Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#522707 30/03/2006 20:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
hyhy no ja nie wieze za bardzo zeby dalo sie cokolwiek z tamtad wyplacic dlatego tez zalozylem konto z calkowicie fikcyjnymi danymi, tylko po to aby sie pobawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na rulete ugralem ponad 400$ i teraz sobie obstawiam NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#522708 31/03/2006 09:17
Dołączył: Jun 2005
Posty: 77
Q
journeyman
journeyman
Q Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 77
nie obraz sie .....ale mogles sobie wziasc kartke i dlugopis i fikcyjnie grac dla zabawy....a tak jesli uda ci sie obrocic kase 18 razy to tylko bedziesz zalowal ze nie mozesz wyplacic 50Euro......czemy nie podales swoich prawdziwych danych? wstydzisszseri imienia albo nazwiska?
hehhe

#522709 31/03/2006 13:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
taaaa jasne ze sie wstydze... pomysl jezeli nie sa wyplacalni to nic nie stracilem a jezeli sa to zaloze sobie konto na swoje dane i uzbieram jeszcze raz... zaden problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522710 01/04/2006 13:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
działa wam ten Cashier ktos wyplacil wogole z tego syfu cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#522711 02/04/2006 13:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 77
Q
journeyman
journeyman
Q Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 77
...co to za buk wczoraj rano wszedl mi kurs a dzisajj zaklad dalej pending...chyba sobie podaruje ten bonusik bo moge pozniej zalowacx starconego caasu...innym tez tak radze

#522712 14/04/2006 17:28
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
UP


idzie stamtad wyplacic czy wywalic z ulubionych? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#522713 15/04/2006 06:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Pisałem do nich żeby wypłacić kase, w sumie stoczyłem gadke około 30 e-maili (ale to także w innych sprawach) poprosili mnie o numer konta w neteller, podalem, i odpowiedzi juz nie ma, pisalem jeszcze dwa maile ktore zostaly bez odpowiedzi.
Dostałem jednak maila, z netelleru że ktoś chciał mi wpłacić kase i zebym założył konto (w netellerze mam innego maila niż w freebetsworld) ale to raczej z innej firmy...
Ogólnie buk daremny i straciłem chyba tylko troche swojego czasu...

#522714 15/04/2006 06:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Oto mój mail do nich, ciekawe co odpiszą, nie wiem czy jest w 100% poprawny gramatycznie, ale chyba zrozumią o co chodzi;) Ogólnie to mam tam troche kaski i szkoda by było tego nie wypłacić. Zaproponowali mi kaske, za linki z forum gdzie opisze ich promocje, a teraz nawet kasy nie chcą wypłacić.
Hello Mr. James Edison,
I`m writing again, you offered my cash for reffering you on Polish and English forums.
Soo I do it, now when I done every conditions of bonus, and when I want to withdraw my fairly earn money, you didn`t even answer on my e-mail. Soo I`m telling you, that I`m waiting since now one week. If I don`t get my money, I`m going to write on every Polish and English forum which I know, and which google could find, about all of these. Trust me, I could reffer you, and now I can make you really unpopular, belive me...
(Tutaj moje dane kontaktowe)
Soo if you don`t give me my cash, on next saturday you will be able to read about your service everywhere <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Best regards(:D)
podpis

#522715 02/06/2006 07:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
UP

wyplacil ktos czy usuwac adres z ulubionych?

#522716 02/06/2006 09:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
usuwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522717 02/06/2006 13:20
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
a moze ktos inny niz specjalista od rachunkowosci, finansow i zarzadzania strategicznego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wie?

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1