Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17
#522222 05/03/2006 13:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Moze mi ktos pomoc chodzi o zmiane kursow na normalne teraz mam takie dziwne jak sie zaloguje.
a jak nie jestem zalogowany to normalne
gdzie to zmienic idzie
prosze o odpowiedz;)

Bonus: Unibet
#522223 05/03/2006 14:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Quote
Quote
Ja pisalem wczoraj zeby dopisali recznie bonus bo mam konto w euro. Czekam na odpowiedz do teraz, no ale wiadomo, goracy okres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Zmienic waluty nie mozna, beda musieli zamknac Ci konto i otworzysz nowe.
no ale kod do bonusa juz mi przyznali i co teraz ?
Kod do bonusa wpisujesz sam, nie ma znaczenia na jakie konto.

#522224 05/03/2006 14:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
tzn ze moge na jedno kilka bonusów wbic? chyba nie

#522225 05/03/2006 14:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Oczywiscie, ze nie, przeciez zalozysz nowe konto i tam wbijesz kod, to wszystko. Najpierw jednak zglos wszystko supportowi.

#522226 05/03/2006 14:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Nom wyslalem im maila zeby mi zmienili walute,ale nic. Wiec teraz musze wyslac jeszcze jednego o usunieciu konta?

#522227 05/03/2006 14:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Tak bedzie chyba najlepiej, oni nie maja mozliwosci zmienic waluty. Na odpowiedz mozesz sobie jednak troche poczekac.

#522228 05/03/2006 14:17
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
coś chyba mają problemy z rozliczaniem. Jeszcze nie rozliczyli wczorajszego Lyonu i dzisiejszego Feyenordu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#522229 05/03/2006 15:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
to jest niesprawiedliwe ja wyslalem w czwartek meila i do tej pory nie mma kasy..:-/ nawet wysalem do nich meila wczoraj rano i nie odpowieidzeli do dzis.widze ze mam po promocji a takie mecze dobre byly dzisn a obrot:-/

#522230 05/03/2006 15:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
mam pytanie czy na jednym koncie mozna skorzystac z kilku bonow z 90minut.pl ?

#522231 05/03/2006 15:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Ja mam pytanie o Wyplaty.

Jaki jest koszt drugiej wyplaty?
Raz wyplacalem 28.02.06 tzn ze gdybym jutro wyplacil znow to zaplace cos?

#522232 05/03/2006 15:58
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
mam pytanie czy na jednym koncie mozna skorzystac z kilku bonow z 90minut.pl ?

Nie , nie można z bonusa mozna skorzystać tylko raz na jednym koncie.

#522233 05/03/2006 16:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Quote
mam pytanie czy na jednym koncie mozna skorzystac z kilku bonow z 90minut.pl ?

Nie , nie można z bonusa mozna skorzystać tylko raz na jednym koncie.
Hmm, ale wcześniej ktoś pisał że "starzy" użytkownicy też załapywali się na te bony?

To co, bon dostali ale nie mogli z nich korzystać ?!

#522234 05/03/2006 16:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Chodzi mi o to, że ja już wcześniej wykorzystałem bon 100zł jako kibic Lecha, i jak ew.dostane ten to będe go mógł komuś dać, tak?

Sory za 2 posty..

#522235 05/03/2006 16:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
Chodzi mi o to, że ja już wcześniej wykorzystałem bon 100zł jako kibic Lecha, i jak ew.dostane ten to będe go mógł komuś dać, tak?

Sory za 2 posty..

Bedziesz mogl go wykorzystac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja kiedys sam odkupilem od kogos bon z akcji Legii chyba, a teraz ten z 90minut.pl i dziala bez problemu

#522236 05/03/2006 16:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
To chodzi o to, ze nie mozna wykorzystac dwoch bonow z tej samej akcji promocyjnej, podobnie jest w betathome.

#522237 05/03/2006 16:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
Witam

Mam pytanko załozyłem konto w srode ale napisałem do nich meila i dostałem kod z promocji 90.minut.pl wie ktos moze dlaczego eni da sie go wprowadzic bo wyskakuje:


This voucher is not valid for the currency in your account!

Pozdrawiam

#522238 05/03/2006 16:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Moze chodzi o walute?
Napisz do nich meila

#522239 05/03/2006 16:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
Quote
Moze chodzi o walute?
Napisz do nich meila

Mozliwe poniewaz konto mam w Funtach.

Pozdrawiam

#522240 05/03/2006 16:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
Własnie minęły 72 godziny od założenia konta...

Już wysłałem 3 maile - CO Z BONUSEM...

Zero odpowiedzi... zaczynam sie porządnie grzać...

#522241 05/03/2006 16:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
dostałęm kod juz dawno ale mam pytanie.jest tam promocja dotycząca kasyna wpłacasz 100euro grasz 10 rozdan wysyłasz majla i dostajesz drugie 10euro gratis.chce wiec przelac sobie kase do kasyna tylko nie wiem ile bo mam ustawioną walutę jako zł a proszą o przelanie euro pomozecie????????????????????????????

Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1