|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118 |
Mam pytanie, czy są buki, na które można wpłacić i wypłacić kasę z e-golda, evocash lub e-bulion? Jeśli nie, to ewenualnie, u których bukmacherów mozna przesyłać pieniądze pomiędzy użytkownikami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
na pewno fonbet.com innych nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
w GB istnieje opcja wpłaty przez e-gold, jednak wypłata tylko prez moneyboookers - lub czekiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Znalazłem dzisiaj cos takiego: http://www.betting-gold.com z tego co tam widze to honoruja tylko e-gold,najmniejsza stawka na zaklad to 0,20$,nie wiem jak sie tam obstawia,jezeli ktos sie orientuje albo gra juz w tej firmie prosze o jakies info. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Dokonując przelewu na konto e-gold w memo wpisujesz numer spotkania i swój typ. Mozna grać Combosy. W razie wygranej kasa na drugi dzień jest przelewana na twoje konto e-gold.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Ballack <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie dzieki za info
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67 |
ktoś juz grał tam ??? wypłacają wygrane?? mozna im zaufać czy niekoniecznie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
ja osobiscie nie jestem przekonany co do tego buka
ATTENTION, PLEASE!!! Payments for winnings of 2004 02 19, will be made tomorrow. Sorry for inconvenience..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67 |
zagrałem kontrolnie za minimum czyli 0,2 USD no i wypłacili wygraną tylko ciekawi mnie czy przy wyzszych kwotach też wypłacają??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118 |
mógłby ktoś więcej napisać o tym buku.Czy są wyplacalni itd. itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka