Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#52293 10/03/2004 18:58
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał lucAs:
[qb]Mam pytanko czy jezeli wyplace kase z buka na karte inteligo to bede mial po paru dniach czy po miesiacu bo tez takie glosy chodza ?[/qb]
Zalezy z ktorego buka...

Bonus: Unibet
#52294 10/03/2004 19:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lucAs:
[qb]Mam pytanko czy jezeli wyplace kase z buka na karte inteligo to bede mial po paru dniach czy po miesiacu bo tez takie glosy chodza ?[/qb]
Zalezy z ktorego buka...[/qb]
Chodzi mi o expekta i gb

#52295 10/03/2004 21:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Dzis wypelnilem dane do otwarcia rachunku w inteligo, przed chwila zadzwonil do mnie operator, potwierdzil dane, wybralem karte ktora ma wspomoc sluszna(?) prace dr Religi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i powiedzial ze w ciagu 10 dni pojawi sie u mnie kurier. I tu mam pytania:
1. Czy ten kurier bedzie mial dla mnie karte (chce do konca marce przelac kaske do b&w)?
2. Czy taka wizyta kuriera nie pociaga za soba jakichs kosztow?

#52296 10/03/2004 21:36
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Dzis wypelnilem dane do otwarcia rachunku w inteligo, przed chwila zadzwonil do mnie operator, potwierdzil dane, wybralem karte ktora ma wspomoc sluszna(?) prace dr Religi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i powiedzial ze w ciagu 10 dni pojawi sie u mnie kurier. I tu mam pytania:
1. Czy ten kurier bedzie mial dla mnie karte (chce do konca marce przelac kaske do b&w)?
2. Czy taka wizyta kuriera nie pociaga za soba jakichs kosztow?[/qb]
1 tak / 2 nie

#52297 11/03/2004 12:59
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Moze mi ktos powiedziec czy inteligo blokuje wyplaty na 30 dni czy normalnie kase mam po paru dniach ?

#52298 11/03/2004 20:34
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał lucAs:
[qb][Chodzi mi o expekta i gb[/qb]
W GB wyplacasz na karte tylko to co wplaciles (reszta do Moneybookers) i Inteligo niestety blokuje kase na 30 dni.
W Expekcie nie wiem bo nie wyplacalem od nich.

#52299 12/03/2004 01:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
CZY KTOS WIE CZY EXPEKT BLOKUJE KASE Z EXPEKTA NA 30 DNI ?

#52300 12/03/2004 04:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Bank blokuje jak buk wypłaca ci kase w formie reklamacji transakcji wpłaty i jest to inna kwota (wyższa) niż depozyt. Sprawdzają wtedy przez miesiąc co sie stało - taka procedura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Btw, ktoś wie w czym karta VE inteligo (chodzi mi o jej netowe talenty) jest gorsza od eKarty mBanku. Niektóre buki jej nie akceptują a z wypłatami od buków na nią to juz wogole jest meksyk ( udało sie komuś to wogóle ?? )

#52301 22/03/2004 20:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Jak mam zasilic moja karte zeby przelac karte do B&W ? Na stronie po zalogowaniu nic takiego nie moge znalezc...

#52302 22/03/2004 20:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
...zeby przelać KASE oczywiscie. I jeszcze jedno: Czy jest jakas prowizja pobierana przy takiej transakcji?

#52303 22/03/2004 21:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Jeszcze jedno: co to jest CVC2 i numer karty, czy to ten 16cyfrowy na przodzie?

#52304 23/03/2004 03:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]numer karty, czy to ten 16cyfrowy na przodzie?[/qb]
to numer na przodzie karty

Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]co to jest CVC2[/qb]
3 cyferki z tyłu karty zaraz po jej numerze

#52305 23/03/2004 14:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Jak mam zasilic moja karte zeby przelac kase do B&W ? Na stronie po zalogowaniu nic takiego nie moge znalezc...[/qb]
Ponawiam

#52306 23/03/2004 21:47
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Witam Panowie.

Powiedźcie mi , ile najdłużej może trwać przelew z Intelligo do MBanku ?

Pozdrawiam, Blazzz

#52307 30/03/2004 02:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]Witam Panowie.

Powiedźcie mi , ile najdłużej może trwać przelew z Intelligo do MBanku ?

Pozdrawiam, Blazzz[/qb]
24 h

Dluzej mi sie nie udalo, oczywiscie liczac dni robocze

pozdr

#52308 30/03/2004 02:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]1. Bank blokuje jak buk wypłaca ci kase w formie reklamacji transakcji wpłaty i jest to inna kwota (wyższa) niż depozyt. Sprawdzają wtedy przez miesiąc co sie stało - taka procedura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

2. Btw, ktoś wie w czym karta VE inteligo (chodzi mi o jej netowe talenty) jest gorsza od eKarty mBanku. Niektóre buki jej nie akceptują a z wypłatami od buków na nią to juz wogole jest meksyk ( udało sie komuś to wogóle ?? )[/qb]
ad.1
Sprawa wyglada nastepujaco wplata poprzez zwrot na karte jest blokowana w Inteligo standartowo na 30 dni, tylko w przypadku gdy kwota jest rozna od wplacanej ta karta do sklepu, buka czy tez innej firmy itp. Nie wiem jak dlugo wczesniej musiala byc dokonana wplata. Miesiac oczekiwania da sie oczywiscie obejsc, ale ile to moze trwac tego jeszcze nie wiem, zle sie dowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ad.2 W zasadzie niczym sie nie rozni VE Inteligo od ekarty mBanku, przynajmniej ja na swojej skorze nie odczulem jeszcze roznicy. Nie natrafilem jeszcze na buka do ktorego nie udalo by mi sie wplacic srodkow ta karta. jest tylko jeden problem w niektorych bukach nalezy zaznaczac jako nazwe VISA zamiast VE lu VE UK, to jedyna taka drobna roznica. Co do wyplat na karte to opisalem to powyzej.

pozdr

#52309 31/03/2004 14:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Słuchajcie mam pytanie w sprawie Inteligo . chodzi mi o następującą sprawę : 15 dni temu wypełniłem u nich wniosek , potwerdzono moje dane i od tamtej pory nikt się ze mną nie kontaktował , aby przekazać mi kartę . Cholera mnie bierze bo jak już pisałem minęło 15 dni od momentu wypełnienia wniosku i ze strony Inteligo grobowa cisza . Chyba szwankuje ich organizacja , albo mają w głębokim poważaniu potencjalnych klientów.Wysłałem do nich emaila , ale pozostał bez odpowiedzi . Może jednak założyć konto w mbanku , tam mnie przynajmniej nie będą olewać . Proszę was o poradę co się dzieje z tym Inteligo. Pozdrawiam.

#52310 31/03/2004 15:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]Słuchajcie mam pytanie w sprawie Inteligo . chodzi mi o następującą sprawę : 15 dni temu wypełniłem u nich wniosek , potwerdzono moje dane i od tamtej pory nikt się ze mną nie kontaktował , aby przekazać mi kartę . Cholera mnie bierze bo jak już pisałem minęło 15 dni od momentu wypełnienia wniosku i ze strony Inteligo grobowa cisza . Chyba szwankuje ich organizacja , albo mają w głębokim poważaniu potencjalnych klientów.Wysłałem do nich emaila , ale pozostał bez odpowiedzi . Może jednak założyć konto w mbanku , tam mnie przynajmniej nie będą olewać . Proszę was o poradę co się dzieje z tym Inteligo. Pozdrawiam.[/qb]
Nie jestem pewnien ale chyba standartowa procedura to kontak do 30 dni od przyjecia zgloszenia. Przewaznie jednak zamyka sie to w ciagu pieciu dni.

pozdr

#52311 31/03/2004 15:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Wielkie dzieki za odpowiedz , ale mam prosbę mógłbyś się dokładnie dowiedzieć jak z tym Inteligo jest . Zadzwoniłbym do nich , ale wczoraj w autobusie złodzieje zwinęli mi komórkę . Jakie masz zdanie na temat Expektu? . Pozdrawaim serdecznie i dzieki za odpowiedz

#52312 31/03/2004 17:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]Wielkie dzieki za odpowiedz , ale mam prosbę mógłbyś się dokładnie dowiedzieć jak z tym Inteligo jest . Zadzwoniłbym do nich , ale wczoraj w autobusie złodzieje zwinęli mi komórkę . Jakie masz zdanie na temat Expektu? . Pozdrawaim serdecznie i dzieki za odpowiedz[/qb]
Dokladnie jest tak jak ci napisalem wg ich procedury maja 30 dni na odezwanie sie, ale mnie osobiscie nie zdarzylo sie zeby to trwalo dluzej niz 5 dni. Dotyczy to kazdego zglaszanego problemu do nich. Procedura wyglada tak, zglaszasz problem, oni przyjmuja zgloszenie i w ciagu 30 dni ma zadzwonic do ciebie konsultant.
Bezplatny tel. 0800 121 121 tam mozesz zadzwonic i wyjasnic sprawe osobiscie.
Expektu nie polecam, bo czesto maja awarie, maja slabe kursy, ciezko dogadac sie z supportem. szczerze mowiac z angielskiego nie jestem orlem ale wole juz dogadywac sie z supportem w anglo jezycznych bukach niz po polsku z expektem, bo czasmi wydaje mi sie ze tam siedza idioci. Poza tym sa OK. Wszystkie wyplaty ktore zlecalem mialem w 24h roboczych na koncie.

pozdr

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa), 2,435 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1