|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120 |
Moze mi ktos pomoc chodzi o zmiane kursow na normalne teraz mam takie dziwne jak sie zaloguje. a jak nie jestem zalogowany to normalne gdzie to zmienic idzie prosze o odpowiedz;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Ja pisalem wczoraj zeby dopisali recznie bonus bo mam konto w euro. Czekam na odpowiedz do teraz, no ale wiadomo, goracy okres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Zmienic waluty nie mozna, beda musieli zamknac Ci konto i otworzysz nowe. no ale kod do bonusa juz mi przyznali i co teraz ? Kod do bonusa wpisujesz sam, nie ma znaczenia na jakie konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
tzn ze moge na jedno kilka bonusów wbic? chyba nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Oczywiscie, ze nie, przeciez zalozysz nowe konto i tam wbijesz kod, to wszystko. Najpierw jednak zglos wszystko supportowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Nom wyslalem im maila zeby mi zmienili walute,ale nic. Wiec teraz musze wyslac jeszcze jednego o usunieciu konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Tak bedzie chyba najlepiej, oni nie maja mozliwosci zmienic waluty. Na odpowiedz mozesz sobie jednak troche poczekac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
coś chyba mają problemy z rozliczaniem. Jeszcze nie rozliczyli wczorajszego Lyonu i dzisiejszego Feyenordu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
to jest niesprawiedliwe ja wyslalem w czwartek meila i do tej pory nie mma kasy..:-/ nawet wysalem do nich meila wczoraj rano i nie odpowieidzeli do dzis.widze ze mam po promocji a takie mecze dobre byly dzisn a obrot:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
mam pytanie czy na jednym koncie mozna skorzystac z kilku bonow z 90minut.pl ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Ja mam pytanie o Wyplaty.
Jaki jest koszt drugiej wyplaty? Raz wyplacalem 28.02.06 tzn ze gdybym jutro wyplacil znow to zaplace cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
mam pytanie czy na jednym koncie mozna skorzystac z kilku bonow z 90minut.pl ? Nie , nie można z bonusa mozna skorzystać tylko raz na jednym koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
mam pytanie czy na jednym koncie mozna skorzystac z kilku bonow z 90minut.pl ? Nie , nie można z bonusa mozna skorzystać tylko raz na jednym koncie. Hmm, ale wcześniej ktoś pisał że "starzy" użytkownicy też załapywali się na te bony? To co, bon dostali ale nie mogli z nich korzystać ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Chodzi mi o to, że ja już wcześniej wykorzystałem bon 100zł jako kibic Lecha, i jak ew.dostane ten to będe go mógł komuś dać, tak?
Sory za 2 posty..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Chodzi mi o to, że ja już wcześniej wykorzystałem bon 100zł jako kibic Lecha, i jak ew.dostane ten to będe go mógł komuś dać, tak?
Sory za 2 posty.. Bedziesz mogl go wykorzystac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja kiedys sam odkupilem od kogos bon z akcji Legii chyba, a teraz ten z 90minut.pl i dziala bez problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
To chodzi o to, ze nie mozna wykorzystac dwoch bonow z tej samej akcji promocyjnej, podobnie jest w betathome.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61 |
Witam
Mam pytanko załozyłem konto w srode ale napisałem do nich meila i dostałem kod z promocji 90.minut.pl wie ktos moze dlaczego eni da sie go wprowadzic bo wyskakuje:
This voucher is not valid for the currency in your account!
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Moze chodzi o walute? Napisz do nich meila
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61 |
Moze chodzi o walute? Napisz do nich meila Mozliwe poniewaz konto mam w Funtach. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801 |
Własnie minęły 72 godziny od założenia konta...
Już wysłałem 3 maile - CO Z BONUSEM...
Zero odpowiedzi... zaczynam sie porządnie grzać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
dostałęm kod juz dawno ale mam pytanie.jest tam promocja dotycząca kasyna wpłacasz 100euro grasz 10 rozdan wysyłasz majla i dostajesz drugie 10euro gratis.chce wiec przelac sobie kase do kasyna tylko nie wiem ile bo mam ustawioną walutę jako zł a proszą o przelanie euro pomozecie????????????????????????????
|
|
|
Link skopiowany do schowka