19:00 New Jersey Nets - Toronto Raptors 19:00 New Jersey Nets - Toronto Raptors
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#522333 04/03/2006 10:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 4.03.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 19:00 New Jersey Nets - Toronto Raptors
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 Miami Heat - Atlanta Hawks
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Milwaukee Bucks - New York Knicks
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 San Antonio Spurs - Portland Trailblazers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Denver Nuggets - Orlando Magic
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons

- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU

Bonus: Unibet
#522334 04/03/2006 13:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
New jersey-toronto uwazam ze jersy wygra ten mecz graja u siebie sklad maja rowniez lepszy a i zwyciestwa sa im potrzebne

miami-atlanta 1 ale nie po takim kursie niewiem jakie jest handi ale gora 12.5 bym sie skusil wieksze odpuszczam

milwauke-new york new york gra slabo a kozly u siebie z takimi ekipami wygrywaja i nie widze tu innej mozliwosci

san antonio-portland 1 to samo co w przypadku miami jescze zagralbym under ale ciekaw jetsm na ile ustawiona jest llinia ja bym dal osobiscie 188.5 i gralbym under

denver-orlando ostatnio denver coraz lepiej sie spisuje a orlando mimo dobrej ekipy nic specjalnego i sadze ze bedzie tu jedynka wygrana denver w granicach 10 oczek

LA lakers-detroit kobe sam meczu nie ygra i jak mialbym grac to gralbym dwojke ale ja osobiscie ten mecz odpusczam

#522335 05/03/2006 05:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
sory, ze nie na qasi, ale jestem tak zagotowany, ze musze sobie poprostu ulzyc.
To co zasrańce z Detroit zrobili pod koniec 3 qwarty i kontynuowali w 4 to jest qrwa obraz nędzy i rozpaczy... dali sobie jebnąć 21 pkt z rzędu...
Jak oni tego meczu nie wygraja, to chyba sie qrwa pochlastam...

Last edited by kewin; 06/03/2006 00:40.
#522336 05/03/2006 05:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
sory, ze nie na qasi, ale jestem tak zagotowany, ze musze sobie poprostu ulzyc.
To co zasrańce z Detroit zrobili pod koniec 3 qwarty i kontynuowali w 4 to jest qrwa obraz nędzy i rozpaczy... dali sobie jebnąć 21 pkt z rzędu...
Jak oni tego meczu nie wygraja, to chyba sie qrwa pochlastam...

Wiara... wiara.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

NY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Pistons C'mon

P.s
Foozie nasze posty, raczej bałaganu nie narobiły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 06/03/2006 00:41.
#522337 05/03/2006 05:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
[color:"red"] Niemusisz sie wyżywać w temacie

Last edited by kewin; 06/03/2006 00:42.
#522338 05/03/2006 05:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Jestem w szoku te lajzy wogóle nie istnieją pod koszem, a ta bladź price, anorektyk zasrany niech lepiej włozy żółta koszulkę, bo wygrał dzisiaj mecz Lakersom

#522339 05/03/2006 06:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
-8 45sek. chyba po meczu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mi też kończyli Pistons tripelka u naziemnych.... na szczeście zagralem lekką kontre w necie... ale niedosyt jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#522340 05/03/2006 06:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Niedosyt ?? Ja to nazwę po imieniu...to jest sqrwysyństwo w najczystszym wydaniu... gdyby przegrywali od początku, to Ok...mieli słabszy dzien, huj tam.
Ale oni na 1,5 przed koncem 4 qwarty prowadzili chyba 12 pkt.
Sory za zachowanie, ale nie wytrzymałem, myślę, ze ten kuponik mnie chociaż trochę wytłumaczy...

[Linked Image]

#522341 05/03/2006 06:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
oczywiscie na 1,5 przed koncem 3 qwarty...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Post deleted by kewin

#522343 05/03/2006 06:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
To przynajmniej ja powiem, że troszkę zminimalizował mi starty z wczorajszego (a właściwie dzisiejszego) tenisa - Chela, Penneta. Szkoda że nie poszlo za wiekszą stawkę - starty byłby jeszcze mniejsze.
Fozzie - wyrazy wspołczucia - to byl naprawde ładny kuponik.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1