|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
NBA 4.03.2006
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 19:00 New Jersey Nets - Toronto Raptors <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 Miami Heat - Atlanta Hawks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Milwaukee Bucks - New York Knicks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 San Antonio Spurs - Portland Trailblazers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Denver Nuggets - Orlando Magic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
New jersey-toronto uwazam ze jersy wygra ten mecz graja u siebie sklad maja rowniez lepszy a i zwyciestwa sa im potrzebne
miami-atlanta 1 ale nie po takim kursie niewiem jakie jest handi ale gora 12.5 bym sie skusil wieksze odpuszczam
milwauke-new york new york gra slabo a kozly u siebie z takimi ekipami wygrywaja i nie widze tu innej mozliwosci
san antonio-portland 1 to samo co w przypadku miami jescze zagralbym under ale ciekaw jetsm na ile ustawiona jest llinia ja bym dal osobiscie 188.5 i gralbym under
denver-orlando ostatnio denver coraz lepiej sie spisuje a orlando mimo dobrej ekipy nic specjalnego i sadze ze bedzie tu jedynka wygrana denver w granicach 10 oczek
LA lakers-detroit kobe sam meczu nie ygra i jak mialbym grac to gralbym dwojke ale ja osobiscie ten mecz odpusczam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
sory, ze nie na qasi, ale jestem tak zagotowany, ze musze sobie poprostu ulzyc. To co zasrańce z Detroit zrobili pod koniec 3 qwarty i kontynuowali w 4 to jest qrwa obraz nędzy i rozpaczy... dali sobie jebnąć 21 pkt z rzędu... Jak oni tego meczu nie wygraja, to chyba sie qrwa pochlastam...
Last edited by kewin; 06/03/2006 00:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
sory, ze nie na qasi, ale jestem tak zagotowany, ze musze sobie poprostu ulzyc. To co zasrańce z Detroit zrobili pod koniec 3 qwarty i kontynuowali w 4 to jest qrwa obraz nędzy i rozpaczy... dali sobie jebnąć 21 pkt z rzędu... Jak oni tego meczu nie wygraja, to chyba sie qrwa pochlastam... Wiara... wiara.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Pistons C'mon P.s Foozie nasze posty, raczej bałaganu nie narobiły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 06/03/2006 00:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
[color:"red"] Niemusisz sie wyżywać w temacie
Last edited by kewin; 06/03/2006 00:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Jestem w szoku te lajzy wogóle nie istnieją pod koszem, a ta bladź price, anorektyk zasrany niech lepiej włozy żółta koszulkę, bo wygrał dzisiaj mecz Lakersom
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
-8 45sek. chyba po meczu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mi też kończyli Pistons tripelka u naziemnych.... na szczeście zagralem lekką kontre w necie... ale niedosyt jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Niedosyt ?? Ja to nazwę po imieniu...to jest sqrwysyństwo w najczystszym wydaniu... gdyby przegrywali od początku, to Ok...mieli słabszy dzien, huj tam. Ale oni na 1,5 przed koncem 4 qwarty prowadzili chyba 12 pkt. Sory za zachowanie, ale nie wytrzymałem, myślę, ze ten kuponik mnie chociaż trochę wytłumaczy... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
oczywiscie na 1,5 przed koncem 3 qwarty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
To przynajmniej ja powiem, że troszkę zminimalizował mi starty z wczorajszego (a właściwie dzisiejszego) tenisa - Chela, Penneta. Szkoda że nie poszlo za wiekszą stawkę - starty byłby jeszcze mniejsze. Fozzie - wyrazy wspołczucia - to byl naprawde ładny kuponik.
|
|
|
Link skopiowany do schowka