Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#52313 03/06/2004 01:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
up

Bonus: Unibet
#52314 27/06/2004 12:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
mam pytanko do użytkowników Inteligo, czy ktoś z Was wypłacał już kasę z Unibetu na konto w tym właśnie banku??
jeżeli tak ile czasu zajęła realizacja transakcji??
pozdro

#52315 29/06/2004 00:31
Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
Witam
zasiliłem konto inteligo przelewem w banku pko bp po jakim czsie kwota zostanie zaksięgowana.
Zaczyna mi gul chodzić bo do tych patałachów już godzine się nie mogę dodzwonic a ta melodyjka doprowadza mnie do pasjii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#52316 29/06/2004 01:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał broodii:
[qb]Witam
zasiliłem konto inteligo przelewem w banku pko bp po jakim czsie kwota zostanie zaksięgowana.
Zaczyna mi gul chodzić bo do tych patałachów już godzine się nie mogę dodzwonic a ta melodyjka doprowadza mnie do pasjii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
przyjdzie wpłata wraz z kolejna sesja elixir

#52317 29/06/2004 01:25
Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
zara moment wpłaty dokonałem miedzy 10.30 a 11.30 czy nie czas aby juz były. a po zatym co to za servis całodobowy jak nikt nie odbiera tylko ta wstrętna muzyczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
dz luno za odpowiedź

#52318 29/06/2004 01:27
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
to potrafi trwac nawet jeden dzien niestety ,przynajmniej ja tam mialem ze wplacilem rano a kasa byla dopiero na drugi dzien ,a co do ich infolinii to lepiej sobie daruj ja tam wydzwanialem przez tydzien i dopiero za entym razem udalo mi sie dodzwonic ale odradzam lepiej od razu zadzwonic na ten warszawski nr

#52319 29/06/2004 01:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał broodii:
[qb]zara moment wpłaty dokonałem miedzy 10.30 a 11.30 czy nie czas aby juz były. a po zatym co to za servis całodobowy jak nikt nie odbiera tylko ta wstrętna muzyczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
dz luno za odpowiedź[/qb]
dokładnie - zawsze gdy dzwonie na infolinie na poczatku ciagle ich zjebie, a poziej dopiero wywiazuje sie docelowa rozmowa....

#52320 29/06/2004 01:41
Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
heheeh wysłałem emaila ciekawe ile będe czekał na odpowiedź z tydzień chyba.
Jedno mnie zastanawia aby uaktywnic karte i konto tez trzeba było zadzwonić ha i wtedy konsultant odebrał momentalnie a terazzz.

#52321 29/06/2004 01:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hehehe...ja jak sie w****iam to dzwonie do nich na druga infolinie, ale dla tych co dzwonia z komorek...i standardowo na nich bluzgam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#52322 29/06/2004 01:50
Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
Ups panowie zwracam honor godz.21.45 kaska na koncie
heheheeh chyba forum mecz.pl czytają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
i od razu muzyczka mi juz nie przeszkadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dz za info i sorry że troche pośmieciłem w tym temacie

#52323 01/07/2004 03:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
Witam!
Mam pytanie:

Czy przy wypłacie pieniędzy z Expekta na konto w Inteligo pobierana jest jakaś prowizja przez bank?

Bardzo bym prosił o jednoznaczną odpowiedź.

#52324 01/07/2004 03:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Quote
Oryginalnie wysłał tomasus:
[qb]mam pytanko do użytkowników Inteligo, czy ktoś z Was wypłacał już kasę z Unibetu na konto w tym właśnie banku??
jeżeli tak ile czasu zajęła realizacja transakcji??
pozdro[/qb]
ja wypłacałem.....kasa szła 4 dni....i od tej pory zrezygnowałem z grania w Unibecie.....z expa idzie mi 1 dzień

#52325 01/07/2004 03:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Quote
Oryginalnie wysłał dealer_dil:
[qb]Witam!
Mam pytanie:

Czy przy wypłacie pieniędzy z Expekta na konto w Inteligo pobierana jest jakaś prowizja przez bank?

Bardzo bym prosił o jednoznaczną odpowiedź.[/qb]
nie jest pobierana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52326 01/07/2004 13:53
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
Dziękuje ślicznie za odpowiedź.

#52327 08/07/2004 17:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Czyżby Inteligo zrezygnowało z przetrzymywania pieniędzy przez 30 dni po zwrocie na kartę ?
Dzisiaj wpłynął zwrot na moją kartę Inteligo i od razu jest dostępny...

#52328 09/07/2004 21:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
I jak Artbledo , w dalszym ciągu masz kasę dostepną czy to było tylko chwilowe niedopatrzenie Inteligo?

#52329 12/07/2004 15:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 10
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 10
no wlasnie Artbledo jak tam? Nadal masz ta kase?

#52330 21/07/2004 03:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Witam. Wie ktos jak dułgo idzie przelew dokonany na poczcie do inteligo? Z góry dzięki

#52331 21/07/2004 03:45
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał Bógmacher:
[qb]Witam. Wie ktos jak dułgo idzie przelew dokonany na poczcie do inteligo? Z góry dzięki[/qb]
Najszybciej miałem w 3 dni, ale zdarzyło się i 12.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52332 21/07/2004 03:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał sted:
[qb]no wlasnie Artbledo jak tam? Nadal masz ta kase?[/qb]
Mam cały czas dostępną. Chyba już nie ma blokad

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111), 2,768 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1