|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Witam znowu się nie moge zalogować , wczoraj wszystko OK dzisiaj sie nie da , jak ktoś wie jak to proxy ustawić prosiłbym o kontakt PW będe wdzieczny jak ktoś napisze , ktos cos jeszcze o jakims programiku pisał takze wszystkie metody sie przydadzą bylebym się zalogował na bet24
pozdro czekam na odzew Mi zmiana servera proxy nic niepomogla, sprobuj odinstalowac jave.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Ja tez czekam na bous juz kilka dni i szczerze mowiac to juz mnie irytuje ta sytuacja,najpierw pisza ze do konca weekendu postaraja sie dopisac,a tu poniedzialek juz prawie wieczor i nic;jezeli chodzi o podejscie marketingowe to umieli sie przygotowac ,trabili po roznych serwisach ile sie da,ale zeby pomyslec jak sobie z tym poradzic jak przyjdzie kilkaset e-maili to juz im sie nie chcialo,a podobno jak ktos tu napisal dwoch gosci odbiera tylko maile, normalnie smiech na sali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
tylko sie tak nie denerwuj bo sie poplaczesz a tak poza tym szkoda marnowac czas na odpisywanie tobie pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Ja nie narzekam mam już kilka bonów i wszystko gra. 150 na starcie podwojenie depozytu 100 z 90minut.pl 100 z pogońonline 100% polska i oczywiscie oddali mi to co przegralem z tych bonow 40zl na 5 lecie bet24 wszystko na koncie po dłuższej chwili czekania. nie kumam tylko jak mogłeś dostać te wszytskie bonusy na raz na jedno konto, jak one sa wszytskie na start ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Ja własnie dostałem odpowiedz ze nie moge mi wklepac tego Vouchera na konto w Euro i zapytali czy chce zamknac konto i otworzyc nowe w walucie PLN. Więc napisałem ze chce oczywscie i teraz pozostaje czekac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
chcialbym sie dowiedziec jaki czas czekaliscie na wypate srodkow na karte Visa. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
kasa idzie - jak oni podają na stronce od 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
kasa idzie - jak oni podają na stronce od 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli wypłaciłes ??? i co bylo :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Jestej jeszcze bardziej tempy niz myslalem. .. Wez sie qrwa nie odzywaj jak nie wiesz o co chodzi ja jebie... Myslałem że koles jest lekko zdenerwowany a to zwykły Frustrat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Frustrat w necie. Nic mi się kurwa dzisiaj nie podoba. Ani twarz moja, ani niebo za oknem, ani żona za ścianą. Wszyscy dookoła tacy głupi jacyś i płytcy. ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
kasa idzie - jak oni podają na stronce od 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to co pisza to jedno a to co w rzeczywistosci to drugie. Kase wplacilem z karty i niestety nie mam opcji wyplaty na konto a jedynie na karte i netllera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120 |
kasa idzie - jak oni podają na stronce od 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to co pisza to jedno a to co w rzeczywistosci to drugie. Kase wplacilem z karty i niestety nie mam opcji wyplaty na konto a jedynie na karte i netllera. a ja mam takie pytanie zajerestrowalem sie na karte visa z lukasa co jest taka co se mozna wybrac troche kasy i na nastepny miesciac trzeba splacic i teraz czy bede mogl wyplacic bonusa z 90minut.pl na konto czy jak bo raczej na ta karte nie mozna wplacac jestescie moze zorientowani co i jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Hmmm jak nie ma opcji wyplaty na konto, w tym temacie to zagadnienie bylo juz poruszane... A to ze stronki: "When will you receive your money: - Approx. 2 to 5 working days."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
czy jest ktoś kto korzystał z promocji 100 % POLSKA i już otrzymał dodatkowe 100 PLN? ja wpłaciłem kase w śr, wczoraj dopisali, ale tylko 100 PLN, napisałem od razu meila ze skanem dowodu wpłaty i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
kur czekam na dopisanie bonusa.... wysłałem im skan wpłaty... warunek taki był...
pewnie jutro dadzą bonus...
a ja chcę postawić na savenof i man utd czy hammarby...
myslalem ze odezwa sie i zalatwia to w kilka godzin... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
a nie chce obstawiac z tego co wplacilem, bo jezeli beda komplikacje z bonusem, nigdy nic nie wiadomo... moze byc roznie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
czy jest ktoś kto korzystał z promocji 100 % POLSKA i już otrzymał dodatkowe 100 PLN? ja wpłaciłem kase w śr, wczoraj dopisali, ale tylko 100 PLN, napisałem od razu meila ze skanem dowodu wpłaty i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ja podobnie, z tym, że dopisali dzisiaj i wysłałem dzisiaj maila ze skanem... a chciałem ten bonus dzisiaj jeszcze postawic... ładne kursy są na save i man utd
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
wiem ze bylo poruszane. ale u mnie takiej mozliwosc jak uzytkownicy opisawali nie bylo, wpisuje kwote, klikam dalej, nastepnie pokazuje sie : "zatwierdz wyplate" klikajac zatwierdz srodki znikaja z konta i nigdzie mozliwosci wyplaty pieniedzy na konto nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Elininio może napisze na swoim przykładzie: zarejestrowałem sie na stonie (z numerem karty) i nie miałem opcji wypłaty przelewm. Nastepnie wpłaciłem przelewem i nadal nie miałem takiej opcji. Dopiero jak napisałem do nich maila, że chce wypłącić przelewem to ta opcja została mi dodana. Czyli nie gadam bzdur bo spróbuj wpłacić kartą a wypłacić przelewem... Rozumiesz o co mi chodzi? Pozdrawiam. Oraz: Spruboj napisac maila do suportu ze chcesz wyplacic kase i podaj swoje konto bankowe powiedz ze nie wiesz jak wpisac dane na stronie do wyplaty przelewem / zobaczymy co odpisza ;] I: żeby to po raz setny nie było wałkowane
wchodzisz w moje konto/ wypłata/ wpisujesz kwote dajesz dalej i pokazuje się okienko z możliwością wpisania danych bankowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Witam! Chciałem wypłacić u nich 113 złoty. Niestety wyskoczyło mi takie coś:
błąd DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Withdrawal not possible until user has played for at least 350 PLN ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 527 ORA-06512: at line 1
Może ktoś mi pomóc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
tylko sie tak nie denerwuj bo sie poplaczesz a tak poza tym szkoda marnowac czas na odpisywanie tobie pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> najnormalniej w swiecie jestes po prostu zalosny wiec wracaj do kolegow z piaskownicy,albo rob to co zawsze czyli nie odzywaj sie,zostan na 7 postach,wszyscy beda ci wdzieczni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Witam! Chciałem wypłacić u nich 113 złoty. Niestety wyskoczyło mi takie coś:
błąd ... Withdrawal not possible until user has played for at least 350 PLN ... Może ktoś mi pomóc. czyli nie masz jeszcze wymaganego obrotu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|