|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
mam pytanko do użytkowników Inteligo, czy ktoś z Was wypłacał już kasę z Unibetu na konto w tym właśnie banku?? jeżeli tak ile czasu zajęła realizacja transakcji?? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
Witam zasiliłem konto inteligo przelewem w banku pko bp po jakim czsie kwota zostanie zaksięgowana. Zaczyna mi gul chodzić bo do tych patałachów już godzine się nie mogę dodzwonic a ta melodyjka doprowadza mnie do pasjii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał broodii: [qb]Witam zasiliłem konto inteligo przelewem w banku pko bp po jakim czsie kwota zostanie zaksięgowana. Zaczyna mi gul chodzić bo do tych patałachów już godzine się nie mogę dodzwonic a ta melodyjka doprowadza mnie do pasjii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] przyjdzie wpłata wraz z kolejna sesja elixir
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
zara moment wpłaty dokonałem miedzy 10.30 a 11.30 czy nie czas aby juz były. a po zatym co to za servis całodobowy jak nikt nie odbiera tylko ta wstrętna muzyczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> dz luno za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22 |
to potrafi trwac nawet jeden dzien niestety ,przynajmniej ja tam mialem ze wplacilem rano a kasa byla dopiero na drugi dzien ,a co do ich infolinii to lepiej sobie daruj ja tam wydzwanialem przez tydzien i dopiero za entym razem udalo mi sie dodzwonic ale odradzam lepiej od razu zadzwonic na ten warszawski nr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał broodii: [qb]zara moment wpłaty dokonałem miedzy 10.30 a 11.30 czy nie czas aby juz były. a po zatym co to za servis całodobowy jak nikt nie odbiera tylko ta wstrętna muzyczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> dz luno za odpowiedź[/qb] dokładnie - zawsze gdy dzwonie na infolinie na poczatku ciagle ich zjebie, a poziej dopiero wywiazuje sie docelowa rozmowa....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
heheeh wysłałem emaila ciekawe ile będe czekał na odpowiedź z tydzień chyba. Jedno mnie zastanawia aby uaktywnic karte i konto tez trzeba było zadzwonić ha i wtedy konsultant odebrał momentalnie a terazzz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
hehehe...ja jak sie w****iam to dzwonie do nich na druga infolinie, ale dla tych co dzwonia z komorek...i standardowo na nich bluzgam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
Ups panowie zwracam honor godz.21.45 kaska na koncie heheheeh chyba forum mecz.pl czytają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i od razu muzyczka mi juz nie przeszkadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dz za info i sorry że troche pośmieciłem w tym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43 |
Witam! Mam pytanie:
Czy przy wypłacie pieniędzy z Expekta na konto w Inteligo pobierana jest jakaś prowizja przez bank?
Bardzo bym prosił o jednoznaczną odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Oryginalnie wysłał tomasus: [qb]mam pytanko do użytkowników Inteligo, czy ktoś z Was wypłacał już kasę z Unibetu na konto w tym właśnie banku?? jeżeli tak ile czasu zajęła realizacja transakcji?? pozdro[/qb] ja wypłacałem.....kasa szła 4 dni....i od tej pory zrezygnowałem z grania w Unibecie.....z expa idzie mi 1 dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Oryginalnie wysłał dealer_dil: [qb]Witam! Mam pytanie:
Czy przy wypłacie pieniędzy z Expekta na konto w Inteligo pobierana jest jakaś prowizja przez bank?
Bardzo bym prosił o jednoznaczną odpowiedź.[/qb] nie jest pobierana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43 |
Dziękuje ślicznie za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Czyżby Inteligo zrezygnowało z przetrzymywania pieniędzy przez 30 dni po zwrocie na kartę ? Dzisiaj wpłynął zwrot na moją kartę Inteligo i od razu jest dostępny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
I jak Artbledo , w dalszym ciągu masz kasę dostepną czy to było tylko chwilowe niedopatrzenie Inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2003
Posty: 10 |
no wlasnie Artbledo jak tam? Nadal masz ta kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Witam. Wie ktos jak dułgo idzie przelew dokonany na poczcie do inteligo? Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał Bógmacher: [qb]Witam. Wie ktos jak dułgo idzie przelew dokonany na poczcie do inteligo? Z góry dzięki[/qb] Najszybciej miałem w 3 dni, ale zdarzyło się i 12. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Oryginalnie wysłał sted: [qb]no wlasnie Artbledo jak tam? Nadal masz ta kase?[/qb] Mam cały czas dostępną. Chyba już nie ma blokad
|
|
|
Link skopiowany do schowka