|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Bilbao Anderlecht Udinese aw jutro  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
fajne kursy beda w przyszlym sezonie CL na Basel  Przecież oni nie utrzymają piłkarzy, stanie się to samo co z Monaco, Kopenhaga i Stuttgartem, nie wiem na co liczysz no nie wiem czy nie utrzymają, po za tym wielu dobrych piłkarzy chciało by grać w takiej druzynie Nie przesadzajmy, jednosezonowcy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Bilbao Anderlecht Udinese awjutro  ? Natalia zagra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Bilbao Anderlecht Udinese awjutro  ? Natalia zagra? Nie, ani on, ani Isla
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Bilbao Anderlecht Udinese awjutro  ? Natalia zagra? Nie, ani on, ani Isla Nie ma się co pakować w Udine, to pewne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
LE to chyba najłatwiejsze rozgrywki do przewidzenia, czwartki zawsze udane ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
to też miałem na myśli że z dużej chmury mały deszcz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2011
Posty: 111 |
LE to chyba najłatwiejsze rozgrywki do przewidzenia, czwartki zawsze udane ; ) jutro o tej porze bedziesz co innego pisal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Santos strzelic drugiego gola  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
LE to chyba najłatwiejsze rozgrywki do przewidzenia, czwartki zawsze udane ; ) jutro o tej porze bedziesz co innego pisal  WHY? nie stwierdzam tego na podstawie jednego czwartku ale na podstawie półtora sezonu, także nawet jutrzejszy dzień nie zmieni mojego zdania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452 |
VELEZ powinno pojechać meksykańców na lajcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Santos strzelic drugiego gola   2-0 dziekuje,a teraz mozecie isc w miasto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
fajne kursy beda w przyszlym sezonie CL na Basel  Przecież oni nie utrzymają piłkarzy, stanie się to samo co z Monaco, Kopenhaga i Stuttgartem, nie wiem na co liczysz Już jednego sprzedali za 10 albo 12 mln euro do Bayernu ale przejdzie dopiero po meczach z Bayernem albo później nie pamiętam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
fajne kursy beda w przyszlym sezonie CL na Basel  Przecież oni nie utrzymają piłkarzy, stanie się to samo co z Monaco, Kopenhaga i Stuttgartem, nie wiem na co liczysz Już jednego sprzedali za 10 albo 12 mln euro do Bayernu ale przejdzie dopiero po meczach z Bayernem albo później nie pamiętam Na koniec sezonu z tego co się orientuje. Nie ten poziom budżetu, nie ta liga aby robić z tej drużyny stałego uczestnika LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
fajne kursy beda w przyszlym sezonie CL na Basel  Przecież oni nie utrzymają piłkarzy, stanie się to samo co z Monaco, Kopenhaga i Stuttgartem, nie wiem na co liczysz Już jednego sprzedali za 10 albo 12 mln euro do Bayernu ale przejdzie dopiero po meczach z Bayernem albo później nie pamiętam Na koniec sezonu z tego co się orientuje. Nie ten poziom budżetu, nie ta liga aby robić z tej drużyny stałego uczestnika LM. Nie ten poziom nie ta liga ale i tak 2-3 klasy wyżej niż polski poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Nie ten poziom nie ta liga ale i tak 2-3 klasy wyżej niż polski poziom Szwajcaria ma od dawna to co u nas dopiero się buduje (stadiony, bioska, profesjonalizm). U nas wygląda to coraz lepiej, fajnie gra Śląsk, Legia. Lech i Wisła miewają przebłyski. Poza tym jak Wisła grała w pucharze uefa z Schalke, Lazio i Parma to wtedy oni nam mogli zazdrościć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
Deportivo Cali w Pucharze Kolumbii - 87 minuta 0-1, kurs na zwycięstwo 126 zł. 94 minuta - wynik 2-1  .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|