|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Ja mam to samo z wyplata - obrocilem 3 razy a wyskakuje ze nie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
GDZIE JEST MÓJ BONUSSSSSSSSSSSSSS....
Od 17.00 nie mogłem sie dodzwonić do suportu, nie odpowiadają na maile !!!!!!!!!
CH*** NIE BUKMACHER... w dupe sobie wsadźcie promocje... eh co za palant szkoda slow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to mamy problem z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to nie bedzie łatwych pieniążków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
i moze sprobujcie obrocic jeszcze chociaz z jeden raz, albo postawcie łącznie z wygraną a nie sam bonus? na BAWie sie czepiają za takie cos wlasnie, ale nic nie sugeruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ja zagralem 3 razy za wszystko i nic z tego, a w regulaminie pisza ze to wystarczy wiec nie bede probowal obrocic po raz czwarty bo cos im nie dziala na stronce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
A wyplacał ktos kiedys od nich sos - tj. trzeba wyslac skan dowodu czy cos? Próbowal ktos wyplaty przez netler'a? I nie wiem ktos moze jaka jest minimalna kwota wyplaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
A wyplacał ktos kiedys od nich sos - tj. trzeba wyslac skan dowodu czy cos? Próbowal ktos wyplaty przez netler'a? I nie wiem ktos moze jaka jest minimalna kwota wyplaty? Ja bardzo cenie tego buka, wyplacalem kilka razy bez zadncyh problemow, najmniejsza kwota ktora wyplacalem to 10 euro i nie zadali zadnego skanu dowodu przy wyplatach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Cos mi sie zdaje, ze zablokowali wyplaty teraz po tym bonusie, bo czują, ze bedzie lawina wyplat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i bedą pewnie skrupulatnie sprawdzali konta itp., bo jak to mozna inaczej tlumaczyc, ze nie da rady? A z supprotem pewnie ciezko teraz sie zgadac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Wyplacal ktos od nich kiedys mozna im ufac ? Nigdy nie gralem u nich a chce wplacic tam swoje pieniadze Sa wiarygodni ?
dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wyplacal ktos od nich kiedys mozna im ufac ? Nigdy nie gralem u nich a chce wplacic tam swoje pieniadze Sa wiarygodni ?
dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> jak najbardziej mozna im zaufac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Mi wypłacili jakieś 3-4 tygodnie temu...
teraz znowu wpłaciłem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
A wyplacał ktos kiedys od nich sos - tj. trzeba wyslac skan dowodu czy cos? Próbowal ktos wyplaty przez netler'a? I nie wiem ktos moze jaka jest minimalna kwota wyplaty? Ja bardzo cenie tego buka, wyplacalem kilka razy bez zadncyh problemow, najmniejsza kwota ktora wyplacalem to 10 euro i nie zadali zadnego skanu dowodu przy wyplatach. Toś full wyplacał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - gratki - faktycznie dla niektórych ten bonus jest czymś wielkim - nie pomyslałem ile mozna za to kupić lizaków - chyba ze 300-ta - ale najpierw trzeba obrócic go 3-krotnie. Konto w tym buku mam od niedawna - ale jedno moge powiedzieć - całkiem symaptyczny - ma parę wad - ale ktorz ich nie ma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
[ ma parę wad - ale ktorz ich nie ma? NO wlasnie, któż ich nie ma, nawet Ci co nie jedzą/liża lizaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7 |
Post deleted by wHiTe_StAr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
widze ze bawimy sie w kasliwe uwagi, ale kolega bombka82 przegina jak na moj gust
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Post deleted by wHiTe_StAr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Ehh...
No i czekanie od czwartku na maila zwrotnego z bet24.com z bonusem dzięki 90minut.pl chyba już nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Może to wina tej mojej poczty na wp.pl ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Szkoda, bo chciałem sprawdzić sobie tego buka...
Gratuluje Wszystkim którzy dostali te gratisowe 100 PLN a zarazem współczuje tym, którzy tak, jak ja niedoczekali sie na BON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Milej nocy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
od razu ban dla tego debila, myśli, że frajerów tu znajdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61 |
Ehh...
No i czekanie od czwartku na maila zwrotnego z bet24.com z bonusem dzięki 90minut.pl chyba już nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Może to wina tej mojej poczty na wp.pl ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Szkoda, bo chciałem sprawdzić sobie tego buka...
Gratuluje Wszystkim którzy dostali te gratisowe 100 PLN a zarazem współczuje tym, którzy tak, jak ja niedoczekali sie na BON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Milej nocy... Jakbys czytał uwaznie na stronie BEt24 mieli swego czasu prosbe aby nie zakłądac kont na WP i o2 bo meile niedochodza. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
od razu ban dla tego debila, myśli, że frajerów tu znajdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Mam nadzieje, że to nie odnosi sie do mojego posta... Jakbys czytał uwaznie na stronie BEt24 mieli swego czasu prosbe aby nie zakłądac kont na WP i o2 bo meile niedochodza.
Pozdrawiam Myślisz, że jak wyśle do nich @ z innym adresem zwrotnym (nie wp.pl oraz 02.pl) to jest jakaś szansa jeszcze ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|