Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
#523469 06/03/2006 16:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Witam znowu się nie moge zalogować , wczoraj wszystko OK dzisiaj sie nie da , jak ktoś wie jak to proxy ustawić prosiłbym o kontakt PW będe wdzieczny jak ktoś napisze , ktos cos jeszcze o jakims programiku pisał takze wszystkie metody sie przydadzą bylebym się zalogował na bet24

pozdro czekam na odzew

Mi zmiana servera proxy nic niepomogla, sprobuj odinstalowac jave.

Bonus: Unibet
#523470 06/03/2006 17:01
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Ja tez czekam na bous juz kilka dni i szczerze mowiac to juz mnie irytuje ta sytuacja,najpierw pisza ze do konca weekendu postaraja sie dopisac,a tu poniedzialek juz prawie wieczor i nic;jezeli chodzi o podejscie marketingowe to umieli sie przygotowac ,trabili po roznych serwisach ile sie da,ale zeby pomyslec jak sobie z tym poradzic jak przyjdzie kilkaset e-maili to juz im sie nie chcialo,a podobno jak ktos tu napisal dwoch gosci odbiera tylko maile, normalnie smiech na sali.

#523471 06/03/2006 17:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
tylko sie tak nie denerwuj bo sie poplaczesz a tak poza tym szkoda marnowac czas na odpisywanie tobie
pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523472 06/03/2006 17:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Ja nie narzekam mam już kilka bonów i wszystko gra.
150 na starcie podwojenie depozytu
100 z 90minut.pl
100 z pogońonline
100% polska i oczywiscie oddali mi to co przegralem z tych bonow 40zl na 5 lecie bet24
wszystko na koncie po dłuższej chwili czekania.
nie kumam tylko jak mogłeś dostać te wszytskie bonusy na raz na jedno konto, jak one sa wszytskie na start ;/

#523473 06/03/2006 17:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Ja własnie dostałem odpowiedz ze nie moge mi wklepac tego Vouchera na konto w Euro i zapytali czy chce zamknac konto i otworzyc nowe w walucie PLN. Więc napisałem ze chce oczywscie i teraz pozostaje czekac...

#523474 06/03/2006 17:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
chcialbym sie dowiedziec jaki czas czekaliscie na wypate srodkow na karte Visa.
pozdrawiam

#523475 06/03/2006 17:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
kasa idzie - jak oni podają na stronce od 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523476 06/03/2006 17:23
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
kasa idzie - jak oni podają na stronce od 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czyli wypłaciłes ??? i co bylo :>

#523477 06/03/2006 17:23
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Jestej jeszcze bardziej tempy niz myslalem. ..
Wez sie qrwa nie odzywaj jak nie wiesz o co chodzi ja jebie...

Myslałem że koles jest lekko zdenerwowany a to zwykły Frustrat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Frustrat w necie. Nic mi się kurwa dzisiaj nie podoba. Ani twarz moja, ani niebo
za oknem, ani żona za ścianą. Wszyscy dookoła tacy głupi jacyś i płytcy. ...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523478 06/03/2006 17:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
Quote
kasa idzie - jak oni podają na stronce od 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
to co pisza to jedno a to co w rzeczywistosci to drugie.
Kase wplacilem z karty i niestety nie mam opcji wyplaty na konto a jedynie na karte i netllera.

#523479 06/03/2006 17:38
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Quote
Quote
kasa idzie - jak oni podają na stronce od 2-5 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
to co pisza to jedno a to co w rzeczywistosci to drugie.
Kase wplacilem z karty i niestety nie mam opcji wyplaty na konto a jedynie na karte i netllera.
a ja mam takie pytanie zajerestrowalem sie na karte visa z lukasa co jest taka co se mozna wybrac troche kasy i na nastepny miesciac trzeba splacic i teraz czy bede mogl wyplacic bonusa z 90minut.pl na konto czy jak bo raczej na ta karte nie mozna wplacac jestescie moze zorientowani co i jak ?

#523480 06/03/2006 17:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Hmmm jak nie ma opcji wyplaty na konto, w tym temacie to zagadnienie bylo juz poruszane...
A to ze stronki: "When will you receive your money:
- Approx. 2 to 5 working days."

#523481 06/03/2006 17:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
czy jest ktoś kto korzystał z promocji 100 % POLSKA i już otrzymał dodatkowe 100 PLN? ja wpłaciłem kase w śr, wczoraj dopisali, ale tylko 100 PLN, napisałem od razu meila ze skanem dowodu wpłaty i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#523482 06/03/2006 17:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
kur czekam na dopisanie bonusa.... wysłałem im skan wpłaty... warunek taki był...

pewnie jutro dadzą bonus...

a ja chcę postawić na savenof i man utd czy hammarby...

myslalem ze odezwa sie i zalatwia to w kilka godzin...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

a nie chce obstawiac z tego co wplacilem, bo jezeli beda komplikacje z bonusem, nigdy nic nie wiadomo... moze byc roznie...

#523483 06/03/2006 17:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
czy jest ktoś kto korzystał z promocji 100 % POLSKA i już otrzymał dodatkowe 100 PLN? ja wpłaciłem kase w śr, wczoraj dopisali, ale tylko 100 PLN, napisałem od razu meila ze skanem dowodu wpłaty i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

ja podobnie, z tym, że dopisali dzisiaj

i wysłałem dzisiaj maila ze skanem...
a chciałem ten bonus dzisiaj jeszcze postawic... ładne kursy są na save i man utd

#523484 06/03/2006 17:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
wiem ze bylo poruszane. ale u mnie takiej mozliwosc jak uzytkownicy opisawali nie bylo, wpisuje kwote, klikam dalej, nastepnie pokazuje sie : "zatwierdz wyplate" klikajac zatwierdz srodki znikaja z konta i nigdzie mozliwosci wyplaty pieniedzy na konto nie ma.

#523485 06/03/2006 17:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Quote
Elininio może napisze na swoim przykładzie: zarejestrowałem sie na stonie (z numerem karty) i nie miałem opcji wypłaty przelewm. Nastepnie wpłaciłem przelewem i nadal nie miałem takiej opcji. Dopiero jak napisałem do nich maila, że chce wypłącić przelewem to ta opcja została mi dodana. Czyli nie gadam bzdur bo spróbuj wpłacić kartą a wypłacić przelewem... Rozumiesz o co mi chodzi? Pozdrawiam.

Oraz:
Quote
Spruboj napisac maila do suportu ze chcesz wyplacic kase i podaj swoje konto bankowe powiedz ze nie wiesz jak wpisac dane na stronie do wyplaty przelewem / zobaczymy co odpisza ;]

I:
Quote
żeby to po raz setny nie było wałkowane

wchodzisz w moje konto/ wypłata/ wpisujesz kwote dajesz dalej i pokazuje się okienko z możliwością wpisania danych bankowych.

#523486 06/03/2006 17:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Witam! Chciałem wypłacić u nich 113 złoty. Niestety wyskoczyło mi takie coś:

błąd
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Withdrawal not possible until user has played for at least 350 PLN ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 527 ORA-06512: at line 1

Może ktoś mi pomóc.

#523487 06/03/2006 17:50
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Quote
tylko sie tak nie denerwuj bo sie poplaczesz a tak poza tym szkoda marnowac czas na odpisywanie tobie
pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
najnormalniej w swiecie jestes po prostu zalosny wiec wracaj do kolegow z piaskownicy,albo rob to co zawsze czyli nie odzywaj sie,zostan na 7 postach,wszyscy beda ci wdzieczni

#523488 06/03/2006 17:52
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Quote
Witam! Chciałem wypłacić u nich 113 złoty. Niestety wyskoczyło mi takie coś:

błąd
... Withdrawal not possible until user has played for at least 350 PLN ...
Może ktoś mi pomóc.
czyli nie masz jeszcze wymaganego obrotu

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1