Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
#522302 05/03/2006 21:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Ja mam to samo z wyplata - obrocilem 3 razy a wyskakuje ze nie :/

Bonus: Unibet
#522303 05/03/2006 21:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
GDZIE JEST MÓJ BONUSSSSSSSSSSSSSS....

Od 17.00 nie mogłem sie dodzwonić do suportu, nie odpowiadają na maile !!!!!!!!!

CH*** NIE BUKMACHER... w dupe sobie wsadźcie promocje...


eh co za palant szkoda slow

#522304 05/03/2006 21:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to mamy problem z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to nie bedzie łatwych pieniążków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522305 05/03/2006 21:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
i moze sprobujcie obrocic jeszcze chociaz z jeden raz, albo postawcie łącznie z wygraną a nie sam bonus? na BAWie sie czepiają za takie cos wlasnie, ale nic nie sugeruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#522306 05/03/2006 21:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ja zagralem 3 razy za wszystko i nic z tego, a w regulaminie pisza ze to wystarczy wiec nie bede probowal obrocic po raz czwarty bo cos im nie dziala na stronce...

#522307 05/03/2006 21:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
A wyplacał ktos kiedys od nich sos - tj. trzeba wyslac skan dowodu czy cos? Próbowal ktos wyplaty przez netler'a? I nie wiem ktos moze jaka jest minimalna kwota wyplaty?

#522308 05/03/2006 21:27
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Quote
A wyplacał ktos kiedys od nich sos - tj. trzeba wyslac skan dowodu czy cos? Próbowal ktos wyplaty przez netler'a? I nie wiem ktos moze jaka jest minimalna kwota wyplaty?

Ja bardzo cenie tego buka, wyplacalem kilka razy bez zadncyh problemow, najmniejsza kwota ktora wyplacalem to 10 euro i nie zadali zadnego skanu dowodu przy wyplatach.

#522309 05/03/2006 21:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Cos mi sie zdaje, ze zablokowali wyplaty teraz po tym bonusie, bo czują, ze bedzie lawina wyplat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i bedą pewnie skrupulatnie sprawdzali konta itp., bo jak to mozna inaczej tlumaczyc, ze nie da rady? A z supprotem pewnie ciezko teraz sie zgadac...

#522310 05/03/2006 21:32
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Wyplacal ktos od nich kiedys mozna im ufac ?
Nigdy nie gralem u nich a chce wplacic tam swoje pieniadze
Sa wiarygodni ?

dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#522311 05/03/2006 21:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Wyplacal ktos od nich kiedys mozna im ufac ?
Nigdy nie gralem u nich a chce wplacic tam swoje pieniadze
Sa wiarygodni ?

dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

jak najbardziej mozna im zaufac...

#522312 05/03/2006 21:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Mi wypłacili jakieś 3-4 tygodnie temu...

teraz znowu wpłaciłem...

#522313 05/03/2006 21:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
A wyplacał ktos kiedys od nich sos - tj. trzeba wyslac skan dowodu czy cos? Próbowal ktos wyplaty przez netler'a? I nie wiem ktos moze jaka jest minimalna kwota wyplaty?

Ja bardzo cenie tego buka, wyplacalem kilka razy bez zadncyh problemow, najmniejsza kwota ktora wyplacalem to 10 euro i nie zadali zadnego skanu dowodu przy wyplatach.
Toś full wyplacał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - gratki - faktycznie dla niektórych ten bonus jest czymś wielkim - nie pomyslałem ile mozna za to kupić lizaków - chyba ze 300-ta - ale najpierw trzeba obrócic go 3-krotnie.

Konto w tym buku mam od niedawna - ale jedno moge powiedzieć - całkiem symaptyczny - ma parę wad - ale ktorz ich nie ma?

#522314 05/03/2006 21:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Quote
[ ma parę wad - ale ktorz ich nie ma?
NO wlasnie, któż ich nie ma, nawet Ci co nie jedzą/liża lizaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no nie?

#522315 05/03/2006 21:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
Post deleted by wHiTe_StAr

#522316 05/03/2006 21:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
widze ze bawimy sie w kasliwe uwagi, ale kolega bombka82 przegina jak na moj gust

#522317 05/03/2006 21:52
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Post deleted by wHiTe_StAr

#522318 05/03/2006 21:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Ehh...

No i czekanie od czwartku na maila zwrotnego z bet24.com z bonusem dzięki 90minut.pl chyba już nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Może to wina tej mojej poczty na wp.pl ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Szkoda, bo chciałem sprawdzić sobie tego buka...

Gratuluje Wszystkim którzy dostali te gratisowe 100 PLN a zarazem współczuje tym, którzy tak, jak ja niedoczekali sie na BON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


Milej nocy...

#522319 05/03/2006 21:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
od razu ban dla tego debila, myśli, że frajerów tu znajdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#522320 05/03/2006 21:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
Quote
Ehh...

No i czekanie od czwartku na maila zwrotnego z bet24.com z bonusem dzięki 90minut.pl chyba już nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Może to wina tej mojej poczty na wp.pl ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Szkoda, bo chciałem sprawdzić sobie tego buka...

Gratuluje Wszystkim którzy dostali te gratisowe 100 PLN a zarazem współczuje tym, którzy tak, jak ja niedoczekali sie na BON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


Milej nocy...


Jakbys czytał uwaznie na stronie BEt24 mieli swego czasu prosbe aby nie zakłądac kont na WP i o2 bo meile niedochodza.

Pozdrawiam

#522321 05/03/2006 22:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Quote
od razu ban dla tego debila, myśli, że frajerów tu znajdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />


Mam nadzieje, że to nie odnosi sie do mojego posta...



Quote
Jakbys czytał uwaznie na stronie BEt24 mieli swego czasu prosbe aby nie zakłądac kont na WP i o2 bo meile niedochodza.

Pozdrawiam


Myślisz, że jak wyśle do nich @ z innym adresem zwrotnym (nie wp.pl oraz 02.pl) to jest jakaś szansa jeszcze ?

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1