Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
#522242 05/03/2006 16:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
Własnie minęły 72 godziny od założenia konta...

Już wysłałem 3 maile - CO Z BONUSEM...

Zero odpowiedzi... zaczynam sie porządnie grzać...

A kiedy wysłałeś tego maila o przyznanie bonusu?

Bonus: Unibet
#522243 05/03/2006 16:36
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
witam! mam pytańko czy ktoś z was zakładał konto wysyłając im maila ? w jakiej walucie założyli wam konta ?

#522244 05/03/2006 16:39
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
dostałęm kod juz dawno ale mam pytanie.jest tam promocja dotycząca kasyna wpłacasz 100euro grasz 10 rozdan wysyłasz majla i dostajesz drugie 10euro gratis.chce wiec przelac sobie kase do kasyna tylko nie wiem ile bo mam ustawioną walutę jako zł a proszą o przelanie euro pomozecie????????????????????????????

Naciskasz na zakłądkę "poker" i tam pod swoim nickeim i stanem konta masz "moje konto" - wejdź w to.

Masz do wypełnienia pola: "przekaz od" i "przekaz to":

w "przekaz od" wybierasz opcję SPORTSBETTING
kwotę jaką chcesz przelać wpisujesz w PLN

w "przekaz to" wybierasz opcję POKER
i tam kwota w euro będzie ci się pojawiać automatycznie po przeliczeniu ze złotówek.

Więc wpisujesz tak, zeby wyszła ci suma najbliżej 10 euro. (okoo 40zł)

Po czym naciskasz "przekaz"

#522245 05/03/2006 16:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
czy do obrotu wymaganego do wypłacenia kasy z bonusu liczy sie livebetting ??

#522246 05/03/2006 16:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
tak

#522247 05/03/2006 16:54
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
Quote
Quote
Własnie minęły 72 godziny od założenia konta...

Już wysłałem 3 maile - CO Z BONUSEM...

Zero odpowiedzi... zaczynam sie porządnie grzać...

A kiedy wysłałeś tego maila o przyznanie bonusu?

ja wyslalem w piatek po poludniu i dalej brak odpowiedzi ;o nie wiem, moze o mnie zapomnieli ? tongue

#522248 05/03/2006 16:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
fiasco zakładają standardowo w PLN chyba że napiszesz inaczej (sorry za post under post)

#522249 05/03/2006 16:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
Quote
Quote
Własnie minęły 72 godziny od założenia konta...

Już wysłałem 3 maile - CO Z BONUSEM...

Zero odpowiedzi... zaczynam sie porządnie grzać...

A kiedy wysłałeś tego maila o przyznanie bonusu?

Zaraz po otrzymaniu maila od nich.. ze mnie witają itd.

Wysłałem maila o bonus, tak jak pisało na 90minut.pl

#522250 05/03/2006 17:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
nie mogę się do nich zalogować??
miał ktoś już ten problem

#522251 05/03/2006 17:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Quote
Pierwszy minus dla bet24
na live Wisła-Groclin było zdarzenie "Penalty Given and Missed"
jak wiadomo Wiślak przestrzelił, drugi dobił , czyli wchodzi.

Zakład po bramce trwał może dwie minuty i został zdjęty.
Wchodzę do historii i zakład mam ... przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rozumiem , że można to zinterpretować , że "Penalty Given and Missed" zadziałało po raz wtóry, ale przecież w innych meczach na live gdy padało takie coś zdarzenie takie było wycofywane.

No i gołym okiem widać różnicę pomiędzy "Penalty Given and Missed" a "Two Penalties Given and Missed". A niewątpliwie w tym meczu było "Penalty Given and Missed". A rozliczono "2" , więc w takim razie wg bet24 zdarzenie "karny i przetrzelony" nie miał miejsca w tym meczu, co jest nieprawdą.

Zrobili błąd , więc niech płacą.

Warto mailować i wykłócać sie z nimi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Coś nie chcą odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Poczekamy , zobaczymy.


Rozliczono pozytywnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minus idzie do poczekalni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#522252 05/03/2006 17:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Macie bon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> N6MGDLJAQ jak go pewna pazera nie wykorzystała to działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdroo Odpiszcie jak działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522253 05/03/2006 17:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Quote
Własnie minęły 72 godziny od założenia konta...

Już wysłałem 3 maile - CO Z BONUSEM...

Zero odpowiedzi... zaczynam sie porządnie grzać...

A kiedy wysłałeś tego maila o przyznanie bonusu?

Zaraz po otrzymaniu maila od nich.. ze mnie witają itd.

Wysłałem maila o bonus, tak jak pisało na 90minut.pl

Spoko - ja nie wysyłałem żadnych mailii - oprócz tego z informacją o 90min. - w piątek - ok. 14.00 i dostałem go dziś między 12.00 a 17.00 (nie wiem dokładnie kiedy) - ale juz został zdeponowany - bez problemowo - narazie poza początkowymi kłopotami z logowaniem (i oczywiście blokadą przelewu przez Inteligo - na 30dni) - uważam że ten buczek jest spoko - mogliby troszkę rozszerzyć swoją ofertę - ale w sumie jest co wybrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> - wg mnie buk zdecydownie lepszy od Bandy Anonimowych Wyzyskiwaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#522254 05/03/2006 17:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Quote
Macie bon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> N6MGDLJAQ jak go pewna pazera nie wykorzystała to działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdroo Odpiszcie jak działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

koles ale ty jestes smieszny o boze..
Ja wyslalem w piatek rano i nic jeszcze nie otrzymalem.
Albo dostane jeszcze albo nie trudno. Polowa z was przeklina ten buk itp a kiedy juz dostanie bona to lizecie im dupe jak *** slowami ten buczek jest spoko itp.
Jestescie zalosni..

#522255 05/03/2006 17:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Quote
Quote
Macie bon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> N6MGDLJAQ jak go pewna pazera nie wykorzystała to działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdroo Odpiszcie jak działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

koles ale ty jestes smieszny o boze..
Ja wyslalem w piatek rano i nic jeszcze nie otrzymalem.
Albo dostane jeszcze albo nie trudno. Polowa z was przeklina ten buk itp a kiedy juz dostanie bona to lizecie im dupe jak *** slowami ten buczek jest spoko itp.
Jestescie zalosni..

Fajny byk poprostu dałem bona :/ jaki koleś

#522256 05/03/2006 18:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Quote
Quote
Quote
Macie bon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> N6MGDLJAQ jak go pewna pazera nie wykorzystała to działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdroo Odpiszcie jak działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

koles ale ty jestes smieszny o boze..
Ja wyslalem w piatek rano i nic jeszcze nie otrzymalem.
Albo dostane jeszcze albo nie trudno. Polowa z was przeklina ten buk itp a kiedy juz dostanie bona to lizecie im dupe jak *** slowami ten buczek jest spoko itp.
Jestescie zalosni..

Fajny byk poprostu dałem bona :/ jaki koleś

jak jestes taki dobroduszny to daj mi na priva.. nie mam pytan normalnie.. widzialem ze na kazdym temacie ostatni post: typexxx.. moze tylko napełniasz sobie posty tymi przykrymi wypowiedziami.. normalnie brak slow

#522257 05/03/2006 18:12
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
no masz tam kod jaki koleś o co Ci chodzi

#522258 05/03/2006 18:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
hehe mi tez daj bona:)

#522259 05/03/2006 18:31
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
widze że nikt nie dostał bona jak ma poczte na ONECIE ??? Jest taki ktoś kto dostał bona i ma konto pocztowe na onecie ??

#522260 05/03/2006 18:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Witam.

Czy próbował ktoś wplacac/wyplacac przy uzyciu karty VISA ELECTRON? Czy jest to mozliwe?

Jak poprosic o wyplate przelewem jesli zarejestrowalem sie na karte (ale na Visa Electron)

#522261 05/03/2006 18:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
widze że nikt nie dostał bona jak ma poczte na ONECIE ??? Jest taki ktoś kto dostał bona i ma konto pocztowe na onecie ??

ja i to wysłałem 2 maile i dostałem 2 bony:D

Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, Sensei, JelineK, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, burbon), 2,512 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1