Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#523409 05/03/2006 22:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
kontynuacja tematu [mecz.org]
Przypominam że od sprzedaży wszelkiego rodzaju bonów,voucherów jest temat "Kupie,sprzedam,wymienie".
Posypią się ostrzeżenia.

Bonus: Unibet
#523410 05/03/2006 23:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
czy mozna jakos sprawdzic liste meczy, ktore beda oferowane na lviebetting danego dnia?? bo jakos nie widzialem nigdzie...

#523411 05/03/2006 23:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
cos slaby ten buk od czwartku czekalem na bonusa i sie nie doczekalem i znajac zycie nic z tego juz nie bedzie

#523412 05/03/2006 23:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
czy mozna jakos sprawdzic liste meczy, ktore beda oferowane na lviebetting danego dnia?? bo jakos nie widzialem nigdzie...

Poniedziałek, 6 Marzec
14:45 TV2 Zulu (Denmark) *** Paris Nice, Stage 2
19:00 Canal+ Sport (Sweden) Färjestad-Mora
19:00 SVT 24 (Sweden) Hammarby-Västerås
19:00 Canal+ Sport (Sweden) Linköpings HC-HV 71
19:00 Sport Expressen (Sweden) Ystad-Sävehof
20:00 Viasat Sport 2 (Nordic) Chelsea (R)-Coventry (R)
20:15 DSF (Germany) Aachen-Hansa Rostock
20:45 Eurosport 2 (Int.) Catania-Mantova
21:00 Canal+ (Nordic) *** Wigan-Man United




Wtorek, 7 Marzec
14:45 Eurosport (Int.) Paris Nice, Stage 3
17:30 Canal + Finland Ilves-SaiPa
20:00 Viasat Sport 1 (Denmark) Minden-Göppingen
20:00 TV2 Zulu (Denmark) Rødovre-AaB
20:45 TV3+ (Denmark) FC Barcelona-Chelsea
20:45 Viasat Sport 2 (Nordic) Juventus-Werder Bremen
20:45 Viasat Sport 1 (Sweden) Villarreal-Rangers






Masz na stronie glownej.

#523413 05/03/2006 23:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 279
no niby jest, ale jak dzis (w niedziele) bylo, ze ma byc lazio na live i nie bylo to zwatpilem w to i stad moje pytanie

#523414 06/03/2006 06:10
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Troche to niesprawiedliwe, że jedni dostali po 2 lub więcej bonow, a inni wogóle. Szczególnie pozdrawiam środkowym palcem multikonciarzy, a uczciwym gratuluje. Sam miałem jedno konto i nic nie dostalem i nie tłumacze tego że mam konto na wp czy o2, bo mam dobrą skrzynkę. Powodzenia w obracaniu. Czesc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523415 06/03/2006 06:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
Troche to niesprawiedliwe, że jedni dostali po 2 lub więcej bonow, a inni wogóle. Szczególnie pozdrawiam środkowym palcem multikonciarzy, a uczciwym gratuluje. Sam miałem jedno konto i nic nie dostalem i nie tłumacze tego że mam konto na wp czy o2, bo mam dobrą skrzynkę. Powodzenia w obracaniu. Czesc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dokładnie to samo mam odczucie co Ty.
trudno chyba o Nas zapomnieli,chyba ze dzisiaj jeszcze coś podeślą.
Pozdro

#523416 06/03/2006 06:48
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Potwierdzam ze oprocz bonu podwajaja depozyt. Konto zalozone w czwartek, wplata z mbanku przelewem w czwartek. W niedziele dali 100PLN, a teraz mam na koncie 400PLN (bo 150x2). Wszystko sie zgadza)))

#523417 06/03/2006 08:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
A ja konto miałem chyba juz wczesniej załorzone i jednek wysłałem ten email zeby wreczyli mi kod z 100zł. No i własnie dzisiaj dostałem emaila z tym kodem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko mam konto w Euro i kazali mi napisac do nich na inny email tyko niewiem co im mam tam napisa bo juz chyba po angielsku trzeba...Ktos wie ???



Pozdrawiam

#523418 06/03/2006 08:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
kazdy powinnien dostac! ja czekalm od czwartku no i wczoraj dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec jednak rozdaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powoli ale jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523419 06/03/2006 09:31
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
czyli nie wszystko stracone ;p bo ja juz przestalem wierzyc...

#523420 06/03/2006 09:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Wie ktos jak im to ładnie napisac po angielsku zeby mi albo przewalutowali te 100zł na moje konto w Euro albo zamkneli te konto i otworzyli nowe w PLN i wtedy sobie wpiesz ten kodzik z 100zł... ???????????????????????


Z góry dzieki za odpowiedz


Pozdrawiam

#523421 06/03/2006 09:37
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Możesz napisać po polsku o zamknięcie tego konta i otwarcie nowego w złotówkach.

#523422 06/03/2006 09:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Witam mam pytanie czy obstawianie live tez sie liczy do obrotu bonusem ??

#523423 06/03/2006 09:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
tak gumisz.

#523424 06/03/2006 09:59
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
uwaga jesli ktos wykorzystal kod z promo 90minut to kod z legii juz nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#523425 06/03/2006 10:05
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154
Witam.Nie mogę sie zalogowac na bet24 a korzystalam z 3 przeglądarek,co moze byc przyczyną proszę o pomoc.
PS.Rafik99 chciał mi pomóc ale chcial wiedziec moje hasło do konta....SZOK

#523426 06/03/2006 10:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
Witam.Nie mogę sie zalogowac na bet24 a korzystalam z 3 przeglądarek,co moze byc przyczyną proszę o pomoc.
PS.Rafik99 chciał mi pomóc ale chcial wiedziec moje hasło do konta....SZOK
no szok chcialem pomóc ale pojechałaś po mnie i od pajaców wyzwałaś.SZOK..wątpie ze Ty kobietą jesteś,wnioskuje z rozmowy na gg.
a hasło przeciez mozesz sobie później zmienić jak bym sprawdził.
wiem ze sporo oszustów sie tu czai,więc rozumiem.
nie fair tylko Twoje zachowanie.
Pozdrawiam

#523427 06/03/2006 10:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
zalozylem konto wyslalem e-mail w piatek a tu do dzisiaj nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wie ktos moze co sie tam dzieje??<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />unibet<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#523428 06/03/2006 11:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Konto zalozylem w piatek wieczorem. zaraz po tym wyslalem maila z prosba o bonusa. przed chwila wracam i bonus jak sie patrzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> cierpliwi zostaja wynagrodzeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1