|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Jednak over pokryty wczoraj, oglądałem tylko połowkę z moim underem i poszedłem spać. Graty  Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Już nie wiem co z tymi Chinami na bet 0-1 a na futbol24 znikneło i 0-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Marsylia over 2,5 Baya York  Typu nie neguje, bo z overami bywa różnie, ale Inter do Marsylii jedzie się bronić. Wczoraj pojawił się nawet przypuszczalny skład bez Sneijdera, z 4 defensywnymi pomocnikami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
bayern @1.66 to chyba dobry bet chyba warto jeszcze poczekać, może jeszcze wzrosnąć. Z całym szacunkiem dla Basel ale za wysokie progi. Jedyny problem to brak Bastiana jak zagrają tak jak z Freiburgiem to wątpie że chociaż 1pkt wywiozą ze Szwajcarii myślami byli przy LM, Robben nie grał od początku, ewidentnie się oszczędzali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Marsylia over 2,5 Baya York  Typu nie neguje, bo z overami bywa różnie, ale Inter do Marsylii jedzie się bronić. Wczoraj pojawił się nawet przypuszczalny skład bez Sneijdera, z 4 defensywnymi pomocnikami.  to dzieki za wiadomosc bo skladow nie sprawdzalem w takim razie blizej mi do x2 badz 2 na DNB 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
panowie dzis Marsylia czysta 1? Inter w dołku.. Bayernu nie tykam.. prędzej over 2.5 Basel napewno cos strzeli.. W koncu wyeliminowali MANU.. Defensywa MU a defensywa Bayernu. Poza tym Mu wtedy było w dołku, Baya takiego dołku nie ma. Dla mnie Baya dziś ich powiezie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Marsylia over 2,5 Baya York  Typu nie neguje, bo z overami bywa różnie, ale Inter do Marsylii jedzie się bronić. Wczoraj pojawił się nawet przypuszczalny skład bez Sneijdera, z 4 defensywnymi pomocnikami.  to dzieki za wiadomosc bo skladow nie sprawdzalem w takim razie blizej mi do x2 badz 2 na DNB  Teraz widzę przewidywane składy na dziś i wygląda, to tak: INTER (4-4-1-1): Julio Cesar, Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo, Zanetti, Cambiasso, Stankovic, Poli, Sneijder, Milito (Forlan).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Marsylia over 2,5 Baya York  Typu nie neguje, bo z overami bywa różnie, ale Inter do Marsylii jedzie się bronić. Wczoraj pojawił się nawet przypuszczalny skład bez Sneijdera, z 4 defensywnymi pomocnikami. OM bez Gigniaca i Remiego więc under sam się nasuwa ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Chiny jednak 0-0 co za oszuści  !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,155
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,155 |
wie ktoś może jak Bwin rozlicza mecze które się nie odbyły a dokładnie chodzi mi o Ross County - Morton bo tylko to mi zostało na wczorajszym kuponie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
wie ktoś może jak Bwin rozlicza mecze które się nie odbyły a dokładnie chodzi mi o Ross County - Morton bo tylko to mi zostało na wczorajszym kuponie anulują, przynajmniej jak tam grałem to tak było i wątpie zeby to sie zmienilo (ok 2 lata temu)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
bayern @1.66 to chyba dobry bet chyba warto jeszcze poczekać, może jeszcze wzrosnąć. Z całym szacunkiem dla Basel ale za wysokie progi. Jedyny problem to brak Bastiana jak zagrają tak jak z Freiburgiem to wątpie że chociaż 1pkt wywiozą ze Szwajcarii myślami byli przy LM, Robben nie grał od początku, ewidentnie się oszczędzali Domel - to że Robben nie grał od początku to mega wzmocnienie, bo ja wszedl to sorry - cień zawodnika, którego bardzo lubie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Arabi 1111111111-0  Chiny czerwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Arabi 1111111111-0  Chiny czerwo  Kuwejt również  co za mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Chiny 111111111111 ale czy to prawda ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
Chiny bedzie under.. pogralbym under 1.5 ale zdjeli z bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Chiny bedzie under.. pogralbym under 1.5 ale zdjeli z bet 10 na 10  więc może dwie jeszcze wpadną  zdjeli bo tam niezły cyrk w tym meczu musi być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
skad to info ze 10 na 10?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
Probierz za Bakero w Lechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
Arbil 2-0..ciekawe jak te chinole zagrajÄ…
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|