Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
#522282 05/03/2006 19:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Przykro mi o tym mowic ale dla mnie bet24 to jeden z najgorszych bukow chodzi o oferte np. dzis mimo, ze niedziela nie bylo oferty na hokej czeski i slowacki to skandal jak na takiego bukmachera i nawet wszelkie promocje nie pomogą !

Bonus: Unibet
#522283 05/03/2006 20:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Powtarzam posta - czy ktos juz obrócił 3 x kwotą i mógł wyplacic? bo ja tak zrobilem, tj. 3 x zagralem za 100 i nie moge wyplacic (nie wiem czemu!)

P.S. jaka jest minimalna kwota wypłaty?

#522284 05/03/2006 20:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ja zawsz obracałem więcej niż 3 razy... poprostu trochę pograłem sobie...

nie wiem jaka minimalna może z 10zł

#522285 05/03/2006 20:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Mam pytanko czy bony z Żylety mozna wykorzystac po bonach z 90minut.pl ?

#522286 05/03/2006 20:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Mam pytanko czy bony z Żylety mozna wykorzystac po bonach z 90minut.pl ?

mozesz cos wiecej powiedziec o bonach z "Żylety"?

#522287 05/03/2006 20:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
NO ale wlasnie, mam taki problem, ze obrócilem 3 x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a podobno 3 x wlasnie trzeba obrócic, a wyskakuje mi ze nie moge wyplacic, bo musze 3 obrócic..?

#522288 05/03/2006 20:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Quote
Mam pytanko czy bony z Żylety mozna wykorzystac po bonach z 90minut.pl ?

mozesz cos wiecej powiedziec o bonach z "Żylety"?

Na stadionie Legii rozdawano bony , nie wiem czy to ta sama akcja promocyjna co 90minut.pl bo bonow z jednej akcji laczyc nie mozna zas z innej owszem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522289 05/03/2006 20:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Mam ten sam problem co hooli

#522290 05/03/2006 20:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Powtarzam posta - czy ktos juz obrócił 3 x kwotą i mógł wyplacic? bo ja tak zrobilem, tj. 3 x zagralem za 100 i nie moge wyplacic (nie wiem czemu!)

cytat z e-maila od Bet24
Jednocześnie przypominamy, że aby wypłacić
pieniądze, trzeba zagrać za trzykrotność wartości bonusa - nie musisz
wpłacać żadnych własnych środków!



Widocznie te 2 kupony masz jeszcze nie rozliczone

#522291 05/03/2006 20:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Quote
Mam pytanko czy bony z Żylety mozna wykorzystac po bonach z 90minut.pl ?
Też bym sie chciał dowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#522292 05/03/2006 20:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
julia-kasia - tzn. jak nie rozliczone, jak gralem za tą kase, tj. postawilem 100 zł, i jak wygralem, to chyba mi rozliczyli i zagralem znowu za 100 zł i potem znowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cos mi swita, ze moze jest jakis limit wyplaty, tj. 150 zł (w BAW tak jest, chyba 120 zł)?

#522293 05/03/2006 20:14
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
pojawia sie problem z wyplatami a bylo tak pieknie z nimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> zrobilem obrot ponad ta trzykrotnosc i nie moge wyplacic ... co jest z ta firma ? przeciez to stajnia Nordic Bet ... fuuuuck ... damy im szanse do jutra

#522294 05/03/2006 20:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
W sumie sie nie dziwie im ze zablokowali :0 zrobili troche zle z tą promocją:) za duze kwota, i pewnie bedą mieli w plecy gruby sos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Btw. - moze oni w niedziele nie wyplacaja? tongue juz nie mam pomyslu, czemu nie mozna...
P.S. - probowalem ktos wyplacac przez netler'a?

#522295 05/03/2006 20:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Witam mam takie pytanie prowadził ktoś kiedyś transakcje mb z urzynkownikiem o meilu sebik82@op.pl prosze o jakieś jego gg albo inne dane. Dziekuje

#522296 05/03/2006 20:16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
narazie się uspokujcie...

są zawaleni emailami itd. trochę ich to przerosło...


MAM PYTANIE?

czy jest ktoś kto robiłdo nich wpłatę w środę z mBanku, zapewne na kwotę 100zł żeby dostać podwojenie?
interesuje mnie czy przyjęli jego wpłatę, czy ma kasę na koncie...


WAŻNE!!!

#522297 05/03/2006 20:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
GDZIE JEST MÓJ BONUSSSSSSSSSSSSSS....

Od 17.00 nie mogłem sie dodzwonić do suportu, nie odpowiadają na maile !!!!!!!!!

CH*** NIE BUKMACHER... w dupe sobie wsadźcie promocje...

#522298 05/03/2006 20:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
narazie się uspokujcie...

są zawaleni emailami itd. trochę ich to przerosło...

ale wypłata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hmmm, cos mi sie wydaje, ze zablokowali to specjalnie i będą teraz kombinowali jak nie wyplacic, oj cos tak czuje, ze bedzie ciezko. To wszytsko byloby za piekne zeby bylo prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (a moze? :PP)

mi sie nie spieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wazne zeby wyplacili

#522299 05/03/2006 20:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Quote
GDZIE JEST MÓJ BONUSSSSSSSSSSSSSS....

Od 17.00 nie mogłem sie dodzwonić do suportu, nie odpowiadają na maile !!!!!!!!!

CH*** NIE BUKMACHER... w dupe sobie wsadźcie promocje...

Heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja bym sobie chetnie wsadzil, jakby mi wybulili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522300 05/03/2006 20:49
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
narazie się uspokujcie...

są zawaleni emailami itd. trochę ich to przerosło...


MAM PYTANIE?

czy jest ktoś kto robiłdo nich wpłatę w środę z mBanku, zapewne na kwotę 100zł żeby dostać podwojenie?
interesuje mnie czy przyjęli jego wpłatę, czy ma kasę na koncie...


WAŻNE!!!
ja zlecilem wplate w niedziele wieczorem z mbanku.... bylo to 150zł a w środe popołudniu kasa już byla na koncie w wysokości 300Pln pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#522301 05/03/2006 20:55
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Tez mam zamiar tam wpłacić 150zł i mam nadzieję, ze po tych ostatnich bonusach buk nie zbankrutuje :]

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,644 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,268
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1