|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
ja zagralem 3 razy za wszystko i nic z tego, a w regulaminie pisza ze to wystarczy wiec nie bede probowal obrocic po raz czwarty bo cos im nie dziala na stronce... A masz ugrane 150zł? Minimalna wypłata z bet24 wynosi 150zł...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61 |
Pablo_NFG
MOzliwe ze tak choc nie wiem bo oprocz tego ze wysłałem meila zadałem jescze pytanie ale niestety na nie juz nie pofatygowali sie odpowiedziec a wzieli tylko i wkleili ta sama tresc co wszystkim ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ja zagralem 3 razy za wszystko i nic z tego, a w regulaminie pisza ze to wystarczy wiec nie bede probowal obrocic po raz czwarty bo cos im nie dziala na stronce... A masz ugrane 150zł? Minimalna wypłata z bet24 wynosi 150zł... tu ktos pisal ze wyplacal 10euro wiec skad to info ze min. jest 150? poza tym wyskakuje mi okno z ostrzezeniem gdzie jest napisane, ze nie obrocilem bonusa, nic nie ma o wysokosci tej kwoty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
ja zagralem 3 razy za wszystko i nic z tego, a w regulaminie pisza ze to wystarczy wiec nie bede probowal obrocic po raz czwarty bo cos im nie dziala na stronce... A masz ugrane 150zł? Minimalna wypłata z bet24 wynosi 150zł... Ciekawe ską to kolega wyciągnąl ,że 150 zl??? Ja wypłacalem od nich 111 zł i kasa doszła na konto i też to było z vouchera tylko ,że z innej promocji(na jednej ze stron drużyny z nad morza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Cos mi sie wydaje, ze ktos chyba pisal na stronce 90 minut, ze trzeba miec minium 150 zeby wyplacic... sam nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
o 22:59 zostały wysłana partia bonów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Cos mi sie wydaje, ze ktos chyba pisal na stronce 90 minut, ze trzeba miec minium 150 zeby wyplacic... sam nie wiem masz racje, tak tam pisza w komentarzach, dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
BONY do BET24.com
100zl w cenie 50zl z kampanii 90minut.pl
KONTAKT na priv
WPLATA DO mBANKU
na forum jestem do 0:30 jakby ktos byl chetny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Post deleted by wHiTe_StAr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Dostałem 2 bony na jedną poczte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> nice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no ale sobie nie wklepie 2 kodów na jedno konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no to go opyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chętni na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dam symboliczną złotówkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka