocji 90minut ORAZ kod z meczu Legii? obydwa przyjelo?
dziekuje za odpowiedzi i ludzie nie zasmiecajcie tego tematu postami: nie dostalem jeszcze i placze..lub dostalem ... PO CO TO KOMU?????????

#522192 05/03/2006 11:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
po 62 godzinach cierpliwego oczekiwania kod przyszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Brawo dla bet24.com - napewno mają ciężki weekend.

#522193 05/03/2006 11:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
No wlasnie nie robcie smietnika.
I niech juz kazdy nie wpisuje ze mu przyszedl kod, bo kazdemu przyjdzie.

Ja tez mam pytania co do wyplaty akurat:

Adres banku: Wpisac tu adres Centrali w wawie czy oddzialu, chodzi o PKO BP
Miasto w ktorym jest banku: j.w
Kod pocztowy banku: j.w

Aha i jaka nazwe wpisac w nazwi banku: PKO BP, czy Pelnymi wyrazami ??

Aha i jeszcze jedno:
Pytalem jzu o to ale nie mam nadal odpowiedzi.

Czy jesli wzialem udzial w tej promocji 90minut.pl i wyplace kase, to czy jesli teraz wplace 150zl to dostane jeszcze ten bonus za pierwsza wplata, podwojony depozyt.

Prosilbym o odpowiedzi, jesli ktos zna.

Pozdrawiam.

#522194 05/03/2006 11:54
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Pierwszy minus dla bet24
na live Wisła-Groclin było zdarzenie "Penalty Given and Missed"
jak wiadomo Wiślak przestrzelił, drugi dobił , czyli wchodzi.

Zakład po bramce trwał może dwie minuty i został zdjęty.
Wchodzę do historii i zakład mam ... przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rozumiem , że można to zinterpretować , że "Penalty Given and Missed" zadziałało po raz wtóry, ale przecież w innych meczach na live gdy padało takie coś zdarzenie takie było wycofywane.

No i gołym okiem widać różnicę pomiędzy "Penalty Given and Missed" a "Two Penalties Given and Missed". A niewątpliwie w tym meczu było "Penalty Given and Missed". A rozliczono "2" , więc w takim razie wg bet24 zdarzenie "karny i przetrzelony" nie miał miejsca w tym meczu, co jest nieprawdą.

Zrobili błąd , więc niech płacą.

Warto mailować i wykłócać sie z nimi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Coś nie chcą odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Poczekamy , zobaczymy.

#522195 05/03/2006 11:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Qcz ja probowalem wpisac drigi kod lecz wyskoczyl komunikat, ze mozna miec tylko jeden kod na jedno konto...

Dla wszystkich ktorzy sie nie moga zalogowac...
wystarczy wejsc na stronke http://www.proxy4free.com/page1.html i znalezc obojetnie jaki dzialajacy server proxy...nastepnie wejsc w opcje IE-polaczenia i wpisac ten adres proxy i port...zeby laczylo przez to...i teraz juz nie ma bata, chodzi elegancko..ja tak zrobilem, pozniej tylko odznaczasz ta opcje wlasnego proxy i dalej korzystasz z proxy od operatora... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#522196 05/03/2006 12:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
No i nawet ja sie doczekalem na kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zrobilem obrot i mam 500 PLN. Chce wypłacić kasę, w związku z tym mam pytanko do tych którzy juz wyplacali...
Czy mozna wyplacic kase na e-karte? (mimo ze jeszcze nie wplacalem do nich kasy e-kartą?) Jeśli tak to ile dni (okolo) idzie kaska?
I dla porownania, ile idzie kasa na rachunek w mbanku?

#522197 05/03/2006 12:09
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
tak dostaniesz podwojenie depozytu. Dolaczaja do kodu przeciez info:
Jednocześnie informujemy o innej promocji na naszej stronie - podwajamy
depozyt do wysokości 150 złotych. Czyli jeśli wpłacisz 150 złotych, będziesz
miał 300. Jednak i tym razem aby wypłacić pieniądze, musisz zagrać trzy razy
za wysokość bonusa. Koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem i warunkami
promocji!

#522198 05/03/2006 12:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Quote
Czy jesli wzialem udzial w tej promocji 90minut.pl i wyplace kase, to czy jesli teraz wplace 150zl to dostane jeszcze ten bonus za pierwsza wplata, podwojony depozyt.

mozna na 100% bo pytalem support o to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522199 05/03/2006 12:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
tak dostaniesz podwojenie depozytu. Dolaczaja do kodu przeciez info:
Jednocześnie informujemy o innej promocji na naszej stronie - podwajamy
depozyt do wysokości 150 złotych. Czyli jeśli wpłacisz 150 złotych, będziesz
miał 300. Jednak i tym razem aby wypłacić pieniądze, musisz zagrać trzy razy
za wysokość bonusa. Koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem i warunkami
promocji!
To dobrze, trzeba zarobic podwojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A zna ktos odpowiedz na moje wczesniejsze pytanie o te dane banku ??
Mi sie wydaje ze chyba chodzi o ten moj lokalny oddzil w ktorym zakladalem konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#522200 05/03/2006 12:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 114
Tak, na 100% wpisuje się zawsze oddział twojego banku, ja tak zawsze dobie i dochodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522201 05/03/2006 12:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
Panowie z innej beczki:
klikam na wyplate wpisuje kwote i mam tylko opcje na karte kredytowa nie mam pół na wpisanie adresu banku, numeru konta itp, nawet jak klikne po wpisaniu kwoty dalej co jest grane mial ktos juz tak?????

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO, Akhu), 2,481 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,925
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1